En Son İzlediğiniz Film ve Düşünceleriniz?

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
American Gangster. Drama unsurları, şaşırtıcı sahneler, plot twistler vs vsden uzak belgesel tadında bir filmdi. Ben böyle olmasını daha çok sevdim. Denzel şahane, Crowe vasat. Film akıcı, süre uzun olsa da ilk 1 saatten sonrası akıyor gidiyor. O yılların içine sokmayı başardı film. Ben böyle belgesel tadında anlatımı severim bu tarz filmlerde, yaşanmış şeyleri sulandırmaya gerek yok. 9 çaktım geçtim.

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
331
Beğeni sayısı
601
PG Nakit
1,050
Batman Begins izledim demin. Filmin ilk yarısında büyük oranda Nolan'ın hiç sevmediğim kurgu tarzı; duygudan ve derinlikten yoksun kısa sahneler ve aralarında hızlı geçişler hakimdi. Ama hikaye ilgi çekici olduğu için dayandım. Batman yavaştan ortaya çıkmaya başlayınca film açıldı, daha akıcı ve heyecanlı oldu. Genel olarak baya beğendim.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Batman Begins izledim demin. Filmin ilk yarısında büyük oranda Nolan'ın hiç sevmediğim kurgu tarzı; duygudan ve derinlikten yoksun kısa sahneler ve aralarında hızlı geçişler hakimdi. Ama hikaye ilgi çekici olduğu için dayandım. Batman yavaştan ortaya çıkmaya başlayınca film açıldı, daha akıcı ve heyecanlı oldu. Genel olarak baya beğendim.
Ben o filme en iyi Batman filmi derim. Kusursuz bir başlangıç filmi. Acemi Batman izlemeyi çok seviyorum.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Les parapluies de cherbourg. Konu basit bir Yeşilçam filmine eş. Müzikal severim ama her diyalog aynı tarzda şarkı şeklinde söylenince yoruyor. Görsellik sinemada renk seven beni çok tatmin etti. Favorilerim arasına girebildi mi, giremedi. 7.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Glengarry Glen Ross. Oyunculuklar iyiydi, en iyisi açık ara Jack Lemmon. Tiyatro gibi diyalog üzerinden dönen bir film, güzel konu ama daha iyi işlenebilirdi. Ne yalan söyleyeyim izlerken sıkıyor. 6 verdim gitti.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: