Uncle Junior
Beğeni sayısı
495

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Profilinizi görüntüleyen üyeler

 • babo sen nereledeydin ya, aşırı özlettin kendini
  Beast Incarnate
  Beast Incarnate
  babo videoyu izlemedim eve geçince bayılıp kalmazsam bakayım. ama son 1 aydır performansı çok iyi bence dayının, orta sahayı bayağı toparlıyor. bu minvalde bi yorum yaptıysa uluca büyük ihtimalle aynı fikirdeyizdir
  Uncle Junior
  Uncle Junior
  tek ayaklı olmasından, 360 derece dönememesinden, pas hatası yaptığı yerlerde pozisyonları öldürmesinden falan bahsetmiş.

  yermiş yani bayağı. 5 dklık bir kısım. müsait olduğunda bak istersen.
  Beast Incarnate
  Beast Incarnate
  ya demirbay’ın o işleri hep var zaten ama bence 1 aydır yaptığı iyi işler bunu biraz örttü gibi. ayrıca zaten yanında torreira gibi bir toparlayıcı varken bırak da 360 dönmeyiversin
  Uncle Junior
  Uncle Junior
  Vadi'nin son dönemindeki en düzgün karakter olabilir. Ama TNT sezonundan sonra hiç sarmıyordu ya. Abdülhey ve Polat küslük dramasını bi dönem takip edip saldım. Tadında bıraksalardı keşke. Şimdi tekrar başlayacak falan diyorlardı.
  • Beğeni
  Tepkiler: Kara
  hxh'in alternatif finali açıklanmış. Ana karakter Dandik mutlu huzurlu yaşıyor sonu. Togashinin sorunu ne? Neden cizemiyor sirtiyla alakalı bir şey sanırım
  Uncle Junior
  Uncle Junior
  Abartmış onu kim demişse. Shanks çok az gözüküyor doğru ama gözüktüğü zaman maksimum etkiyi yaratıyor. Serinin peak noktasındaki peak hareket yine ona ait spoiler vermeyeyim.

  Güncelde ise harekete geçti, son senelerde gözüktü yine ya. Birkaç kez de aksiyonda gördük.

  Yine de 19 sene gözükmedi falan abartmışlar.

  Roger flashbackleri değil, Oden flashbacki gördük, serinin en büyük 2 efsanesi Roger ve Beyazbiyik da gözüktü orada. seriye büyük darbe vurdu benim açımdan, Roger'ın ilk bölümlerdeki karizmasını da hiç etmişler adamı bildiğin saçma sapan bi karaktere çevirmişler. Yine de Roger büyük saygı duyduğum bir karakter hala.
  Centria
  Centria
  DC var mi ağabey senin
  Uncle Junior
  Uncle Junior
  .unclepaulie hacı
  Kara
  Kara


  Hüseyin Kağıt beni lisede servise bindiğim döneme götürüyor. Radyoyu esir alıyordu.
  Uncle Junior
  Uncle Junior
  Lise 1'di sanırım ilk dinlediğim. 2011 yılının yazı işte. Akşamları piyangotepe'ye çıkardım orada bebeler açardı.

  Bu attığın şarkısı da ilk dinlediğim şarkısı. Baba iyidir severiz. Kulağa hitap eder. Bazı arkadaşlarım(özellikle kız olan) nasıl seviyon böyle şeyleri falan diyolar. Shshshs
  Kara
  Kara
  Baba sizin oralardan çok değişik müzisyenler çıkıyor. Sadece orası için çıkıyor sanki. Çünkü orası hariç kimseye hitap etmiyor hshdhdf.
  Uzun zaman sonra fanatik gibi maç izledim. Üzücü oluyor..
  Kara
  Kara
  Kara
  Lig maçlarını gamsız gamsız takip ediyorum ama bu maçı iki gündür bekliyordum.. Takıma bağlanmamak lazım bırakalım bu işleri.
  Uncle Junior
  Uncle Junior
  Galatasaray benim için uyuşturucu gibi bir şey, 2 saatliğine dünyadan koparıyor işte olayı o. Ama o da iddiasız giderse büyük ihtimal hiç bakmam maçlara. Son 2 senedir iddialı olduğu için takip ediyorum.

  Müzik 10/10 bu arada. Döktürmüş ağabey ellerine sağlık. Başka işi var mı diye baktım da yokmuş.
  • İmza
  Tepkiler: Kara
  Forumdaki en iyi imzaya sahip olmama ne diyorsun usta ✍️
  • Bayıldım
  Tepkiler: Uncle Junior
  Centria
  Centria
  Evet ya Japoncasini bulamadım Yt'de

  One Pace'i duydun mu bilmiyorum da oradan izleyeceğim. Fillerları ve mangadan olmayan sahneleri atıyorlar çok daha hızlı izliyorsun

  Centria
  Centria
  Tr altyazılı hem de
  Uncle Junior
  Uncle Junior
  Duydum da benim bahsettiğim sorunu ortadan kaldırmıyor. Wano'da direkt değiştirdikleri şeyler var animecilerin daha farklı yaptıkları vs. Ona yapacak bir şey yok. Ama evet buradan da bakabilirsin.

  Ben hem animesini hem mangasını takip ediyorum ondan sorun olmuyor.
  Usta BnHA mangada final yaptı mı ya? Animede günceldeydim de bitireyim bari
  Centria
  Centria
  Hikayesi olarak beni baya sıktı açıkçası Mangakasını tanımıyorum karşılaştıracak çok kişi de tanımıyorum fakat himaye anlatımı zayıf bence.

  Ha ben neden günceldeyim? İzlediğim ilk anime olduğu için bitirene kadar devam kafasındayım, öyle diyorsan animeden devam edeyim o zaman.
  Uncle Junior
  Uncle Junior
  İstiyorsan finalledikten sonra mangasını oku galiba ben de öyle yaparım. Finaller ama galiba 2025'i görmeden. Çünkü şu an çok kritik bir noktada. Pek işleyecek bir şey de kalmadı gibi.

  Yani belli arkları ve kısımları güzel. Totale vurduğunda zayıf kalıyor. Overhaul ark'tan sonra sıktı beni açıkçası oraya kadar fena değildi diyelim.

  Animesi hoş bence bu arada müzikler, animasyonlar, seslendirmeler falan derken iyi iş çıkarmışlar. Özellikle All Might vs AfO ve Deku vs Muscular'ı sevmiştim 3. sezonda.
  Centria
  Centria
  Animasyonları ve özellikle fight sahneleri baya iyi zaten ya, senin dediklerin dışında Deku vs. Todoroki ve ilk sezon sonundaki All Might vs. Nomu eklerim
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…

Profil görüntülenmesi

70

Son ziyaretçiler

 1. 70 Profil görüntülenmesi
 2. Mr. Bean
 3. Ensiferum
 4. pontiac bandit
 5. Namikawa Reiji
 6. Centria
 7. Kara
 8. Spear of Chaos
 9. Baroš
 10. Heartbroken Kid
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: