İtiraf ve Dertleşme Konusu

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
Merhabalar değerli kardeşlerim, değerli ablalarım, abilerim ve sevgili dostlarım.

Bu yazımda bir kaç argo kelime kullanabilirim, kullanırsam yönetimden ve diğer üyelerden özür dileyerek başlıyorum yazıya. Normalde çok uzun bir yazı geçiyordu aklımdan fakat üşendim o kadar yazmaya bizimde bir parmağımız var yani kardeşim.

Normalde hayatı çok dalga dümene vuran birisiyimdir, hiç bir şeyi takmam birisi benim hangi konuda ciddi olduğumu hangi konuda dalga geçtiğimi bile anlamaz, en ciddi anımda bile dalga geçiyorum sanarlar. Forumdaki sizlerde belki beni her şeyle dalga geçen canı sıkılıyor diye ban yiyen biri olarak tanımlarsınız doğrudur. Bu yazdığımında birazdan yazacağımla alakası yok ama niye yazdım bilmiyorum.

Çok uzun tutmak istemiyorum dostlarım direkt girecek olursam klasik bir kız meselelerinden birisi.

Olayın başı geçen geçtiğimiz yaz değil ondan önceki yaza dayanıyor. Bir arkadaşımın bana bir kızı yakıştırması ile başladı bu olay zinciri. O kadar çok dalga geçildi ki ortamda benle kendi içimde "lan niye olmasın?" diye diye kendimi bildiğiniz aşık ettim.

Sonra sırf ilerleyebilelim diye bir grup açıldı ve aybi gruba girdik arkadaş grubuna. Özelden de mesajlaşıyorduk ve gerçek hislerimi, grubun neden kurulduğunu falan fistan söyledim kıza. Kız bana bizim sınıftan başka birisiyle konuştuğunu söyledi bana. Bende medeni bir şekilde "tamam, inşallah güzel günler yaşarsınız" dedim ve olayı kapattım. Ancak aynı sınıfta olduğumuz için sürekli onu görüyordum zaten önümde oturuyordu. Ve ne zaman erkek arkadaşı ile tartışsalar olayda benim adım falanda geçiyordu hiç bir şey yapmamama rağmen Okul kapandı kız bizim karşı taraftaki özel okula geçiş yaptı.

Yaz geldi zaten görüşmediğimiz için unuturum gider diye düşündüm ama olmadı, okul açıldı zaten aynı okulda değiliz dedim unuturum dedim yine olmadı. Koskoca bir sene küçücük bu semtte görmedim kendisini ama bugün konser akdamında gördüm. Omuza çıkmış şarkı söylüyordu. 1 sene görmedim ama inanır mısınız? İçimde ki şey büyüdü. Baya bir büyüktü ve unutmaya çalıştığım bu noktada da kendisinin sevgisi daha da büyüdü. Bana selam verdi konustuk normal bir arkadaş gibi.

Bu konuyla ilgili napacagimi gram bilmiyorum ama bunu da buraya böyle yazasim geldi. Vaktinizi aldıysak bakmayın kusura.
Ne konseri olduğunu söylersen konunun akıbeti hakkında akıl yürütebiliriz.

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
Semicenk reis şarkılarını falan bilmiyorum da arkadaşlar çağırdı diye gittik.
Kardeşim hemen anewliz...
Semicenk dinleyen gacılar genelde tiktok denek skmsnk uygulamadan çıkmazlar, sağ ön koltuk sevdaları vardır. Hafiften bad boy, arabesk tarzı heriflerden hoşlanırlar. Bu tür kızlar üzer hacım.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,579
Beğeni sayısı
4,277
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu konuya biraz dökülelim madem... Nisan ayından beri 1.5 aylık bir süreçte bireysel sıkıntılardan dolayı en çok çöktüğümü hissettiğim bir süreç yaşadım. Aşk ve dostluk kayıpları... Yaptığım 1-2 büyük hata bunların kaybına bedel oldu benim için. Aşk kaybı da beni mahvetti ama neredeyse 4 sene boyunca her gün vakit geçirdiğim, yediğimin içtiğimin tam anlamıyla asla ayrı gitmediği insanları kaybetmek beni aşırı sarstı. Yaptığım hatanın her zaman arkasında dururum, ama bu kadar kolay bana sırt çevrilmesini de beklemezdim. Kendi kendimle çok konuştum, fazlaca empati kurmaya çalıştım bu 1.5 aylık süreçte. Aynı hata bana yapılsa ben napardım diye. Herkese karşı tolere edebileceğim bir şey değil ama onlara karşı edebilirdim. Belki çok kırılrdım, belki çok üzülürdüm ama benim nezdimde dostluğun kitabında, dostluğun tanımında hemen sırt çevirmek yoktur ve her zaman etrafındaki diğer insanlardan çok daha üstte bir hoşgörü ve tolerasyon eşiği olmalıdır. Bunun farkına iyiden iyiye varınca bu sefer bu kadar kolay sırt dönülmesine kahroldum. Ama insan böyle süreçlerde eğer psikolojiyi bozmaya oynamak yerine kendini tam anlamıyla iyi bir şekilde dinlerse o süreçten büsbütün yenilenmiş olarak çıkıyor. Ben bunu yapmayı başardım. Hala kaybettiklerim için üzülüyorum o ayrı konu, ileride dönüp baktığımda birkaç saniye gözümü dolduracak kayıplar oldular benim için. Ama hayat böyle şeyler, böyle insanlar için kendinizi ömür boyu ya da uzun süre boyunca harap etmek için çok kısa. Şimdi sorarsanız iyiyim, çok iyiyim hem de. Baktığın zaman hala beni seven, sayan tonla insan var ve bir kısmı da burada. Ben her zaman en kötü günlerde bile dimdik durmak üzere yetiştirildim ailem tarafından, ruhumu ayakta tutan o omurgayı çelikten yapmak için hep elimden geleni yaptım. Nisan-Mayıs arası dönem de bu konuda verdiğim en ciddi sınav oldu şu ana kadar. Kimseye güvenmeyin, bel bağlamayın, çok sevmeyin gibi zırvalıklara ben girmeyeceğim. Çünkü bu tarz şeyler insan hayatında çok önemli; dikkatli olmak şartıyla güvenin de, bel de bağlayın, çok da sevin. Aşk için de böyle arkadaşlık için de. En kötü ihtimalle ilk güvendiğinizde çelmeyi yer düşersiniz, aldığınız derslerin ışığında daha iyi kalkarsınız; ikinci güvendiğinizde sendelersiniz, enerji toplar daha hızlı devam edersiniz; üçüncü güvendiğinizde artık kimse sizi düşüremez, zira artık seçmeyi öğrenmişsiniz demektir. Öyle işte...

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: