En Son İzlediğiniz Film ve Düşünceleriniz?

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Transformers'ın ilk üç filmini izledim. Sevdiğim tüm robotlar pisi pisine öldü, filmler birbirinden kötü, espriler aşırı cringe. Ama birbirini döven robotlar, Optimus ağabey, özel efektler, Frances McDormand ve John Turturro güzel. Filmleri sevmesem de hem çocukluktan nostalji için hem de kafa dağıtmak için izledim, işe yarıyor. Seriyi bitiririm. Umarım bambaşka bir yönetmenin elinde bambaşka bir şekilde tekrar yorumlanır sinemaya.

çorbacıda matiz buhranlar

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
24
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Shawn Michaels
Oslo, 31 Ağustos'u izledim en son. Konu ve süreç olarak basic bi sanat filmi ama Norveç'in Ercan Kesal'ı abimiz tükenmişlik hissini o kadar iyi yansıtıyor ki depresyonu, insanların içine karışamamayı en iyi anlatan filmlerden olmuş. Sadece oyuncuya bağlamayalım ya gerçi, özellikle adamın annesi ve babasına dair filmde anlatılanlar güzel eleştiriler, tespitler.

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
330
Beğeni sayısı
601
PG Nakit
1,050
Oslo, 31 Ağustos'u izledim en son. Konu ve süreç olarak basic bi sanat filmi ama Norveç'in Ercan Kesal'ı abimiz tükenmişlik hissini o kadar iyi yansıtıyor ki depresyonu, insanların içine karışamamayı en iyi anlatan filmlerden olmuş. Sadece oyuncuya bağlamayalım ya gerçi, özellikle adamın annesi ve babasına dair filmde anlatılanlar güzel eleştiriler, tespitler.
Bu filmi bayadır bekletiyordum bu kadar bekletmişken 31 Ağustos'a denk getirme planım var hayırlısı bakalım. 🤣

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: