DUYURU Foruma Dair İstek ve Önerileriniz | Ağustos 2024

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,211
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
1YASLOGO.png

Ağustos ayının hepimiz için güzel geçmesini dileyerek konuyu halka açalım. Foruma dair istekleriniz, önerileriniz, böyle yapılsa daha iyi olabilir diyebileceğiniz her türlü fikrinize Ağustos ayı boyunca bu konu altından açık olacağız.​

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,624
Beğeni sayısı
1,413
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Ban sistemi hakkında diyeceklerim var.

Verilen Ban sistem tarafından değil de banlayan mod tarafından verilmeli. Mesela ufak bir hakaretten dolayı ceza puanı alan üye diğer cezaları yuzunden uzun süre ban yiyor. Ağır hakaret edenler ise önceden ceza puanı almadımları için az bir süre ban yiyor adaletsizlik oluyor. Ban direkt edilen yanlışa göre yönetim tarafından olmalı sisteme güvenmiyorum.

Tartışmayı başlatana cevap verenden daha fazla ceza verilmeli bir de.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,211
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Emekli rankı hakkında talebi olanlar olmuş, belki emekli üyeler ya da tüm üyeleri kapsayacak bir referandum yapar renk seçtiririz ama şu an tüm ranklar için kullanılabilecek bütün renkler ve tonları kullanıldığı için elimizde pek bir seçenek kalmadı işin açıkçası. Yine de neler yapabileceğimize bir bakarız.

Ban sistemi hakkında diyeceklerim var.

Verilen Ban sistem tarafından değil de banlayan mod tarafından verilmeli. Mesela ufak bir hakaretten dolayı ceza puanı alan üye diğer cezaları yuzunden uzun süre ban yiyor. Ağır hakaret edenler ise önceden ceza puanı almadımları için az bir süre ban yiyor adaletsizlik oluyor. Ban direkt edilen yanlışa göre yönetim tarafından olmalı sisteme güvenmiyorum.

Tartışmayı başlatana cevap verenden daha fazla ceza verilmeli bir de.
Ban sistemimizde zaten puanların geçerlilik süresi var, bir müddet sonra puan kendiliğinden silinip tabiri caizse sabıkasını hafifletiyor ceza puanı alan üyenin. Bu işi el ile yaptığımız takdirde tecrübeli bir yönetici olarak ne gibi sıkıntılara sebep olabileceğini en iyi sen bilirsin Bero. Ceza puan sistemini ise bunun haricinde revize etmek gibi bir planımız var.

Şu emojilere kızgın falan dönsün ya beğeni ile imza zaten aynı anlamı taşıyor gereksiz onlardan biri yerine kızgın veya küfür dönsün.
Tepki kısmında çeşitsizlik olduğuna katılıyorum. Bunu da konuşacağız toplantıda.

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
63
Beğeni sayısı
268
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Konu başlıkları neden değiştiriliyor? En son açtığım iki konunun da başlığı değiştirilmiş. Ekrem İmamoğlunun bir sözünü konu başlığı yapmak siz yönetim ekibine fazla mı ofansif geldi? Yoksa birilerinin siyasi ideolojisine ters olduğu için mi kaldırıldı? Bazen bazı yorumlar nedense görülemiyor veya es geçiliyor ama tesadüf galiba :D

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,211
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Konu başlıkları neden değiştiriliyor? En son açtığım iki konunun da başlığı değiştirilmiş. Ekrem İmamoğlunun bir sözünü konu başlığı yapmak siz yönetim ekibine fazla mı ofansif geldi? Yoksa birilerinin siyasi ideolojisine ters olduğu için mi kaldırıldı? Bazen bazı yorumlar nedense görülemiyor veya es geçiliyor ama tesadüf galiba :D
Siyaset içerikli konuların son dönemdeki hassasiyetine yönelik hareket ediliyor sadece, bununla birlikte tabii geyik/makara konuları münezzeh tutmakla beraber başlıklarda görüş belirtmek zaten yasak ve forum kültürüyle taban tabana zıt bir şey. Yani konu siyaset içerikli olmasa da atıyorum “RAW’a Duyurulan Berbat Güreşçinin Maçı” minvalli bir başlıkla konu açmış olsaydın bu başlığa da işlem yapılacaktı. Yönetim ekibine yönelik bu tip niyet okumalarda bulunmak hiç yakışmıyor sana Can, özellikle benim de üst kanalında söz sahibi olduğum bir yönetim ekibinde yapman bireysel olarak kırdı beni.

Konuyu kilitliyorum çünkü ağustos ayı geçti, normalde ay bittiğinde kilitliyoruz ama kilitlemeyi unutmuşuz. Zaten sen yabancı değilsin eğer hala bir problem varsa arayabilirsin ya da yazabilirsin. Cevap yazıp da kilitlemem yanlış anlaşılmasın diye belirteyim dedim.

Konu altındaki öneri & şikayetler sıradaki yönetim toplantısında değerlendirilecektir, herkese iyi forumlar diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: