RPG SUPERSTARS #6

PGW: Son Eklenen Parta Git

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
superstars.png

PGW Superstars #6
13.09.2023 - Bant
DECC Arena

Duluth, Minnesota

image.png

Chavo Guerrero def. Tensai (Maçı Chavo Frog Splashle bitiriyor. Chavo'nun tertemiz galibiyet aldığını gören seyirciler şokta.)

image.png

image.png

Justin Gabriel def. Kyle Fletcher (Fletcher şampiyonluk kemerini kaybetmesinden ötürü o gazla hızlı başlıyor fakat Gabriel üstünlüğü eline alıyor. Kısa bir maç sonunda 450 Splash'i vurarak kazanıyor.)

image.png

The Final Showdown - Booker T vs Booker T
Nerede Olduğunu Bizim Bile Bilmediğimiz Bir Çiftlik Evi 11.00 PM

image.png

image.png
image.png

Booker T arabasında Bas Boost'la "Bad Bunny - Booker T" dinliyor. Kafasını sallayarak dans ederken öfkesi yüzünden okunuyor. Bir süre sonra frene basıyor. Arabasının kontağını kapatıyor ve iniyor. Tarlaya giriş yapıyor. Her yer karanlık, arkadaki rüzgar sesiyle Booker T toprağa basa basa yürüyor. Booker T cebinden telefonunu çıkartıyor. Bir arama yapıyor.

Booker T: Aaa s.. telefon çekmedi. Lanet olsun.

O sırada arkasında ışıklar yanıyor! Traktör ışıkları! Traktörün sürücü koltuğunda diğer Booker T!

image.png
image.png

Booker T: Gel bakalım Nigga! Biraz kahve içelim!

Booker T: H*ssiktir!

Traktörle Booker T'nin arkasından gaza basıyor! Booker T, üstüne son sürat sürerken Booker T sağa atlayarak kurtuluyor. Diğer Booker T, traktörün kaputunun üstüne çıkarak Booker T'nin üstüne atlıyor! Booker T'nin tepesine çıkan Booker T sertçe yumruklar savuruyor. Booker T bunu tersine çeviriyor. Tepesine çıkarak diğer Booker T'yi hunharca yumrukluyor. Fakat Booker T, Booker T'yi ayaklarıyla üstünden itiyor ve sürünerek kaçıyor. Booker T, Booker T'nin maskesinden tutarak kaldırıyor fakat Booker T aniden yerdeki toprağı Booker T'nin suratına fırlatıyor. Booker T gözlerini tutuyor. Bu şekilde üstünlük kuran Booker T hunharca yumruklar savurmaya başlıyor! Ardından karnına bir tekme atıyor ve ardından Harlem Sidekick'i oturtuyor! Booker T kafasını tutarak yerde.

image.png

Booker T çitlere doğru gidiyor ve eline oradan bir Çapa alıyor!

Booker T: Gel bakalım dallama! Kimliğimi çalabileceğini mi sandın!

Booker T'nin üstüne koşuyor. Tam vuracakken Booker T 110th Street Slam'le counterlıyor! Booker T yerdeki çapayı alıyor. Booker T zorla kalkıyor ve tam gaz kaçmaya başlıyor.

Booker T: Hala kimlikten bahsediyor şerefsiz herif! Gel lan buraya yakalayacam seni!

Elindeki çapayı hızla diğer Booker T'nin üstüne doğru fırlatıyor fakat yetişmiyor.

Booker T: Kaçma gel buraya *m biti!

image.png

Booker T buğdayların arasına kaçıyor ve oraya saklanıyor. Diğer Booker T buğdayların arasına giriyor ve onu aramaya koyuluyor. Bir süre sonra çitten bir ses geliyor. Booker T hızla oraya koşuyor. Çitten atlıyor. Oradaki arabalara doğru geliyor. O sırada Booker T'nin arkasındaki kamyonetin dorsesinden çıkıyor.

Booker T: Ye bunu kafana o****** çocuğu!

Booker T'nin kafasına saman balyası fırlatıyor!

Booker T bunu kafasına yiyip yerde kıvranıyor. Booker T, dorseden inip Scissors Kick'le Booker T'nin üstüne koşuyor fakat Booker T bundan kaçıyor. Scissors Kick'i boşa atıyor! Booker T Totosunun üstüne düşüyor!

image.png

Booker T, Booker T'yi kaldırıyor ve evin kapısından içeri fırlatıyor! Kapı kırılıyor. Diğer Booker T ise yerde acı içinde kalçasını tutmaya devam ediyor. Booker T kaldırıyor ve Booker T'yi televizyona doğru fırlatıyor! Booker T acı içinde yerde kıvranmaya devam ediyor. Diğer Booker T ona doğru yaklaşıyor fakat bir anda duvardaki yangın tüpünü söküp Booker T'ye sıkmaya başlıyor! Yangın tüpünü Booker T'nin üstüne boşaltıyor! Ardından sertçe kafasına geçiriyor. Booker T duvara dayandı. Diğer Booker T kalçasını tutarak mutfağa kaçıyor. Booker T ise şöminenin altından bir pompalı tüfek çıkartıyor! Tüfeği havaya sıkıyor!

Booker T: Çakma Rey Mysterio! Gel buraya Azrailin geldi!

image.png

Booker T mutfağa giriyor. Booker T bulduğu un çuvallarını açıp hızlıca Booker T'nin üstüne fırlatıyor! Booker T oluşan dumandan hiçbir şey göremiyor.

Booker T: Sis atma lan oç!

image.png

Booker T hızla masayı Booker T'nin üstüne fırlatıyor! Booker T oradan kaçıyor ve hızla merdivenden çıkıyor. Merdivenin önüne bir telefon var. Telefonla hızlıca bir numara çeviriyor.

Booker T: Alo! 911'mi?

image.png

911: Evet kimsiniz?

Booker T: Ben Booker Tio Haufmann. Taklidimi yapan bir deli çiftlik evime geldi elinde tüfekle beni kovalıyor. Adının Booker Tio Haufmann olduğunu iddia ediyor. Eğer ki başıma bir şey gelirse o herife sakın inanmayın!

911: Eviniz nerede efendim?

Booker T: Kansas'ta bir çiftlik evi..

Evi tarif edip telefonu kapatıyor ve arkasında Booker T'yi buluyor. Booker T hızla yumruklar savuruyor. Booker T'de buna karşılık veriyor. İkili deli gibi yumruklaşıyor. Booker T kafasını duvardaki tabloya vuruyor. Booker T ise konsolun üstündeki vazoyu Booker T'nin suratına çakıyor! Booker T geri geri çekiliyor ve üstüne koşuyor. Booker T Back Body Drop'la Booker T'yi sandalyeye postalıyor! Tahta sandalye kırılıyor! Booker T acı içinde kalçasını tutmaya devam ediyor! Booker T kırılan sandalyenin ayağını alıyor.

image.png
image.png

Booker T: Karıma bunu yapmayacaktın. Yapmasan s*kimde bile değildin.

Booker T: Karım nasıl karın oluyor a*ına koyim!

Booker T: Benim karım lan o!

Booker T: Hayır benim karım!

Booker T: En iyisi arayıp soralım!

Booker T: Sharmell benim karım!

Booker T: Onun adını ağzına alma lan daly*rak!

Booker T: Benim koca g*tlü karım Sharmell'imin adını istediğim zaman ağzıma alırım!

image.png

Booker T: Ulan seni varya!

Booker T ani bir deparla Booker T'nin üstüne koşuyor. Booker T bunu dodgelıyor! Booker T bodoslama cama giriyor! Cam kırılıyor. Booker T camdan aşağı uçuyor! Acıyla bağırıyor!

Booker T: AAAAAAAA!! GÖTÜÜÜÜÜÜMMMM! GÖTÜME DEMİR GİRDİİİİİİİİ!!!! GÖTÜME DEMİR GİRDİİİİİİİİİİİ!!!!

booker-t-wow.gif

image.png

Booker T kalçasını tutarak kalkıyor.

Booker T: Karımla uğraşırsan sonun böyle olur işte!

Booker T kalçasını tutarak merdivenlerden iniyor. Çiftlik boyunca ilerliyor. Booker T'nin park ettiği araca atlıyor. Tam kontağı çalıştırmışken etrafını polis çevreliyor.

image.png

Polis: Kimlik kontrolü. Adınız nedir?

image.png

Booker T: Booker Tio Hauffman.
Polis kontrol ediyor.
Polis: Emin misiniz?

Booker T: Evet eminim.

Polis: Tutuklayın!

Booker T: Bekleyin bir yanlış anlaşılma olmalı!

Polis: Booker Tio Hauffman diye biri bize telefon etti.

Booker T: İşte o benim! O benim! Ben şikayet ettim!
Polis: Kimlik resminiz uyuşmuyor. Götürün!
Polisler Booker T'yi götürüyor.

image.png
image.png

Booker T: Hayır! Bir yanlış anlaşılma olmalı memur bey! Lütfen! Yardım edin!

Polis: İçeriyi arayın.

Polislerin bir kısmı evi aramaya gidiyor. Diğer polisler de arabaya götürürken Booker T'nin bağırışlarıyla kameralar kapanıyor ve Superstars şovu son buluyor.

PGW SUPERSTARS #6
Prestige Grand Wrestling LLC
™ & © 2023

All Rights Reserved

Son düzenleme:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: