RPG SUPERSTARS #13

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
347
Beğeni sayısı
603
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Güzel debut diyelim, sonrasını göreceğiz.

Bron Breakker güzel işleniyor fakat sanki rakiplerine karşı sürekli Bron Breakker konuşuyor gibi geliyor.

Nathan Jones babanın inişli çıkışlı grafik süper ilerliyor, Omega'da osurttu. Maç sonundaki duyuru içinse Nathan Jones babanın SUPERSTARS harici bir şova çıkacağını duyunca üzüntüden bayıldık.

...

Vallahi şu mektup olayından ben bile etkilendim. Cody Rhodes'un sıkı takipçisiyiz.

Main eventteki kargaşa sardı, bu olayların SUPERSTARS'ta olması da brandin gelişimini gözler önüne seriyor.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
45
Beğeni sayısı
1,841
PG Nakit
865
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Güzel debut diyelim, sonrasını göreceğiz.

Bron Breakker güzel işleniyor fakat sanki rakiplerine karşı sürekli Bron Breakker konuşuyor gibi geliyor.

Nathan Jones babanın inişli çıkışlı grafik süper ilerliyor, Omega'da osurttu. Maç sonundaki duyuru içinse Nathan Jones babanın SUPERSTARS harici bir şova çıkacağını duyunca üzüntüden bayıldık.

...

Vallahi şu mektup olayından ben bile etkilendim. Cody Rhodes'un sıkı takipçisiyiz.

Main eventteki kargaşa sardı, bu olayların SUPERSTARS'ta olması da brandin gelişimini gözler önüne seriyor.
Nic Nemeth
Val Venis'in Karısı Dolph Ziggler

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Gacy'i görünce eski RPG'deki anılarım depreşti haffiten. Anderson da güzel bir debut yapmış. Ziggler burada da joblamaz umarım valla yürek kaldırmaz bundan sonra. Bu şovda Pretty Deadly ile debut yapacağımızı düşünmüyordum doğrusu. Çok güzel oldu. Yaş geçti ama iş bitmedi, tam da bu mesajı veriyoruz. Bir HBK gider bin HBK doğar. Kit ve Elton bu şirketin geleceğidir. Şirketin geleceğidir derken, tabi ki başlarında HBK olduğu sürece.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: