İtiraf ve Dertleşme Konusu

Kero

sizinle muhattabım
Konular
427
Beğeni sayısı
714
PG Nakit
125
Merhabalar değerli kardeşlerim, değerli ablalarım, abilerim ve sevgili dostlarım.

Bu yazımda bir kaç argo kelime kullanabilirim, kullanırsam yönetimden ve diğer üyelerden özür dileyerek başlıyorum yazıya. Normalde çok uzun bir yazı geçiyordu aklımdan fakat üşendim o kadar yazmaya bizimde bir parmağımız var yani kardeşim.

Normalde hayatı çok dalga dümene vuran birisiyimdir, hiç bir şeyi takmam birisi benim hangi konuda ciddi olduğumu hangi konuda dalga geçtiğimi bile anlamaz, en ciddi anımda bile dalga geçiyorum sanarlar. Forumdaki sizlerde belki beni her şeyle dalga geçen canı sıkılıyor diye ban yiyen biri olarak tanımlarsınız doğrudur. Bu yazdığımında birazdan yazacağımla alakası yok ama niye yazdım bilmiyorum.

Çok uzun tutmak istemiyorum dostlarım direkt girecek olursam klasik bir kız meselelerinden birisi.

Olayın başı geçen geçtiğimiz yaz değil ondan önceki yaza dayanıyor. Bir arkadaşımın bana bir kızı yakıştırması ile başladı bu olay zinciri. O kadar çok dalga geçildi ki ortamda benle kendi içimde "lan niye olmasın?" diye diye kendimi bildiğiniz aşık ettim.

Sonra sırf ilerleyebilelim diye bir grup açıldı ve aybi gruba girdik arkadaş grubuna. Özelden de mesajlaşıyorduk ve gerçek hislerimi, grubun neden kurulduğunu falan fistan söyledim kıza. Kız bana bizim sınıftan başka birisiyle konuştuğunu söyledi bana. Bende medeni bir şekilde "tamam, inşallah güzel günler yaşarsınız" dedim ve olayı kapattım. Ancak aynı sınıfta olduğumuz için sürekli onu görüyordum zaten önümde oturuyordu. Ve ne zaman erkek arkadaşı ile tartışsalar olayda benim adım falanda geçiyordu hiç bir şey yapmamama rağmen Okul kapandı kız bizim karşı taraftaki özel okula geçiş yaptı.

Yaz geldi zaten görüşmediğimiz için unuturum gider diye düşündüm ama olmadı, okul açıldı zaten aynı okulda değiliz dedim unuturum dedim yine olmadı. Koskoca bir sene küçücük bu semtte görmedim kendisini ama bugün konser akdamında gördüm. Omuza çıkmış şarkı söylüyordu. 1 sene görmedim ama inanır mısınız? İçimde ki şey büyüdü. Baya bir büyüktü ve unutmaya çalıştığım bu noktada da kendisinin sevgisi daha da büyüdü. Bana selam verdi konustuk normal bir arkadaş gibi.

Bu konuyla ilgili napacagimi gram bilmiyorum ama bunu da buraya böyle yazasim geldi. Vaktinizi aldıysak bakmayın kusura.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Eskiden çok dert anlatırdım. Hatta öyle olur olmadık kişilere anlatırdım ki sonunda rezil olduğumla, zaman zaman hastalığımla, kusurlarımla dalga geçildiğiyle kalırdım.

Halbuki dert anlatmak beni ne rahatlatırdı ne de derdime bi çare olurdu. Yine de o kadar bunalırdım ki haykırmak isterdim, bi çare bulunsun isterdim. Ama doktorlar bile çare olamıyorken, kime ne anlatıyon ki? Kim ne anlayacak? Yaşayan bilir demişler.

Sonra bıraktım işte dert anlatmayı, dert anlatacağım kişiyi de seçmeyi öğrendim. Umarım ileride tekrardan yanlış kişiye anlatma yanılgısına düşmem.

Yine de insan kusurlarıyla barışık olmalı. Tyrion Lannister'ın dediği gibi: "Bir zırh gibi kuşan onları, kuşan ki seni onunla vuramasınlar."

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: