Beast Incarnate İle Yüzde Yüz Güreş

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,137
Beğeni sayısı
4,021
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Haftanın Menüsü #4
raw #1616
king of the ring çeyrek final - gunther vs. kofi kingston: Maçı birazcık daha hikaye maçı yapmayı tercih etmişler alışılmış GUNTHER maçlarının dışında. Ama yine de keyifli maçtı, özellikle maçın başlangıcı cayır cayırdı. Kofi Kingston'ın içindeki o intikam ve galibiyet hırsını çok iyi anlattı maç. Yalnız GUNTHER'ın deli saçması torture tarzı bir kilidi vardı Kofi'ye ringde ona eridik bittik, şu cüsseyle şu teknik gerçekten dibimi düşürüyor. Bir ara count-outta acaba GUNTHER elenecek mi diye korkudan titremedik değil yalan yok, neyse ki öyle bir saçmalık yapma işine girişmediler de baba gümbür gümbür KOTR'a koşmaya devam ediyor. Daha iyi bir maç olabilirdi bu arada ama olmadığı için de hayıflanmam, önümüzdeki hafta Jey Uso ile çok iyi bir RAW finali izleteceklerdir zaten. | ***1/2
raw #1616
king of the ring çeyrek final - ilja dragunov vs. jey uso: Maça biraz daha zaman ayrılabilirdi bence, çok vakit ayrılmadığı için konforlu bir booking de oluşturamamışlar gibi geldi bana. Maç tam daha da güzelleşip kıvama girecekken bitmek zorunda kaldı. Yine de kötü bir maçtı diyemem tabii ki, ama beklediğimden biraz daha düşük profilli geçti maç. Maç ise bence kesinlikle ortadaydı ve o açıdan izlemesi bir miktar heyecanlı oldu, sonuç olarak da Jey Uso kazandı. Yani tabii Ilja'cıydım ben ama GUNTHER vs. Ilja'yı burada da izlememiz için biraz daha zaman olduğu da bir gerçek, üstüne üstlük Jey Uso'nun şu an topladığı inanılmaz hype'ı heba etmemek gerekirdi kesinlikle. O entrance falan ne baba öyle ya, yemin ederim 3 defa geri sarıp izledim maça anca geçebildim yani. Bu arada bir de maçta Jey Uso'nun kulak kanadı ve WWE bunu gözümüze gözümüze soktu. PG bitti biliyoruz tabii de ben hala şaşırıyorum böyle hamleleri görünce, ciddi ciddi kurtulduk ya çoluk çocuk şeylerden. | ***1/2
smackdown #1291
queen of the ring çeyrek final - bianca belair vs. tiffany stratton: Bu iki ismin ringdeki duruşlarını beğeniyorum ya, maça çekildiğini hissediyorsun ister istemez. Çok güzel bir kimya yakaladılar bence, ileride daha ciddi bir klasmanda bu maçı bir kere daha izlemek isterim. Tiffany çok iyi savaştı, ama tabii şu an için Bianca'ya kaybetmek oldukça zor. Ki Tiffany'i de MITB için hazırladıklarını düşünürsek gayet normal bir sonuç oldu. Bianca'nın bu diz sakatlığıyla alakalı muhabbeti bir yere bağlanacak mı acaba, umarım "bak benim diz böyle böyle ama yine de maç falan kazanıyoz he" mevzusundan ibaret değildir sadece, her maçta Aksak Timur gibi geziyor hatun ya. | ***1/4
smackdown #1291
king of the ring çeyrek final - randy orton vs. carmelo hayes: Yani kopyala-yapıştır Randy Orton maçları bir tık sıktı diye geçiriyordum içimden, düşüncem hala da geçerli, ama sondaki RKO'yu görünce yine dibimiz düştü maalesef. İnanılmaz bir herif ya, her çağdan herkesin her zaman ilgisini çekebilecek; kanından diri diri drawluk akan bir adam. Geçen hafta Hayes için ciddi bir sınav olacağını söylemiştim. Bu kısacık sürede bile o kadar güzel heel oynadı ki, seyirciden bu heati alabilmek hiç de kolay değilken bunu başarması gerçekten takdire şayan. Hayes'in yolu açık, böyle turnuvalar kazanılır kaybedilir dert değil. | ***1/4

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,137
Beğeni sayısı
4,021
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
dynamite #251: blood & guts 2024
blood and guts - team aew vs. team elite:
Geçen seneki Blood and Guts maçına şöyle bir yorum yapmıştım...

Sonuç olarak yine dediğim gibi kötü değil ama muhteşem olduğunu da söyleyemeyeceğim bir maçtı. Epik bir hikaye yansıtması göremedim her şeyden önce, ki bu maç türünde bunu yansıtabilmek oldukça önemlidir. Hikaye namına gerçekten etkileyici bulduğum tek kısım Ibushi'nin ringe geldiği ilk anda Moxley ve Omega ile yaşadıkları andı. Bu tarz birkaç hikaye yansıtımı daha olsaydı maçın klası daha da artardı, o açıdan biraz eksik kaldığını düşünüyorum.

Nitekim şirket de geçen sene bu konuda sınıfta kaldığını kabullenmiş ve maç içerisindeki hikaye anlatımına bu sene bayağı abanmışlar. Ben maçı çok çok beğendim, hatta galiba benim izlediğim en iyi Blood and Guts maçıydı diyebilirim. Hangman'ın ilk geldiğinde yaptıkları ve Elite'in içindeki çıtırdamalarla başlayan hikayeler silsilesi bir noktada bambaşka bir yere evrildi. Mark Briscoe'nun performansını inanılmaz beğendim, peş peşe Jay Driller vurduğu an vardı, bir an için tur bindirmeye başladı da vurmayı hiç bitirmeyecek zannettim. Extreme dozajının gerçekten top seviyeye çıktığı maçlardan birisiydi. Cidden akıllarına gelebilecek her şeyi kullanmışlar. Max Caster'ın ağzına raptiye doldurup Superkick vurdukları an da inanılmaz iyiydi, Caster'ın elinden rapini aldılar... Swerve Strickland için de çok tatlı bir hikaye yazılmış bence, kelepçe mevzusu klişe olsa da benim hoşuma gitti. Sonrasında tüm Elite'i zımbalayışları aşırı iyiydi, Okada'nın orta parmağa zımbaladığı an kahkaha attık sşfdklşkfsdfşksdlsfdkşl. Şu maçta Darby Allin itiyle bile can kardeş olduk öyle diyeyim, onun performansını da inanılmaz beğendim. Kafesin tepesinde örümcek gibi gezinip Coffin Drop yaptığı an çok iyiydi. Maçın fişini çektiği kısma zaten hiç girmiyorum. Hem söke söke kemer maçını aldı, hem de takımına galibiyeti getirdi. Elite'in kaybetme sebebine zaten değinmeye gerek yok, Okada ve Hangman itiştiği an Elite için maç bitmişti benim gözümde. Nitekim sürpriz de olmadı. Yalnız Okada'nın maç içinde bu kadar pasif kalmasından memnun değilim, galiba maça dair tek majör eksim bu olacak. Jack Perry, Okada'nın yerine de dayak yemiş oldu tabiri caizse. Vallahi bir an için açıp izleyeyim bari deyip de asla pişman kalmadığım bir maç oldu, izleyin izlettirin... Maç içerisinde işlenen hikayelerin bundan sonrası için nasıl ilerleyeceğine dair de inanılmaz merak uyandırdı bu maç bende. O da en büyük artısı olsun diyerek değerlendirmemi bitiriyorum. | ****1/2

Huma

huma
Konular
36
Beğeni sayısı
103
PG Nakit
150
dynamite #251: blood & guts 2024
blood and guts - team aew vs. team elite:
Geçen seneki Blood and Guts maçına şöyle bir yorum yapmıştım...

Nitekim şirket de geçen sene bu konuda sınıfta kaldığını kabullenmiş ve maç içerisindeki hikaye anlatımına bu sene bayağı abanmışlar. Ben maçı çok çok beğendim, hatta galiba benim izlediğim en iyi Blood and Guts maçıydı diyebilirim. Hangman'ın ilk geldiğinde yaptıkları ve Elite'in içindeki çıtırdamalarla başlayan hikayeler silsilesi bir noktada bambaşka bir yere evrildi. Mark Briscoe'nun performansını inanılmaz beğendim, peş peşe Jay Driller vurduğu an vardı, bir an için tur bindirmeye başladı da vurmayı hiç bitirmeyecek zannettim. Extreme dozajının gerçekten top seviyeye çıktığı maçlardan birisiydi. Cidden akıllarına gelebilecek her şeyi kullanmışlar. Max Caster'ın ağzına raptiye doldurup Superkick vurdukları an da inanılmaz iyiydi, Caster'ın elinden rapini aldılar... Swerve Strickland için de çok tatlı bir hikaye yazılmış bence, kelepçe mevzusu klişe olsa da benim hoşuma gitti. Sonrasında tüm Elite'i zımbalayışları aşırı iyiydi, Okada'nın orta parmağa zımbaladığı an kahkaha attık sşfdklşkfsdfşksdlsfdkşl. Şu maçta Darby Allin itiyle bile can kardeş olduk öyle diyeyim, onun performansını da inanılmaz beğendim. Kafesin tepesinde örümcek gibi gezinip Coffin Drop yaptığı an çok iyiydi. Maçın fişini çektiği kısma zaten hiç girmiyorum. Hem söke söke kemer maçını aldı, hem de takımına galibiyeti getirdi. Elite'in kaybetme sebebine zaten değinmeye gerek yok, Okada ve Hangman itiştiği an Elite için maç bitmişti benim gözümde. Nitekim sürpriz de olmadı. Yalnız Okada'nın maç içinde bu kadar pasif kalmasından memnun değilim, galiba maça dair tek majör eksim bu olacak. Jack Perry, Okada'nın yerine de dayak yemiş oldu tabiri caizse. Vallahi bir an için açıp izleyeyim bari deyip de asla pişman kalmadığım bir maç oldu, izleyin izlettirin... Maç içerisinde işlenen hikayelerin bundan sonrası için nasıl ilerleyeceğine dair de inanılmaz merak uyandırdı bu maç bende. O da en büyük artısı olsun diyerek değerlendirmemi bitiriyorum. | ****1/2
Maçta ki tek büyük eksi bence de Okada'nın sönük kalmasıydı. Makas olayını beğenmedim onun haricinde de. Adamı o kadar makaslıyorsan foşur foşur kan akması lazım. Eline sağlık hocam yazı için.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: