RPG No Way Out 2024

PGW: Son Eklenen Parta Git

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,442
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Ben Sülo'nun ana kemeri kesin alacağını bekliyodum ama şimdi beklemiyodum gerçekten bölümdaşım için çok mutlu oldum he. Sonuna kadar hak edilmiş güzel bir win ve güzel bir moment. Çok tebrik ediyorum yavrum. Angelico'yu Lodge'dan atıl rebuild da yapıldı offf of. @pontiac bandit

Lindir

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
113
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Drew McIntyre
Finallere çalışma yüzünden canlı takipte bulunamadım ama diyecek fazla şey bulamıyorum okuduğum en iyi şov bu. PGW kemerini Alberto alır diyordum WM'de Punk galibiyeti bekliyordum ama Punk beklediğimden erken almış. Ama WM'de kolay kolay kaybedeceğini sanmıyorum o açıdan meraklıyız. Venis ve Mr. Berto WM yolunda bence en ilgi çekici hikaye olacak. PUREC ve TVC tahmin ettiğim gibi olmuş iki oyuncuyu da kutluyorum. Main Event'i okurken fena duygulandım. Aşağı inerken cidden şov bitti sandım ta ki o Claymore'u görene kadar. Wes Lee'ye hayat dersi dalgası yaparken en büyük dersi o vermiş. Cidden çok sevindim. İkiye bölünmüş çantadan başarıya ulaşan kırmızı bir çantaya geldi. The Lodge sözünü tuttu.

Hayat Dersi 2 promomun vakti yaklaşıyor. Tüm yazarların eline sağlık.

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
218
PG Nakit
100
Şovu baştan okumaya başlayayım eve girdiğime göre.

OOOOOF OF adamlar namusu beş paralık etmiş ya senin penisine s... Berto desen ayrı mal. Çember maçının neresi temiz de muştayla falan uğraşıyon kanka mal mısın ya... Bate'in bakışlar hoşuma gitti umarım gereğini yapar.

Wes Lee'nin kaybetmesini umduğum maç gelmiş. MAL olduğu için kendine hakim olamamış. Keşke kaybetseydi ama bu da iyi teselli. Arka alandaki segmentte inşallah çantayı vermemişlerdir diye dua ediyorum ama galiba öyle üzücü bir durum yaşandı.

Abi aşk hikayesi dedik romantizm dedik Mayhem çıkmış içinden böyle bir şey olamaz ya. Bate kardeşim ben senin arkandayım umarım bu işin sonu mutlu biter.

Dream'e tebrikler. Güçlü kuvvetli gidiyoruz şampiyonluğa.

Abi hanımla iş başındayız yaptığınız harekete bak napıyonuz ya... Herif beni mala çevirmiş. En son benim hikayemi benim için yazacaktı şimdi de beni hikayeden kurtaracağını söylüyor kanka adam. Senin lafına güvenenin kafasını s... Bu herif beni bayıltıp bana tecavüz etmemiştir umarım. NEYSE selamunaleyküm derim...

maxresdefault.jpg

GOLDUST tribünündeydim ve üzgün kapatıyorum geceyi. Wyatt vs. Gacy'yi görmek gerekiyordu ama bence. Mantıklı bir karar olduğunu düşünüyorum Wyatt'ın kazanmasının.

Punk ve Jericho'nun yüzleşmesi mide bulandırdı gerçekten şu şirketin namusunu iki paralık ettiniz kanka ya offff

Main event zamanı... DREAM BABA... Jericho'yu engellediği için kendisine baba olarak hitap ediyorum bu saatten sonra. Şirketin namusunu umursayan 3-5 adam kalmış sanırım her şeye rağmen. Çok iyi hareket.

AMA YAPMAYIN YA... YA NE YALANI NE KANDIRIĞI OĞLUM YA OFFFFFFFFF OF... Adam bana etiket falan atmış gece gece asabım bozuldu gerçekten.

Şaka bir yana çok güzel bir son olmuş şova. Ucundan gösterilip gösterilip tattırılmayan zevk burada tavana vurmuş. Yine RPG'nin en duygusal hikayesi yine sülo.

AMA WM MAIN EVENTİNE SÜLOAKDEMİRİN ÇIKTIĞI ŞİRKET Mİ OLUR KANKA OFFFFFFFFF OF

Ellerinize sağlık, çok güzel şov olmuş her şeyiyle. Cody'nin suratının yanması olayını bir kere kendim yazmış kendim oynamıştım, şimdi de siz yazacaksınız ben oynayacağım. Farklı bir tecrübe olacak benim için. Merakla bekliyorum önümüzdeki şovları.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Val Venis'in kaybedeceğini hiç düşünmüyordum, ama PURE maçındaki sonuçla beraber kafamda bir senaryo belirmeye başladı. Ortada kemerin olmadığı bir Sex War izleyebiliriz gibi duruyor. Veyahut Danielson vs. Mayhem vs. Tyler Bate vs. Venis tarzı bir şey olabilir. Şuan için bu konu hakkında bir şey söylemek güç. Venis'in yaşadığı değişim sonucu Bate'ye yol vermesi hiç zor gözükmüyor ve bunun sonucunda dediğim gibi bir Sex War ortaya çıkabilir. Üçlü senaryoda kazanma oranımı yüksek görüyorum.

Wes Lee'de biraz akıl olsa doğru zamanın gelmesini beklerdi yırtık dondan fırlamalık yapmazdı. Bir çay söylersin nasibinde varsa içersin, anla daaaa.

Velveteen için kolay bir rakip. WM öncesi idman oldu.

Sex'den sonra TT divizyonu biraz yalan oldu gibi ama toparlandı bir kaç hamle ile. Şuanki potada takım olmak isterdim. Lodge vs. Another Life maçını WM'de izleriz gayet de keyifli olur. Jeff yine aşağı yukarı aynı konseptli bir takımla karşımıza çıkmıştı da o zamanlar yenilmiyorduk. Aslına bakarsan hiç yenilmedik zaten. WM'de Another Life kemerleri alır.

Goldust, Gacy'nin emanetini koruyamadı. Wyatt vs. Gacy çok ilgi çekici duruyor kağıt üzerinde. Nereye çeksen oraya gidebilecek bir feud.

Benim hayatta inandığım bir şey var, o da işi bilen bir abinin sözünden çıkma, burnunun dikine gitme. Bu maçın sonunda olanlar da tam olarak bu sözü doğruluyor. Wes için doğru zaman geldi ve Lodge bu zamanda yanında oldu. İlk baştan dinleseydi onları belki de rahat edecekti. Şimdi asıl soru şu; Wes Lee vs. Daniels vs. Dream mi olacak yoksa Wes Lee vs. Dream mi? Her iki senaryoda da bence kazanan Dream olacak. WM'de Dream'e kazandırıp cash-in yaptırmak mantıksız olurdu. Bence en doğru karar verilmiş ve Wes Lee cash-in yapmış. İki ana kemer olsa da bence WHC'nin değeri her zaman daha fazla oldu. Kazananlardan ötürü mü etrafında dönen olaylardan ötürü mü bilmiyorum. Sülo'ya kemeri hayırlı olsun.

WM öncesi son durak. Kartların netleştiği hikayelerin sona yaklaştığı bir PPV olmuş. Her şey WM'da son bulacak ve bir dönemi kapatacağız RPG'de. Şu zamana kadar okumaktan ve oynamaktan çok zevk aldım. Keşke bırakmasaydım yada keşke stabil bir şekilde oynasaydım dediğim çok oldu. Stabil olsaydım muhtemelen tek eksiğim olan bir tane tekli kemeri kazanırdım. Hala bir şansım daha var ve bunu iyi değerlendiricem. Şova puanım 9. Elinize sağlık.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Bu şovda olmayı çok isterdim ama anlık ortaya çıkan inaktiflikten yerimizi alamadık. Akşam eve geçerken okuyup değerlendirme konusuna bir şeyler yazacağım. Dönene kadar hiç değilse şovları okuyarak geride kalmayayım.

İlk göz atmamdan anladığım cillop gibi şov olmuş. Yayında ve yapımda emeği geçen herkesin yüreğine sağlık.

Ps. Hayırlı olsun aslan abim benim! @Hacken

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,556
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Val Venis'in kaybedeceğini hiç düşünmüyordum, ama PURE maçındaki sonuçla beraber kafamda bir senaryo belirmeye başladı. Ortada kemerin olmadığı bir Sex War izleyebiliriz gibi duruyor. Veyahut Danielson vs. Mayhem vs. Tyler Bate vs. Venis tarzı bir şey olabilir. Şuan için bu konu hakkında bir şey söylemek güç. Venis'in yaşadığı değişim sonucu Bate'ye yol vermesi hiç zor gözükmüyor ve bunun sonucunda dediğim gibi bir Sex War ortaya çıkabilir. Üçlü senaryoda kazanma oranımı yüksek görüyorum.

Wes Lee'de biraz akıl olsa doğru zamanın gelmesini beklerdi yırtık dondan fırlamalık yapmazdı. Bir çay söylersin nasibinde varsa içersin, anla daaaa.

Velveteen için kolay bir rakip. WM öncesi idman oldu.

Sex'den sonra TT divizyonu biraz yalan oldu gibi ama toparlandı bir kaç hamle ile. Şuanki potada takım olmak isterdim. Lodge vs. Another Life maçını WM'de izleriz gayet de keyifli olur. Jeff yine aşağı yukarı aynı konseptli bir takımla karşımıza çıkmıştı da o zamanlar yenilmiyorduk. Aslına bakarsan hiç yenilmedik zaten. WM'de Another Life kemerleri alır.

Goldust, Gacy'nin emanetini koruyamadı. Wyatt vs. Gacy çok ilgi çekici duruyor kağıt üzerinde. Nereye çeksen oraya gidebilecek bir feud.

Benim hayatta inandığım bir şey var, o da işi bilen bir abinin sözünden çıkma, burnunun dikine gitme. Bu maçın sonunda olanlar da tam olarak bu sözü doğruluyor. Wes için doğru zaman geldi ve Lodge bu zamanda yanında oldu. İlk baştan dinleseydi onları belki de rahat edecekti. Şimdi asıl soru şu; Wes Lee vs. Daniels vs. Dream mi olacak yoksa Wes Lee vs. Dream mi? Her iki senaryoda da bence kazanan Dream olacak. WM'de Dream'e kazandırıp cash-in yaptırmak mantıksız olurdu. Bence en doğru karar verilmiş ve Wes Lee cash-in yapmış. İki ana kemer olsa da bence WHC'nin değeri her zaman daha fazla oldu. Kazananlardan ötürü mü etrafında dönen olaylardan ötürü mü bilmiyorum. Sülo'ya kemeri hayırlı olsun.

WM öncesi son durak. Kartların netleştiği hikayelerin sona yaklaştığı bir PPV olmuş. Her şey WM'da son bulacak ve bir dönemi kapatacağız RPG'de. Şu zamana kadar okumaktan ve oynamaktan çok zevk aldım. Keşke bırakmasaydım yada keşke stabil bir şekilde oynasaydım dediğim çok oldu. Stabil olsaydım muhtemelen tek eksiğim olan bir tane tekli kemeri kazanırdım. Hala bir şansım daha var ve bunu iyi değerlendiricem. Şova puanım 9. Elinize sağlık.
Sex War II. Sen ben ve mal Bate. RING DÖL GÖLÜNE DÖNER!!!!!!

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: