İtiraf ve Dertleşme Konusu

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Uzak bir akrabamız ama çok sık muhabbetimiz var. Bir cenaze bekliyordum zaten ama bu beklemediğim bir cenazeydi. Diğerinin de eli kulağında. Mental bum güm olacak gibi bir iki hafta.

Diğer taraftan yıllardır fazla kalabalığa karşı fobim var. Dar alanlarda çok fazla insan olunca panik atak yaşadım ufaktan.
Geçen hafta biz de bir akrabamızı kaybettik hem de hiç beklemediğimiz yerden geldi. Seni çok iyi anlıyorum canım benim. Hayat işte böyle acımasız.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
IMG_1790.png

Hüngür hüngür ağladım şu tivite.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Rastgele 2020'den falan discord konuşmalarıma bakıyorum. Bir arkadaşım var çok uzun zamandır tanıdığım. Adamla o zamanlar 7/24, gece gündüz iletişimdeymişiz. Sohbetlerin haddi hesabı yokmuş. Son 1,5 senedir ise kayıplarda derslere odaklandığı için, yurt dışında doktora falan kovalıyor.

Beni resmen o sohbetler ayakta tutuyormuş, kafamı epey dağıtıyormuş, terapi bir nevi. O da gidince epey boşlukta kalmışım. Adam hayat kavgasında geleceğini inşa etmeye uğraşıyor ona da bir şey diyemiyorum tabii. Sadece bana çok büyük darbe vurmuş bu durum anladığım kadarıyla.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Rastgele 2020'den falan discord konuşmalarıma bakıyorum. Bir arkadaşım var çok uzun zamandır tanıdığım. Adamla o zamanlar 7/24, gece gündüz iletişimdeymişiz. Sohbetlerin haddi hesabı yokmuş. Son 1,5 senedir ise kayıplarda derslere odaklandığı için, yurt dışında doktora falan kovalıyor.

Beni resmen o sohbetler ayakta tutuyormuş, kafamı epey dağıtıyormuş, terapi bir nevi. O da gidince epey boşlukta kalmışım. Adam hayat kavgasında geleceğini inşa etmeye uğraşıyor ona da bir şey diyemiyorum tabii. Sadece bana çok büyük darbe vurmuş bu durum anladığım kadarıyla.
Dost dertleşmek istersen buyur discordum raguila#9557. İstediğin zaman yazabilirsin.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: