En Son İzlediğiniz Film ve Düşünceleriniz?

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,453
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Todo sobre mi madre. Yönetmenlik, renkler, açılar, yüzler her şey yine kusursuzdu. Almodovar iyice favori yönetmenim olmaya yaklaştı. Yine kadının başrolde olduğu bir film, oyunculuklar kusursuza yakın. Birbirleriyle normalde hiçbir alakası olmayan kadınların bu denli kenetlenmiş olması, gerçekten çok beğendim. Konunun absürtlüğüne rağmen filmin duygusu bana çok geçti. Öncesinde kötü bir filmi bitirip buna geçmek de etkisini artırmış olabilir bilmiyorum ama tam not veriyorum bu filme.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
922
Beğeni sayısı
953
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Adam Page
1 1
We Need to Talk About Kevin (2011)
dir. Lynne Ramsay

Gelişim Psikolojisi alanı ile fazlasıyla içli dışlı olduğum bir dönemde izlemiş olmak filmin bende olan etkisini ikiye katladı ve Freud'un şeytanın aklına gelmeyecek sapkın teorilerinde haklı olduğunu bir kez daha kabul etmek zorunda kaldım. @ReQuem

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
İllegal Hayatlar.

İzleyin, izlettirin. YouTuber filmi diyip geçmemek lazım. Filmin anlatmaya çalıştığı bir şeyler var iyi kötü. Siyasi şakalar falan yerinde ve güzel. Aşırı komik bir film diyemem ama yine de kendini seyrettiriyor ve merak ettiriyor. Havada bitti zaten sonu. İkinci film çıkacakmışçasına bir son oldu. Çıkması ümidiyle.

Yulier

🍓
Konular
102
Beğeni sayısı
86
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
İnsta'da önüme düştü diye Jackie Chan'in The Tuxedo filmini izledim. Komedi aksiyon ağırlıklı her zamanki Jackie Chan filmlerinden birisi. Filmin sonunu görünce filmi küçükken önceden izlediğimi hatırladım.

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
199
Beğeni sayısı
516
PG Nakit
650
Heat izledim abarttıkları kadar yokmuş. Filmin üçte ikisi sıkıcı romantizmden ibaret üçte biri de ortalama aksiyon filmi. De Niro ve Al Pacino oynamasa herhangi bir film olurmuş.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,648
Beğeni sayısı
1,626
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,453
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Hable con ella. Yine Almodovar'dan devam dedik. Konu yine rahatsız edici ama her şey çok doğal. Yönetmenliğe hiç lafım yok ama şahsen filmin konusundan ve Benigno karakterini sunuş şeklinden biraz rahatsız oldum. Yönetmenin diğer filmlerini daha çok beğenmiştim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: