RPG SUPERSTARS: Rebellion #16

PGW: Son Eklenen Parta Git

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
177
Beğeni sayısı
1,397
PG Nakit
0
rebellion16.png

SUPERSTARS: Rebellion #16
24 Ocak Çarşamba, 21:00 - Canlı
American Airlines Center
Dallas, TX

ŞOVU TAKİP ETMEK İÇİN NEDENLER

1-
Money in the Bank öncesi son şov!

2- MITB Maçına Girmek İçin Son Elemeler!
Jon Moxley vs. ??? (Joe Gacy)

3- Will Ospreay, Black'i karşısında isteyecek mi?

4- Alberto El Patron'u üzecek haber...

5- MAIN EVENT
PGW ŞAMPİYONLUĞU İMZA TÖRENİ!

aew-collision-intro-aew-collision-pyro.gif

Pyrolar patlıyor ve SUPERSTARS: Rebellion başlıyor!

262a088a6d4c22dc-600x338.jpg

İlk olarak yeni spiker ekibimiz Nigel McGuinness ve Ian Riccaboni bizi karşılıyor. Nigel profesyonel güreşteki şiddet kavramının son zamanlarda tehlikeli bir hale geldiğini söylüyor ve Angel Garza'nın geçen şov yaptıklarını kınıyor. Nigel, kendi emeklilik konuşmasında başına gelen talihsiz saldırıyı da anlatıyor ve artık buna dur denilmesini söylüyor. Tam da bu sırada açılış maçının ilk katılımcısı girişini yapıyor...

88403d4e5c76267458c115bb361342ee8fab1f18.gif

Jon Moxley girişte! Yanında ortağı Jeff Hardy olmadan girişte görünüyor ve seyircilerin yoğun desteğini alıyor. Geçtiğimiz Rebellion şovunda CM Punk'a karşı oldukça domine edici bir galibiyet almıştı ve Payback şovunda ortağı Jeff Hardy, Joe Gacy'nin seçtiği dövüşçüye karşı bir galibiyet elde etmişti. Bugün dostu Hardy yerine Joe Gacy ile karşılaşacak kişi ta kendisi olacak.

maxresdefault.jpg

Joe Gacy, elinde mikrofonuyla girişte görünüyor. Geçtiğimiz şov Nathan Jones'un kendisini hayal kırıklığına uğrattığını ve birbirleriyle yollarını ayırdıklarını söylüyor. Fakat Gacy kendisinin çok şanslı bir adam olduğunu ekliyor ve bu olay sayesinde ideallerindeki dövüşçüyü bulduğunu söylüyor. Eliyle girişi gösteriyor ve...

charlie-dempsey-entrance.gif

Charlie Dempsey! PGW'nun yeni transferi Joe Gacy'nin "dövüşçüsü" oluyor. Dempsey girişte taunt'unu gerçekleştirdikten sonra Gacy ile el sıkıştıktan sonra ringdeki yerini alıyor. Money in the Bank eleme maçı şimdi başlıyor!

Money in the Bank Qualifying Match
Jon Moxley vs. Charlie Dempsey (Joe Gacy)

Maçın ilk üç dakikası fazlasıyla eşit gidiyor. Kısa bir reklamdan döndüğümüzde Moxley'nin öne geçtiğini ve üst üste yumruk darbeleriyle sersemlettiğini ve son olarak tekme darbesiyle Dempsey'i yıktığını görüyoruz.

Shoot%2BKick%2BTo%2BKneeling%2BOpponent.gif

Moxley vakit kaybetmiyor. İmalı bir şekilde Gacy'e bakıyor. Resmen karşısında o varmışcasına Dempsey'e Single Leg Boston Crab bağlıyor! Dempsey pes mi edecek? Elini kaldırıyor ve...

Single%20Leg%20Boston%20Crab.gif

HAYIR- GACY ONU ELİNDEN ÇEKİYOR VE İPLERE YAKLAŞTIRIYOR. Hakem görmedi bile. Dempsey hemen elini ipe atıyor şimdi. Moxley kilidi bırakmak zorunda kalıyor. Moxley burada bir bit yeniği olduğunun farkında olsa gerek ringin dışında duran Gacy'e bakıyor.

dempsey.gif

AMA DEMPSEY ÇOKTAN AYAKLANIYOR VE MOX'UN KARNINA TEKMEYİ GEÇİRİYOR! BRIDGING BUTTERFLY SUPLEX! Dempsey tuşa gidiyor 1........2.......

3!

Kazanan ve Money in the Bank Maçına Katılan: Charlie Dempsey (Joe Gacy)

Charlie-Dempsey-WWE-NXT-645x370.png

Charlie Dempsey, Joe Gacy'nin dövüşçüsü olarak çıktığı ilk maçta adını Money in the Bank maçına yazıyor. Hakem onun elini kaldırırken Gacy de ringe giriyor ve diğer elini de kendisi kaldırıyor. Bu görüntülerden sonra Money in the Bank tanıtım videosu giriyor ekrana.

rebellion.jpg

truth.jpg

Ringe döndüğümüzde hali hazırda yerini almış R-Truth'u görüyoruz. Spikerlerimiz onun geçen hafta yaptığı hareketin uzun süredir yaşadığı mental problemlerinden dolayı olduğunu söylüyor.

jinder-mahal-entrance.gif

Jinder Mahal girişte görünüyor. Geçen hafta kazandığı galibiyet onu hiç tatmin etmemiş gibi duruyor. Ringe girmeden seyircilere uzunca bir süre bakıyor ve "Baylar!" diye selam verdikten sonra ringe giriyor.

No DQ Match
R-Truth vs. Jinder Mahal

Maç başlar başlamaz Jinder büyük bir nefretle Truth'u indiriyor. İlerleyen dakikalarda da bu nefret devam ediyor. Bitirici hareketi Khallas'ı vurduktan sonra tuşa gitmiyor ve Truth'u kilide alıyor...

jinder-mahal-submission.gif

R-Truth pes ediyor! Maç 2 dakika içerisinde sonlanıyor.

Submission ile Kazanan: Jinder Mahal

jinderreturnsjpg.jpg

Mahal bu domine edici galibiyetten sonra seyircilerden karışık tepkiler alıyor. Öfkeli bakışlarını seyircilere çeviriyor ve onlara biat etmelerini söylüyor. Biz de arka alana gidiyoruz.

rebellion.jpg

ospreay.jpg

Kameraların karşısında Will Ospreay var.

Uzun zamandır olduğu gibi ciddi ve öfkeli bir şekilde konuşmasına başlıyor. PGW'daki başarı dolu hikayesinden bahsediyor en önce. Bazı insanların halen onu PGW şampiyonu sanmasına atıfta bulunuyor ve gülerek bunun bazı şeyleri kanıtladığını söylüyor. Şirkette öyle büyük bir iz bırakmış ki milyonların halen yaptıklarını unutamadığını ve asla da unutmayacağını söylüyor. Malakai Black'in ise kendisine kıyasla bir hiç olduğundan bahsediyor. Yaptığı her şeyi sırf isim yapmak uğruna yaptığını biliyormuş ancak bunun için Will Ospreay'i seçmesi onun sonu olacakmış. Ona istediğini veriyormuş Ospreay, Money in the Bank'de kendisi ile bire bir karşılaşmak istediğini söylüyor.

ospreay2.jpg

Tam bu sırada gördüğü kişi Ospreay'in konuşmasını bölmesine neden oluyor...

paul-heyman-confused.jpg

Bu Paul Heyman! Uzunca bir süre Ospreay'e bakıyor. Belki de Ospreay'in tekrardan eski günlerine dönmesi için bilge bir adamdan yardım alması gerektiğini söylüyor. Ospreay ise fazlasıyla gülüyor bu sözlere. Şu ana kadar yaptığı her şeyi tek başına yaptığını ve kimseye ihtiyacı olmadığını söylüyor. Birilerine ihtiyacım olsa Aussie Open'ı arardım diyor gülerek. Heyman ise hiç bozuntu vermeden oradan ayrılıyor.

rebellion.jpg

Christian-Cage.jpg

Christian Cage girişte. Yanında Sasha olmadan beliriyor. Kendisinin geçtiğimiz şov sonrası arka alanda yaşananlardan dolayı olsa gerek tadı fazlasıyla kaçık duruyor. Ringe giriyor ve rakibi Chris Jericho'yu beklemeye koyuluyor...

perry.jpg

FAKAT RİNGE DALDIĞI GİBİ CHRISTIAN'I YERE SEREN BİRİSİ VAR! BU JACK PERRY. VURDUĞU DİZ DARBESİ SONRASI CHRISTIAN YERE YIĞILIYOR.

maxresdefault.jpg

Şimdi defalarca kez Christian'ın kafasına stomp'lar vuruyor ve onu ringin dışına fırlatıyor. Hakem Jack Perry'e ne yaptığını sorarken Perry, rakibin yollanmasını istiyor. Hakem, ringin dışındaki Christian'ı kontrol ediyor ancak maça çıkacak halde değil. Elinden bir şey gelmiyor ve maçın diğer katılımcısı geliyor.

Jericho.v1.webp

JUDAS! Chris Jericho girişte görünür görünmez Jack Perry'e kitleniyor. Bu hareketi fazlasıyla ilgisini çekmiş gibi duruyor. Ringe girmeden dışarda acı içinde boynunu tutan Christian'a bakıyor. Ringe giriyor ve hakem maçı başlatıyor.

LAST Money in the Bank Qualifying Match
Jack Perry vs. Chris Jericho

İki adam ilk dakikalarda kilitlerle birbirini yokluyor. Perry, Jericho'ya saygısızlık etmeye başlayınca Jericho ona sert bir tokat atıyor ve maçın tansiyonunu yükseltiyor. Jericho, Perry'e karşı üstünlük alıyor ve onu headlock takedown ile yere seriyor. Perry kurtuluyor ve rakibini turnbuckle'a yollayıp üzerine koşuyor. İki adam köşede mücadele ediyor. En sonunda Jericho, Perry'i indiriyor ve diving double axe handle yapıyor. Jericho ardından rakibini ayağa kaldırıyor ve Irish Whip'e yolluyor ama Perry iplere tutunuyor. Jericho onun üzerine koştuğunda ise Perry çekiliyor ve Jericho direkt ringin dışına düşüyor. Perry iplerden sekip Suicide Dive yapıyor. İki adam ringin dışında yerde. Reklamlara gidiyoruz....

e09656af40fe0c346d72fc3bfed03ecb.gif

Reklamlardan döndüğümüzde ringin dışında mücadelenin yeniden devam ettiğini görüyoruz. Perry üstünlüğü ele alan tarafta, Jericho'yu ring posuna çarpmak istiyor ama Jericho duruyor ve Perry'i çarpıyor ardından ringe giriyorlar. Jericho rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor ve CODE BREAKER? Hayır Perry kendisini geriye atıyor. Perry ardından rakibinin üzerine koşuyor ve SUNSET FLIP! Perry tuşa gidiyor: 1........2........ Olmuyor! Perry bunun üzerine rakibini yumruklamaya başlıyor. Ardından Jericho ile alay edercesine onu Walls of Jericho'ya almaya çalışıyor ama Jericho onu head scissors ile yere seriyor. Jericho ardından ayağa kalkıyor ve üzerine gelen Perry'e Body slam yaptıktan sonra Walls of Jericho yapıyor. Perry elini havaya kaldırıyor....

Fakat pes etmiyor ve iplere doğru sürünüp rope break yapıyor. Jericho rakibini bir süre daha tuttuktan sonra bırakıyor. Perry iplerden destek alıp ayağa kalkıyor. Jericho onun üzerine koşarak gidiyor. Perry'den back elbow. Perry ardından, Jericho'nun kolunu kıvırıyor ve Old School deniyor ama Jericho ipleri sarsınca boşa gidiyor. Perry top rope'a oturuyor. Jericho da top rope'a çıkıyor ve SUPER-PLEX! Jericho hareketi ile büyük alkış topluyor. Jericho ardından kendisini topluyor ve LIONSAULT! Hayır Perry son anda dizlerini koydu. Perry ayağa kalkıyor ve CANADIAN DESTROYER? Hayır Jericho kendisini çekti ama SUPER KICK! Perry hemen tuşa gidiyor: 1.........2..........

Fakat Jericho son anda kurtuluyor. Bunun üzerine Perry hakeme itiraz etmeye başlıyor. Hakem ise maçı devam ettiriyor. Perry rakibine yöneliyor ve onun başını aşağılayıcı şekilde vuruyor. Ardından onu ayağa kaldırıyor ama Jericho'dan HEADBUTT! Perry soluğu köşede alıyor Jericho onun üzerine koşarak gidiyor ve yumruklamaya başlıyor. Jericho sinirleniyor, hakem onu ayırıyor. Jericho tekrardan rakibinin üzerine gidiyor ama Perry doğruluyor ve LARIAT! Jericho yere düşüyor. Perry rakibini yerde stompladıktan sonra onun ayağa kalkmasını bekliyor. Jericho ayağa kalkıyor ve CANADIAN DESTROYER! Hayır Jericho rakibini yine ittirmeyi başardı. Jericho şimdi springboard dropkick deniyor ama bu sefer de Perry çekildi! Jericho dizinin üstüne sert bir şekilde ring zeminine düştü. Jericho dizini tutuyor. Perry onun üzerine gidiyor ama hakem ona engel oluyor. Hakem arkası dönük bir şekilde Jericho ile ilgileniyor. Perry ise bu esnada turnbuckle'ı sökmeye başlıyor....

Fakat Christian Cage onu fark ediyor ve aprona çıkıp Jack Perry'e sert bir yumruk atıyor. Perry neye uğradığını şaşırıyor. Bu esnada Jericho kendisini toparlıyor ve hakemden ani bir hamle ile sıyrılıyor ve CODE BREAKER!

tumblr_pa4vdsTSUz1s05wxzo1_400.gif

Perry yerde. Jericho hemen tuşa gidiyor: 1.........2..........

3!

Kazanan ve Money in the Bank Maçına SON Katılan: Chris Jericho

cjxe78a.jpg

Christian, Perry'den öcünü alıyor ve adaleti sağlayıp Jericho'ya büyük bir iyilik yapıyor. Jericho bu yorucu maçın ardından zorlanarak da olsa ayağa kalkmayı başarıyor. Hakem Jericho'nun elini kaldırırken ekranda MITB kartına Jericho'nun da eklendiğini görüyoruz!

Ian Riccaboni: Ve... Money in the Bank maçının kadrosu artık son halini aldı Nigel!

Nigel McGuinness: Chris hiç fena aday değil gibi görünüyor Ian.

Ian Riccaboni: Şimdi... Katılımcılara bir göz atalım; Ludwig Kaiser, Jey Uso, Tommaso Ciampa, Cody Rhodes, Wes Lee, Angel Garza, Chris Jericho ve Charlie Dempsey -Joe Gacy adına güreşip çantayı almaya çalışacak- Peki bu isimlerden kimi favori görüyorsun?

Nigel McGuinness: Bir favori yok Ian. Çanta maçında hiçbir zaman bir seçenek yoktur çünkü üstünde olduğunuz merdivenle bir anda kendinizi uçuyor bulabilirsiniz!

E6ng5PQWEAUCe0P.jpg

Nigel ve Ian bir süre konuşup tartıştıktan sonra kamera ringin tepesindeki çantaya odaklanıyor... Fakat girişte birisi var!

cody-rhodes-october-14-a.jpg

Bu Cody Rhodes! Yüzündeki gülümsemeyle önce maça son kişi olarak giren Jericho'ya bakıyor. Bakışlarıyla onu tebrik ediyor resmen. Bir süre sonra ise bakışlarını asılı duran çantaya çeviriyor. Tüm odağıyla ve hırslı bakışlarıyla ona bakarken...

SUPERKICK!

lee.jpg

WES LEE, CODY'NIN TAM KAFASININ ARKASINA SUPERKICK'I VURUYOR! Öfkeyle ona doğru bağırıyor. Geçen hafta Cody'nin ona tavsiye vermesini hiç iyi karşılamamış gibi. Ona iyice yaklaşıp bağırmaya devam ediyor. Sonra arkasını dönüyor...

uso.jpg

USO KICK! WES LEE KENDİ SİLAHIYLA AVLANIYOR.

uso2.jpg

PGW PURE ŞAMPİYONU JEY USO, LEE'Yİ DEVİRİYOR. Gülerek kameralara poz veriyor. Sonrasında Money in the Bank çantasına uzunca bir süre bakıyor...

AMA KAFASINI ÇEVİRİR ÇEVİRMEZ YEDİĞİ EUROPEAN UPPERCUT İLE YERE YAPIŞIYOR!

7dfba397a2354c363848c45c8d0f83460d0b7199.gif

Ludwig Kaiser! Deli gibi yerdeki Uso'yu tekmeliyor. O kalkamayacak hale geldiğinde mimiksiz bir şekilde yanında getirdiği mikrofon ile konuşmaya başlıyor.

AMA TEK BİR KELİME EDEMEDEN DİZİNE YEDİĞİ DARBE SONRASI TÖKEZLİYOR!

5b2cf82d3a9eff7f0c2564032c0e2e88_crop_exact.jpg

BU TOMMASO CIAMPA! KAISER AYAĞA KALKACAK GİBİ OLUNCA ONU HEMEN KENDİNE ÇEKİYOR VE TAM RAMPANIN ÜSTÜNDE FAIRYTALE ENDING! CIAMPA, KAISER'I GAFİL AVLIYOR. Girişte kalan katılımcılardan kimse gözükmezken Ciampa, Kaiser'in hareketsiz yatan bedenine ve sonrasında asılı duran Money in the Bank çantasına bakıyor.

7735d30c743c035c-600x338.png

Mr. Money in the Bank kim olacak? Bunun cevabı tabii ki 27 Ocak Cumartesi günü 21.00'da!

rebellion.jpg

maxresdefault.jpg

Alberto El Patron'u arka alanda yürürken görüyoruz. Kendisi keyfi fazlasıyla yerinde bir şekilde röportaj verirken bir ses onun dikkatini dağıtıyor.

"Tüm herkes, dışarı."

maxresdefault.jpg

Mr. O'Neil öfkeli bir şekilde Alberto hariç herkesi oradan çıkarıyor. Alberto şaşkın bir şekilde ona baksa da O'Neil direkt lafa giriyor ve Angel Garza'nın geçen şov yaptığı plandan haberinin olup olmadığını soruyor Alberto'ya. Alberto bu sorunun kendisine sorulmasına kahkaha atıyor ve kendisini neyle suçladığının farkında olup olmadığını soruyor O'Neil'a. O'Neil'ın öfkesi dinmese de en azından biraz yatışıyor. Oradan gidecekken son anda dönüyor ve Alberto'ya artık güvenmediğini söylüyor. Christopher Daniels ile gerçekleşecek maçında LA Knight'ı üçüncü katılımcı yapamasa da maçın özel hakemi yapmış. Alberto'nun yüzü düşerken oldukça keyifsiz bir şekilde kala kalıyor. Sonrasında telefonunu çıkarıp bir numarayı arıyor. En son ise ağzından şu cümle çıkıyor...

"Cuma günü... Cuma günü Angel'ı görmek istiyorum."

rebellion.jpg

ac5d0-16277570172771-800.jpg
96bd6c2e2c11b582d41437290934c840.jpg

Bayanlar ve baylar Ben Bryon Saxton... Money in the Bank'de gerçekleşecek olan PGW Championship maçının kontrat törenine hoş geldiniz! Size şampiyonun rakiplerini... Maçın katılımcılarını tanıtmama izin verin...

valsssss.jpg

Şirketin açık ara en uzun Tag Team şampiyonu takımının bir üyesi... 1x Intercontinental Şampiyonluğu, 1x PURE Şampiyonluğu... Ve tabii ki1x Tag Team Şampiyonluğu... Val Venis!

jon.jpg

Ve diğeri... Survivor Series'de MAYHEM brandinin kendisi olmuş, Slammy'e elinde bir çuvalla gelmesi gereken... ÇÜNKÜ ÜÇ ADET SLAMMY ÖDÜLÜ SAHİBİ OLAN TEK GÜREŞÇİ, KISACA... YILIN TAKIMI... BELKİ DE ÖNÜMÜZDEKİ 10 YILIN TAKIMI... THE SEX'İN DİĞER YARISI... JOHNNY MAYHEM!

Val Venis: Onu neden daha şaşalı tanıttın?

Johnny Mayhem: Ağlama işi şimdiden başladıysa...

Val Venis: Doğruları konuşuyorum.

Bence...

maxresdefault.jpg

Jon Moxley: Bryon'un bu anonsu bu şekilde yapmasının sebebini anlayabiliriz. Sonuçta ortada olan şey Jeff'in bünyesindeki PGW Şampiyonluğu ve ona aday olduğunuz için sizi bir şekilde yüceltmeli. Ha bana kalırsa, ikiniz de boş adamlarsınız.

Johnny Mayhem: Bunu sen mi diyorsun şarapçı köpek?

Jon Moxley: Boşsun. İçin boş Mayhem.

john-morrison-848.jpg

Johnny Mayhem: Ağzını kapat sokak köpeği.

Jon Moxley: Senin için boş çünkü-

Val Venis: Sen rehabilite olmamış mıydın? Bu öfke de nedir? Yoksa şarabı fazlaca kaçırdın mı?

Jon Moxley: Rehabilite olmak gerçekleri söylememe engel olmuyor.

Johnny Mayhem: Ama bizim söylememize engel oluyor.

Val Venis: Johnny haklı. Ağzındaki şarap kokusu burayı fazla etkiliy-

Jeff Hardy: Bazen susmak gerekir.

01-john-morrison-returns-on-wwe-friday-night-smackdown-after-8-years-jan-10-2020-one.jpg

Johnny Mayhem: Tıpkı 27 Ocak'dan sonra senin yapacağın gibi.

Val Venis: Bunu sadece Jeff yapmayacak.

Johnny Mayhem: Öyle mi dersin?

Jeff Hardy: Kim susacak kim konuşacak, bunu orada göreceğiz. Şu kontrat töreninin bir an önce hallolmasını istiyorum. Burası başımı yeterince ağrıttı. Siz ikiniz bir arada hiç çekilmiyorsunuz.

Johnny Mayhem: Biz hep bir aradaydık.

Promo%2B1.gif

Jeff Hardy: Biliyorum. Mayhem #6'yı hatırlıyorum. Ama aksine, ben orada yalnızdım. Bu yalnızlığı iliklerime kadar hissettim. Intercontinental Şampiyonluğumdan oldum. Val için bir ordu getirdiniz ve onu kafesten çıkardınız. Fakat sonra? Şu duruma bir bakın! Benim olan için birbirinizi yiyorsunuz. Mayhem zaten hep böyleydi, günün sonunda elinde hiçbir somut şey olmaması şaşırtıcı bir durum değil. Ama Val... Hakkınla elde etmediğin o unvanı Sami cayır cayır yaktı. Karma'ya inanırım.

Mayhem'in yüzü fazlasıyla düşüyor. Modunu hissediyoruz. Ağır ağır lafa giriyor.

JoMo-1376.jpg

Johnny Mayhem: Böyle deyince üzülüyorum. Hiç düşünmüyor musunuz anlamıyorum. Herkes aynı şeyi söylüyor. Herkes başarısız olduğumu, benden bir şey olmayacağını söylüyor. Ben bunun için her şeyi ardımda bırakıp çekip gittim. Güreşi, bu işi bırakmaya yemin ettim. Bunalıma girdim. Neden? Neden hep kalp kırıcı olmak zorundasınız? Hiçbir şeyi takmıyor gibi görünen insanların ardında öyle yaralı bir bünye vardır ki... Benim öyle gizli şulelerim, alevlerim var ki Jeff, o şuleler iki dünyayı da bir lokma eder yutar. Eğer şu dünya tamamıyla yok olsa ne gam, benim gizlerce dünyam var. Bu söylediklerinizi çoğu zaman düşünüyorum. Her birinizden işittiklerim aklıma geliyor. Ve üzülüyorum. PGW'de olduğumdan beri aslında tek yaptığım üzülmek. Bunu hissettirmiyorum ama geceleri çoğu zaman işler benim için zor bir hal alıyor. Yine de fena bir kariyerim yok. Ama sürekli... Her defasında bana burada bir "kaybeden" olarak bakılıyor. İşte bunu anlamıyorum. Bir kaybeden olarak nitelenmemin sebebi nedir? Ya da bir winnerı winner yapan şey? Bende eksik olup sende olan şey ne? PGW Şampiyonluğu mu Jeff? İşte sana bir spoiler. Onu alacağım. Belki senden değil, kim bilir. Ama alacağım. PGW Şampiyonluğu benim omzumda vuku bulacak ve işte o zaman, benim o yüzlerce gizli dünyamdan birinde sen bir kaybeden olacaksın. Zor değil. Hissetmek de değil, bunu biliyorum. Ve şimdi, muhabbetin daha fazla cıvık bir hal almaması açısından buraya imzamı atıyorum. PGW Şampiyonluğu için geliyorum. Johnny Mayhem ben.

Mayhem bu inanılmaz tiraddan sonra masadaki kontrata imzasını atıyor.

Bryon Saxton: Woaw! Bu gerçekten etkileyiciydi Johnny. Ve şimdi... Val. Sen neler söylemek istersin?

Val Venis: Yazılan ve çizilen şeyler vardır. Bunları değiştirmek çoğu zaman imkansız bir durumdur. Geldim, gördüm ve yendim. Bunu Mayhem #6'da yaptım. Bana bir kez kaybettin Jeff. Ve bu... Üzgünüm ki yine olacak. Johnny orada olsun veya olmasın, karşımda dursun veya durmasın. Yapacağım şey belli. Üzerine yürüyeceğim Jeff. Senin de öyle Johnny. Zafer ve PGW Şampiyonluğu bana yazıldı. Ben inanıyorum. PGW Şampiyonluğu düşecek. Ama gel gör ki, onu kaldıran ben olacağım.

Val Venis'de imzayı atıyor! Geriye sadece şampiyon kaldı!

Johnny Mayhem: Neye gülüyorsun Mox?

https%3A%2F%2Fi.cdn.tntdrama.com%2Fassets%2Fimages%2F2020%2F09%2F5min_Moxley_MJF.jpg

Jon Moxley: Siz ikinize. Burada döl kokunuzla oturdunuz ve asla yapamayacağınız şeyleri, sırf kendinizi motive etmek adına, bu maçı hak ediyormuş gibi göstermek adına pazarlıyorsunuz. Buna karşıyım. Dr. Eziel, uyumsuz hayal kurma yani "maladaptive daydreaming" hastalığına yakalanmanın olabilecek en kötü şey olduğunu bize her zaman söyledi ve siz... İkiniz. Gördüğüm en büyük daydreamerlarsınız. Buna gerçekten inanamıyorum. Johnny, o üç Slammy'nin senin ezikliğini indirgediğini mi sanıyorsun? Ya da Val... Mayhem #6'da Jeff'i bu brandin, SUPERSTARS'ın bir ordusuyla yendin. Jey, Rikishi, Justin Gabriel, Heath Slater, Dragon Lee... Herkes senin için oradaydı. Sırf kendi aralarından birini şampiyon yapmak için. Orada yaptığınız rezillikle, daha kafesten atlamaya cesaret bile edemeyen bir adamı şampiyon yaptılar. O adamların kapısında köpek olmanız gerekirken şu anda bu şirketin main eventerları gibi davranmanız fazlasıyla komik bir durum. Ve daha komiği, Mayhem #6'da yaşanan şey Val Venis'in, Jeff'e karşı şaşalı bir zaferi gibi davranıyorsunuz. Burada hiçbir şey başarmadınız. Jeff ikinize fazlasıyla yetecektir.

Val Venis: Peki sen? Sen ne başardın? Kendini bırak... Jeff ile ne başardın? Bu unvanlarımız ortadaydı ve bizimle bir maça çıktığınızda sizi dağıttık. Her şey bir kenara Mox... Sahiden soruyorum! Tam olarak niye buradasın? Burada Jeff'e saldırmayacağımız, olay çıkarmayacağımız açık bir durumdu. İmzalar için bize kalemleri de sen sağlamadın. İşte... Neden, ben sana söyleyeyim. O maça bir şekilde girip kıyıdan köşeden PGW Şampiyonu olmak için! Tek istediğin bu.

Jon Moxley: Bu şekilde bir düşünce Jeff ile bizim aramızda değil sizin aranızda olur Val çünkü sizin dostluğunuz gerçek değil. Sadece başarı üstüne kurulu.

EN9pVObWAAATWKd

Johnny Mayhem: Beni güldürüyorsun Mox. Burada gördüğüm en komik adamsın. Etrafınızda kemik bekleyen o "Rehabilite" Otis'den sonra. Dostluğumuz PGW'nin ezelinden beri baki durumda. Buna sahip tek ikiliyiz. Bir ikincisi yok. Ve sen, hiçbir zaman başrol olamayacaksın. Hatta başrolü bırak, yan rol bile olamayacaksın! Doğru ya. Güya çantayı alıp Alberto'ya karşı kullanacaktın! Ama bunu bile beceremedin! Haaaaa! Ben senin derdini biliyorum! Yoksa maçtan sonra kendine sinirlenip gidip yine dağıttın mı? O yüzden mi bu haldesin? İzin ver seni koklayayım! Siktir git artık buradan Mox. Hiçbir şekilde ciddiye alınmıyorsun ve alınmayacaksın. Bunu bizim kadar iyi biliyorsun. Bu kadar iddialıysan Rehabilite dostunun filli boyalı penisini yala ve maça girip bizi F4W'e çevir. Ne de olsa bu derede balık çok. Türklerin çok sevdiğim bir sözü vardır. "Komşuda pişer bize de düşer".

Jon Moxley: Ayrıldığımız nokta tam olarak bu. Ben o maçta olmayacağım. Çünkü Jeff, size ve PGW'e bir şey kanıtlayacak. Mayhem #6'nın hesabını tek başına görecek. Sizin aksinize, dönemin jobberlarını kafesin içerisindeki Val'a hizmet edecek birer enik olarak kullanmayarak. O eniklerden biri de tam karşımda duruyor: Johnny Mayhem. Namıdeğer, R-Truth'un karısı. PGW'nin hiçbir zaman güven vermeyen loserı ve tüm bunlara ek olarak ağlak, abazan bir orospu evladı.

Johnny Mayhem: Şimdi sen, eski Mox değildim diyordun bir de... Değil mi?

Jon Moxley: Ben eski Mox değilim zaten. Ama Money in the Bank'den sonra... Sen de eski Mayhem olamayacaksın. Bir daha... Asla.

jeff-hardy-e1655599764787.png

Mox'un bu sözünden sonra ortamda uzun bir süre sessizlik oluyor. Herkes gergin bir şekilde birbirine bakıyor derken... Jeff Hardy bundan bıkmışçasına birden masadaki kontrata uzanıyor ve imzayı atıyor! Masadaki diğer üç kişi ve ayaktaki Bryon Saxton şaşkınlıkla bunu izlerken şampiyon omzundaki unvanını düzeltiyor. Ve son sözü söylüyor.

jeff-hardy-leave-why-wwe-2009-1591387721298.jpg

Jeff Hardy: Cumartesi görüşürüz.

SUPERSTARS: REBELLION #16
Prestige Grand Wrestling LLC ™ © 2024
All Rights Reserved

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: