En Son İzlediğiniz Film ve Düşünceleriniz?

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
199
Beğeni sayısı
516
PG Nakit
650
Kore-eda'nın Monster filmini izledim. Hikayede bazı sıkıntılar olsa da yine de beğenerek izliyordum ta ki ufacık ilkokul bebesi çocuklar birbirine homo çekim duyana dek. Ben başta çocukların sadece otistik olduğunu ve buna dikkat çekildiğini düşünmüştüm Allah belanızı.. Sonra hikayedeki saçmalıklar da düşününce gözüme battı karakterlerin hepsi mal. Koreeda abi iki filmini izledik çok beğenmiştik ne güzel aile konulu filmlerdi ama bu ne şimdi ödül köpeği mi oldun sen de ne yaptın. Zaten Palme Queer mi ne uyduruk bir ödül kazanmış bilsem izlemezdim.

Insta editlerinden görüp izlediğim The Gangster, the Cop, the Devil. Koreli filmleri sever, sayarız. Güzel başlayıp bayağı mid devam ediyor. 6/10 yapıştırdık.
Biz de arkadaşla editlerden görüp izlemiştik arkadaş fazla etkilendi kendini Ma Dong Seok sanıyor. 🤣🤣

Root

Elevated
Konular
4
Beğeni sayısı
22
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Kingdom of Heaven'ı izledim. Hiç beğenmedim çok klişe bir senaryo. King Baldwin karakteri karizmatikti. Emrah Safa Gürkan'ın Youtube kanalında gömdüğü kadar varmış film.

The MANIAC

Super Mario
Konular
334
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
1,245
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Kolpaçino 4 4'lük filmini izledim. Benim için güzel şeyler vaad ediyordu ancak birkaç sahne hariç komedi ile alakası yoktu. Muhtemelen beşinci filmde gelecek spoiler'ı verildi film içinde.

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Zaferin Rengi. Öncelikle 2.5 saat olmasına gerek var mıydı pek sanmıyorum 2 saatte falan da toparlanabilirmiş aslında hikaye. Kubilay Aka yok olmamış maalesef başrole. Futbolcu Galip Bey olarak sırıtmadı da takımın başında olunca çok sırıttı ne yazık ki oyunculuğu. Onun dışında General Harington Kupası çok güzel ele alınmış konu olarak. Dönemin genel olarak ele alınıp filme yansımasından gayet memnunum iyi ki bu iş Abdullah Oğuz ve ekibine kalmış. Murat Şeker aynı verimi sağlayabilir miydi emin değilim. Hayırlısı böyle olmuş.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,453
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Ne zamandır film izleyemiyorduk dedik bir Poor Things açalım. Açtığım ana lanet olsun. Göz göre göre çocuk istismarını, pedofiliyi feminist film diye yutturuyorlar; insanlar da bunu harbi harbi yutuyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: