RPG SUPERSTARS: Rebellion #14

PGW: Son Eklenen Parta Git

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Bu anlatım tarzı daha guzel olmuş karakterlere metin yazmadan yüzeysel anlatım okumayı da daha kolaylaştırmış, bu ikilinin arasındaki olaylar da Miz ie Cody arasında olan olaylar gibi olacak bence. Cody'nin karşısındaki değişir sadece diye düşünüyorum.

Jey'in maça katılmasına sevindim SUPERSTARS'ta böyle şeylerin olması da şova olan ilgiyi arttırıyor, umarım biz de gireriz bu maça.

LA Knight bence kemeri alacaktır bu feud sonunda, ADR oynayan kişiyi fazla görmüyorum ben veya LA Knight oynayan kişiyi daha çok görüyorum son zamanlarda. Kaybederse yeni karakter olduğundan kaybeder anca.

Ezekiel'in yenilmesi üzdü, geleceği olan bir karakterdi ancak yazık oldu. Wes Lee için tertemiz momentum maçı olmuş ama.

Joe Gacy gene kendisi bir b.k yapmadan işini görmüş böyle böyle ana kemere tirmandiracaklar gibi duruyor, bunun ana kemer reign'i çok zevkli olabilir eğer bu olayları toplayarak geniş bir stable kurulursa.

Elinize sağlık, Çarşamba günü sınavlarım bitiyor Allah'ın izniyle. Çarşamba-Perşembe günleri iyi ve değişik bir konuşma gösterisi yazmayı planlıyorum karakterin üstündeki toprağı atmak adına.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
LA Knight bence kemeri alacaktır bu feud sonunda, ADR oynayan kişiyi fazla görmüyorum ben veya LA Knight oynayan kişiyi daha çok görüyorum son zamanlarda. Kaybederse yeni karakter olduğundan kaybeder anca.

🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
182
PG Nakit
100
İşin ehlini getirdik herkes ders alsın...

Nic Nemeth denilen adam evren değişse de peşimi bırakmıyor. Bir de eleme maçında geçelim üstünden ağabey ne yapalım...

Jey'in MITB maçına girmesi hoş olmuş ama bir önceki şovda da dediğim gibi tek denemede girenin raconu daha sert oluyor. MITB'ye kadar her şey alt üst olur muhtemelen ama bakalım görelim.

Alberto'nun Payback'te yaptıklarından sonra suratına kahkaha patlatmak biraz talihsiz bir hareket olmuş olabilir LA Knight ağabey biraz dikkatli olalım.

Wes Lee'deki huzursuzluk... Benim 2021 mental yok oluş şekli bir şey olmuş maalesef. Dönüşü biraz sancılı oluyor bu durumun.

Nathan Jones'un Danielson'ın üzerinden dozer gibi geçmesi şaşırttı beni. Danielson sert bir giriş yapmıştı, Gacy ve Jones büyük gözdağı vermişler bu galibiyetle.

Ver yetkiyi gör etkiyi demiştik, yüzümüz kara çıkmadı. SGM burayı çekip çevirir bu saatten sonra. Biz MITB'yi alıp işimize bakalım.

Supercalifragilis

PG.com Kullanıcısı
Konular
8
Beğeni sayısı
64
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Mr. Gacy ile birlikte şirkete huzur getireceğiz.

Şovun kalanı da güzel olmuş ve yeni konsept çok güzel. Elinize sağlık ayrıca Jey Uso’yu tebrik ederim çanta için büyük bir aday.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: