DUYURU Foruma Dair İstek ve Önerileriniz | Mart 2024

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,847
Beğeni sayısı
3,290
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
forumlogo.png

Ahaliye mutlu ve keyifli bir mart ayı diliyorum. Ekim ayından beri bir istek-öneri konusu açmamıştık, bunun sebebi ise daha önce açtığımız 2 konuya da pek bir talep yazılmamış olmasından kaynaklıydı. Bu noktada sizin nabzınızı yoklayıp bu konuya ihtiyaç olduğunu anlayana kadar istek-önerilere biraz ara vermek istemiştik. Son dönemde istek-öneri konusuna ilişkin birkaç soru gelince bu ay açmaya karar verdik.

Foruma ilişkin isteklerinizi, önerilerinizi, şikayetlerinizi bu konu altından mart ayı boyunca belirtebilirsiniz. Sadece bizi sevdiğinizi söylerseniz de olur tabii... Sahne sizin dostlar.​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,847
Beğeni sayısı
3,290
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Buton hata veriyor maalesef.
Özellik ilk geldiğinde çalışıyordu sonradan bozuldu. @Johnny Sack de aynı hatayı alıyordu zaten.
Butonu benim de aktifleştirmem gerekiyordu çünkü, şimdi ikinizde de çözülmüş olması lazım.

Nick altıyla alakalı bir sorun var. Nick altına parıltı seçiyorum, belli bir süre sonra parıltı kayboluyor.
@Money Makerz ’a ileteceğiz bu sorunu, ben de aynı sıkıntıyı yaşadığımdan ötürü dikkatimi çekmişti, notumu aldım.

AVM gelsin eşime nick altı hediye edeceğim.
Muhtemelen bahar sonu gibi getiririz yeni AVM’yi.

Ayın üyesi rankının, eğer böylesi tartışmalara yol açacaksa kaldırılması taraftarıyım.
Forum açıldığından beri toplamda 8 kez verilen bu rankın sırf sekizinci tesliminde bir arbede yaşandı diye tabii ki de böyle bir karar almayacağız. Kendisinin hak ettiğini, kazananın hak etmediğini düşünenler her zaman olmasa da elbette olacak. Ama burada seçimi sonuç olarak forum halkı tayin ediyor ve kim ne derse desin belirlenen o sonuç da değişmez hiçbir zaman için. Bu tip tartışmalara yol açan kişiler gördüğünüzde onlara konu altından cevap vermek ya da bu forum için ürettikleri diğer içeriklerin altına tiye alıcı yorumlar yazmak yerine rapor aracılığıyla yönetim ekibine bildirirseniz her şey hızlıca kontrol altına alınacaktır zaten. Bizim de temennimiz ayın üyesi ya da başka bir forum etkinliği kapsamında bu tip tatsızlıkların yaşanmaması yönünde, buradaki samimiyetin ve dostluk ortamının zarar görmesi hepimizin isteyeceği en son şey ve biz de bunun için elimizden geleni en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: