RPG SUPERSTARS #11

PGW: Son Eklenen Parta Git

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
24
Beğeni sayısı
683
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Black, Kaiser ve Jones teker teker momentumlarını kasmış. Orton vs. Jones enteresan bir eşleşme olacaktır, bence ortada bir mücadele. Daha iyi performans sergileyen feudu alır önüne bakar. Hobbs vs. Dream bence kas gücü vs. akıl gücü denkleminin açık bir mücadelesi, okuması en keyifli maçlar genelde böyleleri oluyor. Feudun işleyiş şekline göre oldukça yaratıcı işler görebiliriz, iki tarafta rakibini kendi bölgesine çekmeye çalışacaktır. Lee'nin mesajını aldık, görünene göre bu haftaki şovda karşılıklı aksiyona girmeyeceğiz ama haftaya cümbüş var gibi duruyor. Kafamda bir konuşma gösterisi vardı onu patlatırım bu süreye kadar, iyi olan kazansın diyelim keyifli bir mücadele olacağına eminim. Emeğinize sağlık.

Supercalifragilis

PG.com Kullanıcısı
Konular
8
Beğeni sayısı
64
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Elinize sağlık.

Black güzel debut yapmış. Dark-sider karakter lazımdı gerçekten ve çok iyi oldu. Ludwig Kaiser ilginç bir gimmick seçimi çok pislik bir heel izleyebiliriz. Potansiyeli yüksek. Wes Lee vs. Daniels eşleşmesi bana çok güzel geldi. Daniels gibi bir veteran ve Wes Lee gibi genç yetenek. Wes Lee buradan galip çıkarsa ana kemere yürür.

Ve benim maçım... Bu şirkete geldiğinde Nathan Jones hiçbir zaman unutmayacağını söyledi ve Page'i bitirdi sırada Bron var derken Orton debut gelmiş. Gerçekte hayal edince mükemmel bir debut. Bakalım güzel eşleşme hangimizin yüzü gülecek acaba. Takip işini biraz daha kasmam lazım farkındayım. Düzelteceğim @Boss tekrardan teşekkürler hala karakterimi bu denli dominant yazdığınız için.

Nathan Jones'a bulaşıp debut yapmam ne kadar manyak bir karakter olduğumu gösteriyor. Nayhan Jones'tan sonra sıra teker teker size gelecek.

İyi olan kazansın hocam. İlerlerse olaylar bir promo keselim.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Elinize sağlık.

Black güzel debut yapmış. Dark-sider karakter lazımdı gerçekten ve çok iyi oldu. Ludwig Kaiser ilginç bir gimmick seçimi çok pislik bir heel izleyebiliriz. Potansiyeli yüksek. Wes Lee vs. Daniels eşleşmesi bana çok güzel geldi. Daniels gibi bir veteran ve Wes Lee gibi genç yetenek. Wes Lee buradan galip çıkarsa ana kemere yürür.

Ve benim maçım... Bu şirkete geldiğinde Nathan Jones hiçbir zaman unutmayacağını söyledi ve Page'i bitirdi sırada Bron var derken Orton debut gelmiş. Gerçekte hayal edince mükemmel bir debut. Bakalım güzel eşleşme hangimizin yüzü gülecek acaba. Takip işini biraz daha kasmam lazım farkındayım. Düzelteceğim @Boss tekrardan teşekkürler hala karakterimi bu denli dominant yazdığınız için.

İyi olan kazansın hocam. İlerlerse olaylar bir promo keselim.

Ben promo açıyorum dilersen gelebilirsin.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: