İtiraf ve Dertleşme Konusu

Netuno

Lightswitch
Konular
211
Beğeni sayısı
1,774
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay & Don Callis
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Sanırım en büyük sıkıntı umudumun kalmamış olması. 22 yaşında askeri gidip bir daha 65 yaşında emeklilik ile ayrılmayı düşünüyorum. Aslında biraz üstüne zorlasam ablam sayesinde yurt dışı şansım var ama ömrüm boyunca ablama böyle bir borçlu kalmak da bana ters geliyor.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,339
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Sanırım en büyük sıkıntı umudumun kalmamış olması. 22 yaşında askeri gidip bir daha 65 yaşında emeklilik ile ayrılmayı düşünüyorum. Aslında biraz üstüne zorlasam ablam sayesinde yurt dışı şansım var ama ömrüm boyunca ablama böyle bir borçlu kalmak da bana ters geliyor.
22de gitme YTD.

Netuno

Lightswitch
Konular
211
Beğeni sayısı
1,774
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay & Don Callis
Favori Güreşçi
Hana Kimura
22 olmasa 23 yaşımda zaten sıram geliyor, erteleyebileceğim bir yol yok, yeni bir üniversite kazanmak dışında. Devam etmeyecek olsam bile bir an aradan çıkartmak istiyorum.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,339
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge

Şimdi ben bu şarkıyı niye attım. Çıkış zamanına bakın. 2015 Eylül. Üniversiteye başladığım sene. O zamanki sevgilimden yeni ayrılmışım. Üniversiteyi aynı şehirde okuyamama mevzuları falan derken olmadı tabi. "Daha iyisini bulacakmışsın. B*k bulursun." diyor şarkı. Olayın üstüne cuk diye oturuyordu tabi. (Daha başka cümleler de durumuma uyuyordu ama neyse.) Kızgındım çünkü o zamanlar ama her şeye rağmen ilerleyen yıllar için bir umut vardı hep içimde hatta malum şahıs bir ara İzmir'e taşındı falan. O aralar seviyeli kinayeli bir muhabbetimiz vardı tabi ama sonra İzmir'den taşınmak zorunda kaldı bazı sebeplerden.

Ve galiba daha iyisini bulmuş. Storylerde gezinirken şak "Another Love" koyulmuş bir şekilde başka bir erkekle fotoğraf atmalar kalpler falan. Yakına paylaşılmıştı yeşil çerçeveliydi böyle hikayesi. Sırf gözüme sokmak istediği için yaptığını düşünmem yine de akrabası cart curt herkese açık paylaşmak istememiştir.

Forumun açıldığı gün görmüştüm o fotoyu. Bu süreçte kafamın dağılmasına çok yardımcı oldu burası ama neredeyse 3 hafta sonra aniden bir his çöktü ve bunları buraya yazasım geldi. Herkese mutlu geceler. Tabi böyle bir şey mümkünse.

Centria

almancıların allahı
Konular
213
Beğeni sayısı
987
PG Nakit
330
Geçen günlerde 1 saatliğine Antakya'ya indim. Doğup büyüdüğüm ve hiçbir zaman ayrılmadığım mahallede hiçbir ses, hiçbir insan, hiçbir ışık yoktu. Zifiri karanlıkta hala yıkılmayı bekleyen harabeye dönmüş binaların arasında yürüdüm. Hayatım boyunca daha tuhaf bir görüntüyle karşılaşmayacağıma eminim. İçinden çıktığım ev hala yerinde duruyor. Sonra çekip gittim. Neyse ki hayat devam ediyor. Bazı şeylerin geride kaldığını kabullenmemi sağladı bu 1 saat.
Kendi mahalleme gittiğimde her yer yıkılmıştı resmen tarla alanı gibi olmuştu. Armutlunun altında yaşıyordum ben. Sonra Atatürk Parkına geçtim 5 ayımın neredeyse her gününde oradaydım. Neredeyse her şey artık sadece bir anı olsa da arkadaşlarla duvarlara yazdığımız şeyler/tarihlerin hala orada olması birazcık yüzümü güldürdü.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,576
Beğeni sayısı
4,275
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Şimdi ben bu şarkıyı niye attım. Çıkış zamanına bakın. 2015 Eylül. Üniversiteye başladığım sene. O zamanki sevgilimden yeni ayrılmışım. Üniversiteyi aynı şehirde okuyamama mevzuları falan derken olmadı tabi. "Daha iyisini bulacakmışsın. B*k bulursun." diyor şarkı. Olayın üstüne cuk diye oturuyordu tabi. (Daha başka cümleler de durumuma uyuyordu ama neyse.) Kızgındım çünkü o zamanlar ama her şeye rağmen ilerleyen yıllar için bir umut vardı hep içimde hatta malum şahıs bir ara İzmir'e taşındı falan. O aralar seviyeli kinayeli bir muhabbetimiz vardı tabi ama sonra İzmir'den taşınmak zorunda kaldı bazı sebeplerden.

Ve galiba daha iyisini bulmuş. Storylerde gezinirken şak "Another Love" koyulmuş bir şekilde başka bir erkekle fotoğraf atmalar kalpler falan. Yakına paylaşılmıştı yeşil çerçeveliydi böyle hikayesi. Sırf gözüme sokmak istediği için yaptığını düşünmem yine de akrabası cart curt herkese açık paylaşmak istememiştir.

Forumun açıldığı gün görmüştüm o fotoyu. Bu süreçte kafamın dağılmasına çok yardımcı oldu burası ama neredeyse 3 hafta sonra aniden bir his çöktü ve bunları buraya yazasım geldi. Herkese mutlu geceler. Tabi böyle bir şey mümkünse.

Yakın kız arkadaşlarımı kıskandığı için ve onlarla arkadaşlığımı bitirmemi istediği için ayrıldığım kız 3 hafta sonra falan kendi yakın arkadaşıyla sevgili oldu. Ayrılık sebebinizi vs. bilmiyorum ama o kendince daha iyisini bulduysa ileride sen de bulabilirsin. Hayatın döngüsünün klasiği böyle, maalesef evrene enerji yayma işine kısmen inanmaya başladım. Negatif düşünürsen o negatifi çekiyorsun hayatına. Bazen, hatta çoğu zaman akışı serbest bırakmak gerekiyor. Ben hiç böyle bir insan değildim aslında ama akışı serbest bırakabilmek için elimden gelen çabayı sarf ediyorum özellikle son 2 aydır falan. Bu konuda da bir şeyler karalamıştım hatta forumu ilk açtığımız zamanlar, o süreç böyle bir hale evrilmemi sağladı benim. Sana da yine bu öneride bulunduğumu hatırlıyor gibiyim, yinelemiş olayım doğru hatırlıyorsam. Dost tavsiyesi olarak telakki edebilirsin...

Centria

almancıların allahı
Konular
213
Beğeni sayısı
987
PG Nakit
330
Baba mesleği, sınav kaygısı, depremin yanımdan aldıkları ve onla araya koyduğu mesafeler.... Bir şekil yaşıyoruz ama kim bilir nereye kadar.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,339
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Yakın kız arkadaşlarımı kıskandığı için ve onlarla arkadaşlığımı bitirmemi istediği için ayrıldığım kız 3 hafta sonra falan kendi yakın arkadaşıyla sevgili oldu. Ayrılık sebebinizi vs. bilmiyorum ama o kendince daha iyisini bulduysa ileride sen de bulabilirsin. Hayatın döngüsünün klasiği böyle, maalesef evrene enerji yayma işine kısmen inanmaya başladım. Negatif düşünürsen o negatifi çekiyorsun hayatına. Bazen, hatta çoğu zaman akışı serbest bırakmak gerekiyor. Ben hiç böyle bir insan değildim aslında ama akışı serbest bırakabilmek için elimden gelen çabayı sarf ediyorum özellikle son 2 aydır falan. Bu konuda da bir şeyler karalamıştım hatta forumu ilk açtığımız zamanlar, o süreç böyle bir hale evrilmemi sağladı benim. Sana da yine bu öneride bulunduğumu hatırlıyor gibiyim, yinelemiş olayım doğru hatırlıyorsam. Dost tavsiyesi olarak telakki edebilirsin...
Geçmiş olsun tekrardan. Hatırlıyorum mevzuyu. Yüz yüze hiç tanımadığım birisi olduğu için zerre yorum yapamam.
Ünide az biraz hızlıydık da mezun olunca o da kalmadı üstüne pandemi cart curt derken. Küçükparkı yeniden fethetmek lazım. Kısacası çevre de farkettiriyor yani ama şu sıralar bulunmayı tahayyül ettiğim çevreyi yeniden kurabileceğimi sanmıyorum. Aradığım daha niş bir şey çünkü.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: