İtiraf ve Dertleşme Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,576
Beğeni sayısı
4,274
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Geçmiş olsun tekrardan. Hatırlıyorum mevzuyu. Yüz yüze hiç tanımadığım birisi olduğu için zerre yorum yapamam.
Ünide az biraz hızlıydık da mezun olunca o da kalmadı üstüne pandemi cart curt derken. Küçükparkı yeniden fethetmek lazım. Kısacası çevre de farkettiriyor yani ama şu sıralar bulunmayı tahayyül ettiğim çevreyi yeniden kurabileceğimi sanmıyorum. Aradığım daha niş bir şey çünkü.
Mezuniyet sonrası ortam boşluğunu ben de yaşıyorum şu an, tabii biraz çevrenin olması gerekiyor ama öyle iyiden iyiye arayışta da olmamak gerek. O ölçüyü tutturmak önemli.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,494
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
fakat bi tane eleman, bi tane uykusuz var. uyuyamıyo geceleri. canı sıkılıyo bi bakıyo herkes yatmış. onun da yatması lazım ama içinden bir şey uyutmuyo onu. uykusuzluk işte yani dünyanın en isyancı, en insanı arayışlara iten şeydir. her şey o gece düşünceleri. benim şeyim vardır yani o sabah ezanını duymayan adam bir kere bile olsa insanlıktan nasibini alamaz.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,576
Beğeni sayısı
4,274
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
fakat bi tane eleman, bi tane uykusuz var. uyuyamıyo geceleri. canı sıkılıyo bi bakıyo herkes yatmış. onun da yatması lazım ama içinden bir şey uyutmuyo onu. uykusuzluk işte yani dünyanın en isyancı, en insanı arayışlara iten şeydir. her şey o gece düşünceleri. benim şeyim vardır yani o sabah ezanını duymayan adam bir kere bile olsa insanlıktan nasibini alamaz.
Nisan-mayıs arası allah çarpsın şu şekil takılıyordum. İyi geliyor insana o süreçler kullanmasını bilene.

Konular
146
Beğeni sayısı
251
PG Nakit
2,055
Favori Güreşçi
Rhea Ripley
İnsanlar yeter ki ''nankör'' olmasın iyi ki uzaklaşmışım o insandan. Her türlü derdini dinle, derman olmaya çalış, başka şeyler de yap karşılığı nankörlük neyse... 👍

Son düzenleme:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: