En Son İzlediğiniz Dizi ve Düşünceleriniz?

ReQuem

#uncensored
Konular
1,648
Beğeni sayısı
1,626
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
p7891898_b_v9_aa.jpg

En son izlediğiniz dizi ve hakkında görüşleriniz nedir?​

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
şu an blutv’den winning time: the rise of the lakers dynasty izliyorum. dördüncü bölüme geldim, bayağı sardı. cast seçimi müthiş olmuş.

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Bitirme olarak bakarsak Aktris. Abi sen ne leş bir şeydin ya. 40 dakikaya sığdıralım diye Betüş peri sihir yaparak atlatıyor sanki çoğu şeyi.

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
55
Beğeni sayısı
248
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
İnfaz Listesi izlendi, ben nedense çok beğendim. Özellikle ana karakter Hollywood "süper askeri" tiplemesinde olsa da insanı duygularını çok net şekilde dışarıya vuruyor ve genelde bu tür tecrübeli askerlerin gösterdiği soğukkanlılığı durum ne olursa olsun göstermesi önemliydi. Bazen böyle dizilerde sırf senaryoyu uzatmak için düşman/düşmanlardan birisini tam infaz edecekken veya yakalayacak iken kaçıran ana karakter klişesi olur ama bu durum dizide hiç yaşanmadı. İntikam hikayelerini zaten çok severim, inanılmaz vasat dizileri bile bana izlettirebilir ama bu dizi vasatın baya üstündeydi.

Perry Mason izlendi. Genel olarak dizi hakkında olumlu bir hava var gibi internette ama ben mahkeme sahneleri haricinde pek beğendiğimi söyleyemem. Kötü müydü? Değildi, özellikle o yıllarda büyük savaş sonrasında Amerika'daki yükselen kilise ideolojisini iyi işlemişti. Filmin bir kaç yerinde günümüze kadar devam eden ırkçılık hakkında güzel dokunuşlar vardı. ilginç olan diğer kısım da suçlu/suçluların kim olduğunu seyirciye, ana karakterden daha önceden bildirilmiş olmasıydı. Tüm bu güzel ve ince detaylara rağmen sonunu hiç beğenmedim. Dizinin ortalarına doğru ciddi anlamda sıkıldım, sürekli karakterlerin birbirlerine laf sokup devam etmeleri tempoyu çok öldürdü bence. Belki de bu yüzden aradaki diğer detayları da kaçırmış olabilirim.

İnfaz Listesi 88/100
Perry Mason 1.Sezon 65/100

Son düzenleme:

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
55
Beğeni sayısı
248
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Barbarians izlendi, kardeşim ne yapmışsınız ya öyle. İki sezon da altışar bölümden on iki bölüm ama canavar oğlu canavar ya. Arminius'un hikayesini diziyi izlemeden önce de biliyordum ama harika bir kurgu ile anlatmışlar. Hastasıyız böyle işlerin. Ayrıca Arminius'un karısını oynayan hatuna da ayrı bi hasta olduk. Lagertha'nın kopyası olması da bunda büyük etken tabii. Lagertha-Ragnar ilişkisini tam yansıtmışlar dizide.

92/100

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
55
Beğeni sayısı
248
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
Dizi bağımlısı olduk çıktık yahu, saran bir dizi olduğunda o diziyi o gün bitirme işi sıkıntılı bir hâl almaya başladı.

The Night Agent izlendi, baya klişe bir film ama oyunculuklar baya iyi. Genelde bu tür filmlerde başrol kız hiçbir boka yaramayan, sadece adamın işini zorlastiran ve sürekli ağlayan birisi olur ama bu dizide tam tersi. Başrol kız sadece bir yazılımcı olmasına rağmen yazılım haricinde her işi yapıyor. Dizinin ortalarına doğru kötü kişi direkt gözünüze sokuluyor gibi oluyor ama olaylar birden tam tersine dönüyor. Bölümler ilerledikçe flashback sahnelerde görünüp arka planı dolduruyor. Ana problemin yanında olan ikinci problem ana probleme harika eklemleniyor. İnfaz Listesini izledikten sonra az çok ne olur tahmin ederim diye düşündüm ama 4-10 arasında olan olaylar baya değişkenlik gösteriyor. Araya dram sosu da eklenmiş, çok beğendik kardeşim yalan mı soyleyelim? Klişe her zaman kötü değildir.

92/100

Heartbroken Kid

real lies
Konular
192
Beğeni sayısı
1,009
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
Top Boy'un sezonu 7'sinde çıktı. Oturdum bitirdim hemen. Son sezon gayet iyi gidiyordu ama biraz havada bitti. Jaq, tüm sezonu aldı sırtına taşıdı. Senaryo biraz aceleye gelmiş gibi, hikayede çokça boşluklar var. Ama yine de güzel diziydi. Mahallede Jamie gibi dolanıyorum. 9/10.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: