Şampiyonlar Ligi A Grubu 3. Maç | Galatasaray - Bayern Münih

Kim Kazanır?

• Galatasaray

Oy: 1 14.3%
  • Bayern Münih

Oy: 6 85.7%
  • Berabere

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7

Styles Clash

Littlefinger
Konular
92
Beğeni sayısı
1,631
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Oyun kurucusu Pektemek santraforu Vagner Love olan 2018 rotasyonlu Beşiktaş'la aynı istatistik ve aynı skorla yenilen Galatasaray'ımızı kutlarım çok iyi oynadılar.

Allah'tan Bayern'de Lewandowski yok vallahi o olsa birkaç gol daha gelirdi. @Akashi hoca kızacak ama Lewa daha iyi santrafor bence ve Bayern sistemi adama feci uyuyordu.

Bu arada Bayern bu sene ligde şampiyon olamaz ve Tottenham EPL alırsa ne gülerim hoca @Akashi

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
969
Beğeni sayısı
975
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Adam Page
1 1
Allah'tan Bayern'de Lewandowski yok vallahi o olsa birkaç gol daha gelirdi. @Akashi hoca kızacak ama Lewa daha iyi santrafor bence ve Bayern sistemi adama feci uyuyordu.

Bu arada Bayern bu sene ligde şampiyon olamaz ve Tottenham EPL alırsa ne gülerim hoca @Akashi
Baba karşımızda Ribery-Lewa-Müller vardı yedekten Robben falan giriyodu biz Pektemek-Love-Lens hücum hattıyla oynayıp stoperde Necip'le savunduk bu kadroyu, ama istatistik ve skor birebir. 😛

Biraz makaramızı yapalım bu sezon yüzümüzün güldüğü an yok.

Kara

-
Konular
147
Beğeni sayısı
1,215
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Oyun kurucusu Pektemek santraforu Vagner Love olan 2018 rotasyonlu Beşiktaş'la aynı istatistik ve aynı skorla yenilen Galatasaray'ımızı kutlarım çok iyi oynadılar.
Bayern'in ilk maç 5 atmasından dolayı olabilir aga. Gerçi büyük ihtimal Allianz'da 5 yiyebilir Galatasaray.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
92
Beğeni sayısı
1,631
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Baba karşımızda Ribery-Lewa-Müller vardı yedekten Robben falan giriyodu biz Pektemek-Love-Lens hücum hattıyla oynayıp stoperde Necip'le savunduk bu kadroyu, ama istatistik ve skor birebir. 😛

Biraz makaramızı yapalım bu sezon yüzümüzün güldüğü an yok.

Belimde kuşağım hesabı. Bazı fenerliler falan gitmiş Icardi pozu vermiş olm ne samimiyetsiz adamlarsınız ya. Hee aynen kanka ülke puanı cart curt. Sanki milyonluk taraftara sahip olan takım benim desteğime ihtiyaç duyacak.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
969
Beğeni sayısı
975
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Adam Page
1 1
Belimde kuşağım hesabı. Bazı fenerliler falan gitmiş Icardi pozu vermiş olm ne samimiyetsiz adamlarsınız ya. Hee aynen kanka ülke puanı cart curt. Sanki milyonluk taraftara sahip olan takım benim desteğime ihtiyaç duyacak.
Valla ülkede takımı konusunda benim tavrım senelerdir aynıydı, yurt içinde birbirimizi boğazlarken herkes herkesin kuyusunu kazarken yurt dışında samimiyetsiz bir şekilde destekleyemiyorum. Herhangi biri JK'yi itin dübüre soksa çıkarsa rakipler taştaş geçse de gıkım çıkmaz normali budur bunun.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: