RPG SUPERSTARS #3

keka

🍓
Konular
35
Beğeni sayısı
889
PG Nakit
225
Booker T ve Rikishi feudu ana branddeki çoğu feuddan iyi bu arada @Akashi. Başlaması konusunda ortaya koyulan senaryo da bayağı iyi. Ben bu ikilinin çok iyi bir feud cıkaracagını düsünüyorum abi. Öte yandan Gabriel ve Slater ana branddeki TT kemerlerine sulanacaklar gibi. Biz de temiz bir galibiyet almisiz @Coup de Grâce babaga karşı. Açılışta ise JoMo ve Venis'in teşekkürü çok yerinde ve cömert bir hamle. Bu brand bu sene söke söke Survivor. Bu brandi maça 3. sokacağız ve hem Payback hem Mayhem'i sileceğiz.

#SUPERSTARS EVİMİZ GM BABAMIZ

Konular
1,749
Beğeni sayısı
823
PG Nakit
450
1
Booker T ve Rikishi feudu ana branddeki çoğu feuddan iyi bu arada @Akashi. Başlaması konusunda ortaya koyulan senaryo da bayağı iyi. Ben bu ikilinin çok iyi bir feud cıkaracagını düsünüyorum abi. Öte yandan Gabriel ve Slater ana branddeki TT kemerlerine sulanacaklar gibi. Biz de temiz bir galibiyet almisiz @Coup de Grâce babaga karşı. Açılışta ise JoMo ve Venis'in teşekkürü çok yerinde ve cömert bir hamle. Bu brand bu sene söke söke Survivor. Bu brandi maça 3. sokacağız ve hem Payback hem Mayhem'i sileceğiz.

#SUPERSTARS EVİMİZ GM BABAMIZ
İlk maçtan yenildiğimiz adama bak, GÜMMMMMM.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
200
Beğeni sayısı
1,035
PG Nakit
380
1

venis.jpg
jomo.jpg

Şovu kainatın gelmiş geçmiş en seksi Intercontinental şampiyonu Val Venis ve takım arkadaşı John Morrison açıyor. Val Venis tüm Superstars şovuna ve güreşçilerine teşekkür ediyor. Morrison ise Superstars'ın önemini kendilerinin bile anladığını, bundan sonra da her attıkları adımda bu önemin büyümesinde katkıları olacağını söylüyor. Venis haftaya kadim dostu JoMo ile birlikte MAYHEM'de şirketin en önemli kararlarından birisini açıklayacağını söyleyip yoğun destekle oradan ayrılıyor.

Ne açıklayacağız acaba düşünmekten kafayı yedik. @KALKTI!!!!
#SUPERSTARS

satriale

uncensored
Konular
87
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
260
Val Venis'ten uzun bi açıklama bekliyordum. Mayhem'e sakladıklarına göre büyük bir şey geliyor. En sevdiğim çarlardan biri RPG'nin başından beri, herkesin sevmesi hosuma gidiyor. Sami ağabey çerez niyetine harcamış. Devrimin en önemli adamlarındandı geçen şov. Yükselişe geçmesi lazım çok arka planda kaldı. Heath ve Gabriel'ı oynayan arkadaşlar aşırı aktifler ama daha tepeye çıkarlar mı emin degilim. Bazı konularda çekidüzen verirlerse buranın en parlak adamları olurlar. Superstars GM'le bulundukları segmentlerle bunu gösteriyorlar. Son olarak Rikishi ve Book Dragon'u da tebrik edelim. Çerez niyetine almışlar maçı. Elinize saglık.

Click here to login using your socials account