RPG No Way Out 2024

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,553
PG Nakit
370
donal_logue_sons_of_anarchy_a_l.jpg

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,556
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Ekibin eline sağlık. Bayağı bir dönüşüm oldu şovda. Unvanlar el değiştirdi falan. Velveteen'in Daniels'a yaptığı kıyak boşa gitti yalnız. Onun açısından bir sıkıntı oldu. Bakalım ne yapacaklar. Kemersiz de olsa Daniels benim yarimdir diyebileccek kadar kafaya takmış da olabilir bilmiyoruz. WM'ye az kaldı ama maç kart tahmini zor şu an. Okkalı bi Berto sövüş promosu gelir gibi.

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
25
Beğeni sayısı
231
PG Nakit
205
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
VALLA HELAL OLSUN KICKOFF'UNDAN MAIN EVENTIN SONUNA KADAR HARİKA ŞOV OLDU. YAZANLARIN ELİNE SAĞLIK. Açıkçası Road to WM dönemi diye başladı diye şovda kemerler ve senaryolar çok değişmez diye bekliyordum. Final haftasına 3-4 saat güzel bir ara oldu benim içinde.

Centria

özledim
Konular
213
Beğeni sayısı
963
PG Nakit
330
Ekibin ellerine kollarına sağlık o kadar çok karakter için o kadar çok güzel hikaye oldu ki valla kusursuz şovdu. İlk 1 saati kaçırsam da chattede çok eğlendim devamını bekliyoruz yine köpek gibi

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
768
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Kısa ve öz olarak: o7

Yaşadığım için mutluyum, yaşattığınız için teşekkür ederim. Kazanma anım benim için çok kıymetliydi, kaybediş anımda bunu hak eden başka birisi için çok kıymetli oldu bu açıdan da mutluyum. Güzel hatırlayacağız. Tebrik ederim @pontiac bandit

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: