İtiraf ve Dertleşme Konusu

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,258
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
@Beast Incarnate nasıl öyle uzun uzun yazabildin ya. Vallahi aynı şekilde bir şeyler yazmak istiyorum ama isteğim olmuyor. Dert ve sıkıntı konuşmaktan nefret eder oldum. Çevremdeki insanların umursamadığını fark ettiğim içinde olabilir.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,579
Beğeni sayısı
4,277
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
@Beast Incarnate nasıl öyle uzun uzun yazabildin ya. Vallahi aynı şekilde bir şeyler yazmak istiyorum ama isteğim olmuyor. Dert ve sıkıntı konuşmaktan nefret eder oldum. Çevremdeki insanların umursamadığını fark ettiğim içinde olabilir.
Sen bi ara benim Discord’a falan damla bu arada, çok uzun zaman oldu konuşmayalı. Ki dertleşme ihtiyacı hissettiğini tahmin edebiliyorum, ne zaman istersen buralardayım Canbom.

Hayatımın aşkını ıskalayalı çok oldu.

İyisini ıskaladıysan bir gün daha iyisi karşına çıkacağından ötürüdür kral. Hiç sevmezdim bu mottoyu ama zaman sonra yaşayıp tecrübe ettikçe insanın fikirleri değişebiliyor. Bu hayat sabır ve akabinde meyvesini toplama silsilesinden ibaret…

Dragon

JM Cericho
Konular
9
Beğeni sayısı
358
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
1.5 yıldır çoğu şeyde çuvalladık, yokuş aşağı gittik, bir işimiz rast gitmedi. Bu konuya da yazarız bir ara uzun uzun.

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
Uzun süredir tüm işlerimiz yokuş aşağı. Bu çöküşün iyi bir zirve yapacağı ümidiyle bekliyoruz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: