RPG SUPERSTARS: Rebellion #16

PGW: Son Eklenen Parta Git

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Gacy'i pRdon Dempsey'i tebrik ederim. Çanta maçı için iyi aday ancak kazanacağını düşünmüyorum ben. Gene de bir moment bırakmasını bekliyorum. Mahal'ı tebrik ederim iyi momentum kasıyor o da, ben ileride Meksika çetesinin olaylarına dahil olur diye düşünüyorum kemer için alberto'yla savasir ysni. Heyman & Ospreay olursa güzel olur ama Ospreay fazla heel kalır böyle olursa da, onu iyi ayarlaması lszim ekibin. Jericho reisin katılmasına sevindim maça, kendisini istiyordum bayadir. Bence o da alamaz ama debut sürecinde MITB'de gözükmesi bile onun adına iyi birşey, ileride muhakkak iyi işler yapacak bence. MITB'in gerçek sahibi AYAKTA kapatmış zaten sıradaki segment'i de. Umarım gercekteki ters totem olayı olmaz bunun hakkında. Alberto Gene pclik yaparak kemeri koruyacak gibi geliyor yani senaryo o yönde ama bence kaybedecek. Angel, Knight'ı halleder ama Daniels kalan ikiliyi halleder diyorum. Ve geldik imza törenine. Bence bu daha çok SEX'in arasındaki sarsılmayı işlemiş ufaktan. Onun dışında normal bir imza segmenti ama Jeff'n sonunda şampiyonluğunu hissettirmesi de güzel olmuş ben Jeff'in kemeri koruyacağını düşünüyorum ve maçta SEX'in arası bozulur gibi geliyor, bakalım.

Fener maçı var diye takip edemedik kusura bakmayın biz geldiğimizde maç bitmişti zaten ama gene de emeğin karşılığını boş bırakmamak adına yorum yapayım, elinize sağlık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: