En Son İzlediğiniz Film ve Düşünceleriniz?

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,561
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
The Menu. Filmin konusu, ambiyans her şey çok iyi ama özellikle filmin yarısından sonra karakterlerin hal hareketleri biraz saçmalıyor. Filmin komedi unsurunu tamamen kaldırıp onun yerine creepyliğini, gerilimini görsek çok daha güzel olurmuş. Bir de çalışanların şefe bağlılığının sebebi yok filmde, bu adamlar neden ölmek istiyor anlayamıyoruz. Genel olarak filmi sevdim ama gözüme bunlar çarptı. 7.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,561
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Burn After Reading. Muhteşem bir absürtlük, filmin her saçmalığına bayıldım. Hiç sıkmadan muazzam eğlendirdi, sanırım bu yaz izlediğim filmlerden favorim bu.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
552
Beğeni sayısı
1,319
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Bölük.

Çok başarılı bir iş ortaya çıkarmışlar. Bazı kısımlar yine yavan olsa da eğreti durmuyor. Bürsinle Özçivitin oynadığı Can Feda da asker filmi bu da asker filmi ama bu film daha içten daha gerçekçi. Filmin başından beri birkaç ters köşe var buram buram bağırıyor bazıları ama bazıları hakikaten hass dedirtti bana. Hele muhaberecinin mevzuya sağlam şaşırdık hiç beklemiyordum.

@Pink Floyd

Ufak bir spoiler sayılabilecek bir cümle ile bitireyim şu mesajı daha uzun yazmak isterdim de hakikaten felfena etti beni film.

Tuhaf olan siz bu mektubu okurken ben neden öldüğümü bile bilmiyor olacağım. Bileniniz var mı ben nasıl öldüm?

Pink Floyd

biggest icon in wrestling
Konular
7
Beğeni sayısı
118
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
The Rock
Bölük.

Çok başarılı bir iş ortaya çıkarmışlar. Bazı kısımlar yine yavan olsa da eğreti durmuyor. Bürsinle Özçivitin oynadığı Can Feda da asker filmi bu da asker filmi ama bu film daha içten daha gerçekçi. Filmin başından beri birkaç ters köşe var buram buram bağırıyor bazıları ama bazıları hakikaten hass dedirtti bana. Hele muhaberecinin mevzuya sağlam şaşırdık hiç beklemiyordum.

@Pink Floyd

Ufak bir spoiler sayılabilecek bir cümle ile bitireyim şu mesajı daha uzun yazmak isterdim de hakikaten felfena etti beni film.

Tuhaf olan siz bu mektubu okurken ben neden öldüğümü bile bilmiyor olacağım. Bileniniz var mı ben nasıl öldüm?

Ben bunu çıktığında sinemada izlemiştim de aslında şimdi bir daha izlemem lazım. Askerliği yaptıktan sonra askerlikle ilgili dizi/filmlere bakış açısı değişiyor. Emret komutanımdaki Tahir Yüzbaşı'ya uyuz olurdum. Sonra bi daha bakınca dedim tek gerçekçi komutan bu. :D

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
552
Beğeni sayısı
1,319
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Ben bunu çıktığında sinemada izlemiştim de aslında şimdi bir daha izlemem lazım. Askerliği yaptıktan sonra askerlikle ilgili dizi/filmlere bakış açısı değişiyor. Emret komutanımdaki Tahir Yüzbaşı'ya uyuz olurdum. Sonra bi daha bakınca dedim tek gerçekçi komutan bu. :D
Infoya gel o herif hakikaten de askermiş Emret Komutanım için istifa etmiş galiba ordudan.

Askerdeyken 3 kere Dağ ikilemesini bitirdik arkadaşla İngilizce altyazılı olarak. Danışma masasındaydık marketin sesli izlemek mümkün değil. Sessize alıyorduk filmi mecburen. İngilizcem gelişti.

Pink Floyd

biggest icon in wrestling
Konular
7
Beğeni sayısı
118
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
The Rock
Infoya gel o herif hakikaten de askermiş Emret Komutanım için istifa etmiş galiba ordudan.

Askerdeyken 3 kere Dağ ikilemesini bitirdik arkadaşla İngilizce altyazılı olarak. Danışma masasındaydık marketin sesli izlemek mümkün değil. Sessize alıyorduk filmi mecburen. İngilizcem gelişti.

Aynen ben de biliyorum gerçekte de askerlik yaptığını. Ben de maskeli beşler ırak filmini izledim bir kere öyle ama askerde değildim. :d

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: