İtiraf ve Dertleşme Konusu

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
Geçen günlerde 1 saatliğine Antakya'ya indim. Doğup büyüdüğüm ve hiçbir zaman ayrılmadığım mahallede hiçbir ses, hiçbir insan, hiçbir ışık yoktu. Zifiri karanlıkta hala yıkılmayı bekleyen harabeye dönmüş binaların arasında yürüdüm. Hayatım boyunca daha tuhaf bir görüntüyle karşılaşmayacağıma eminim. İçinden çıktığım ev hala yerinde duruyor. Sonra çekip gittim. Neyse ki hayat devam ediyor. Bazı şeylerin geride kaldığını kabullenmemi sağladı bu 1 saat.
Çocukluk, ergenlik, gençlik ve anılar... Saniyeler içinde hiç oldu.

RDT

PG.com Kullanıcısı
Konular
2
Beğeni sayısı
4
PG Nakit
60
Favori Güreşçi
Sami Zayn
RPG'de ben House Of Truth'tayken Rey Mysterio'yu eşcinsel yapmak kimin aklına geldi la. O olaydan sonra her yerde üstü kapalı ya da açık açık eşcinsel şakalarına ya da muamelesine maruz kaldım feci lanet bulaştırdı üstüme a

deathcrushh

sadece özgürlük
Konular
25
Beğeni sayısı
84
PG Nakit
870
Favori Güreşçi
Joey Janela
İş hayatı zor ya. H&M'de 4 ay çalışmamın dışında pek de iş tecrübem olmadığından mıdır nedir tam zamanlı bir işte çalışmak harbi zormuş. Zamanla alışırım herhalde. Allah'tan sigara molası falan oluyor da arada rahatlayabiliyorum.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Bağırsakları mahvedip IBS'yi azdıracağını bilerek gavura vurur gibi mandalinalı sodayı balkonda gömdük. Bu hayatın elimizden almadığı ne kaldı?

Kan çekildi. Ama değer. Tanrı, allah, yehova, kami... ne haltsa. Ya da figürleştirmeyelim, hayat diyelim. Birazcık acıması olsaydı bana 17 yaşımı göstermezdi. Hâlâ kendimdeyken, benliğimi kaybetmemişken alırdı canımı. Bunca hastalıkla dımdızlak bir başıma bırakmazdı. Kendime kızıyom aslında, bir yerden silah bulup kafama sıkmadığım için. Ya da bi uçurum bulamadığım için. Ben istemiyom oğlum. Bu hastalıklı beyni de organları da istemiyom.

Bir yerden sonra alışmam gerekiyodu ama 8 sene olmasına rağmen alışamadım. Lan sağlığını kaybettin, saygınlığını kaybettin, eş dost arkadaş ne varsa kaybettin, gözünün feri gitti. Daha ne olması gerekiyo bu hisse alışman için?

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
205
Beğeni sayısı
1,149
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Bağırsakları mahvedip IBS'yi azdıracağını bilerek gavura vurur gibi mandalinalı sodayı balkonda gömdük. Bu hayatın elimizden almadığı ne kaldı?

Kan çekildi. Ama değer. Tanrı, allah, yehova, kami... ne haltsa. Ya da figürleştirmeyelim, hayat diyelim. Birazcık acıması olsaydı bana 17 yaşımı göstermezdi. Hâlâ kendimdeyken, benliğimi kaybetmemişken alırdı canımı. Bunca hastalıkla dımdızlak bir başıma bırakmazdı. Kendime kızıyom aslında, bir yerden silah bulup kafama sıkmadığım için. Ya da bi uçurum bulamadığım için. Ben istemiyom oğlum. Bu hastalıklı beyni de organları da istemiyom.

Bir yerden sonra alışmam gerekiyodu ama 8 sene olmasına rağmen alışamadım. Lan sağlığını kaybettin, saygınlığını kaybettin, eş dost arkadaş ne varsa kaybettin, gözünün feri gitti. Daha ne olması gerekiyo bu hisse alışman için?
Seviyorum seni kardeşim, bil yeter.

Netuno

Lightswitch
Konular
211
Beğeni sayısı
1,774
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay & Don Callis
Favori Güreşçi
Hana Kimura

Senin için her zaman buradayız dosto. Seviliyorsun.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: