Şampiyonlar Ligi A Grubu 5. Maç | Galatasaray - Manchester United

Kim Kazanır?

• Galatasaray

Oy: 1 16.7%
  • Manchester United

Oy: 4 66.7%
  • Berabere

Oy: 1 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Ya bırakın bu ŞL falan boş işler. Zaten kupayı alamayacağız. En iyisi lige odaklanalım. Ben Bayern maçlarından sonra iptal oldum. Bu akşam yenersek sevinirim tabii ki bir Gassaray fedaisi ve derin gs üyesi olarak ama o kadar yani. Ben kupa istiyorum arkadaş.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,101
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Galatasaray : Muslera, Boey, Abdülkerim, Kaan, Angelino, Ndombele, Torreria, Ziyech, Zaha, Mertens, ICARDIIIIIIIIII

Man U : Onana, Wan-Bisakso, Lindelöf, Maguire, Shaw, McTominay, Amrabat, Bruno, Antony(?), Garnacho, Hojlund

İlk 11ler

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
165
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Galatasaray : Muslera, Boey, Abdülkerim, Kaan, Angelino, Ndombele, Torreria, Ziyech, Zaha, Mertens, ICARDIIIIIIIIII

Man U : Onana, Wan-Bisakso, Lindelöf, Maguire, Shaw, McTominay, Amrabat, Bruno, Antony(?), Garnacho, Hojlund

İlk 11ler
Paylaştığım 11'den Barış ve Oliviera değişmiş Okan yine All or nothing kafasında Ziyech ve Ndombele'yi başlatarak bence bu kadar yaratıcı oyuncu varken Ziyech Mertens'in yedeği olsa daha mantıklı olabilirdi. 2. yarı Ziyech ve Mertens oyundan düşünce gene yedekten 10 numaraya Kerem'i koymak zorunda kalabilir.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,101
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Kariyeri gereği lig golcülüğüne kafayı takmaz önemli maçlarda şovunu yapar....... İftihar ediyoruz ağabey oynadığın her saniye ekrana kitleneceğiz.
bakambu-bursaspor.jpg

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: