BAB EVRENİ POWER HOUR 3 (Saat 18:05’te) | Universal Championship Wrestling

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Şuna bak hacı Briscoe bomba gibi ve damardan geliyor.

Süper promo packageler ile şovu baya hypelamışsın, maçları heyecanla bekliyoruz. Fakat bence şov için pazartesiyi bekleyene kadar bu hafta yapsan daha iyi olur, birde buradan bir soru sorayım. @Gloom bu şov pazartesi atılırsa bizim ilk şovlar ile bir mi değerlendirilecek? Yoksa boş geçmiş mi sayılacak? Bana göre sağlıklısı boş geçmiş sayılması olur.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1

Süper promo packageler ile şovu baya hypelamışsın, maçları heyecanla bekliyoruz. Fakat bence şov için pazartesiyi bekleyene kadar bu hafta yapsan daha iyi olur, birde buradan bir soru sorayım. @Gloom bu şov pazartesi atılırsa bizim ilk şovlar ile bir mi değerlendirilecek? Yoksa boş geçmiş mi sayılacak? Bana göre sağlıklısı boş geçmiş sayılması olur.
Evreni pazartesi açınca mecbur bir hafta sonraya bıraktım. Daha bu promolar bitmedi. Pazartesi çok güzel gelecek.

Gloom

Lider Mod
Konular
2,077
Beğeni sayısı
1,593
PG Nakit
385
1

Ben sadece 1. şovları değerlendirmeye alma taraftarıyım. Bu yüzden şov yazmakta çok aceleci olmasanız olur. Çoğunluğun düşüncesine bakılır tabi tek başıma karar veremem.

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
388
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Bu Embedded serisi çok iyi. Şov öncesi hype kastırmak dövüş sporlarının en önemli stratejisi zaten. Mark Briscoe vs Dustin Rhodes kağıt üstünde çok sağlam maç ama bu Embedded serisi Pazartesi günkü Power Hour'u daha da merak ettirdi. Eline sağlık.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Mark Briscoe vs Dustin Rhodes kağıt üstünde ??? duruyor ama promolarla birlikte bu adamların motivasyonlarını okumak güzeldi. Ben Mark'ı destekliyorum. Dustin Rhodes bence artık emekli olmalı. 35 sene boyunca babanın isminin önünde bir isim yapamamışsın şimdi gelip hava cıva yapmanın gereği yok. Mark bu konuda daha iyi motivasyona sahip.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Ben tezek kokan adamın yanındayım arkadaş. İkisi de bayağı iyi konuşmuş. Dustin doğal yeteneği geç kalkıyor mu diye sorarlar bir adama be aga...

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
ucw embedded.png
Episode 3 | be ready for knocked your socks off!
Louisville, Kentucky
Castle Cornette

ezgif-5-e73074e23c.gif

Jim Cornette: ... Ve bu da 1977 yılından bir poster. Ric Flair ve Greg Valentine dönemin NWA Dünya Takımlar Şampiyonuydu.

Ariel Helwani: Bütün bunlar... hazine değerinde olmalı.

Jim Cornette: Aa, kesinlikle öyleler. Daha bıyıklarım terlememişken başladığım fotoğrafçılık günlerinden bugüne poster, fotoğraf, kaset biriktiriyorum. Şahsi olarak bu kadar büyük koleksiyona sahip kim olabilir emin değilim. Sanırım Weasel Dooley benim koleksiyonuma yaklaşabilir ama ondan da uzun yıllardır haber alamıyoruz.

Ariel Helwani: Beni buraya davet ettiğin için teşekkür ederim, Jim. Bu kayıt kesinlikle seyircilerimiz için ilham verici olacak. Ancak—

Jim Cornette: Ancak, konuşmak istediğin şeyler var.

Ariel Helwani: Evet, şirket bizden önümüzdeki Power Hour şovunun esas maçı için bir röportaj yapmamızı istedi. Açıkçası eşli takım güreşi denilince akla senden daha başka bir isim gelmiyor. Bize önümüzdeki maç hakkında fikirlerini anlatabilir misin?

Jim Cornette: Seve seve. İleride masamın oraya kameralarınızı kurabilirsiniz. Ben Stacy'den bize içecek bir şeyler getirmesini isteyeceğim. (Bağırarak) STACY, TATLIM, ELİMİZDE SPRITE ZERO KALDI MI?

...

ezgif-5-c5bb3ec162.gif

Jim Cornette: Pekâlâ, konuşalım bakalım... Ah, evet. UCW Power Hour ilk prömiyerindeki ana maç. Başlamadan bir şey söylememe izin ver, Ariel. JR bu takım kadrosunu oluştururken gerçekten iyi iş çıkarttı. Bunu bu şirketin parçası olarak değil, yıllarını eşli takım güreşine adamış bir menajer olarak söylüyorum. Anneciğimin bana sağladığı imkanlar sayesinde sektördeki en iyi takımları yönettim. Ancak bu kadroda öyle iyi takımlar var ki bunları listeme katamayacak kadar yaşlı olduğum için üzülüyorum.

Ariel Helwani: Bu takımlar hangileri?

Jim Cornette: Şey, insanlar benim FTR'ı ne kadar sevdiğimi biliyor. FTR'ın maçlarında yanlarında olmayı gerçekten çok isterdim. İnsanlar onları Midnight Express ile karşılaştırıyor. Stan ve Bobby'e yapılan bu övgüden dolayı onore oluyorum ancak FTR'ın bir taklit olduğunu düşünmüyor. Tabii ki esinlendikleri yönler var. Ancak bu onları taklitçi yapmaz. Bizden etkilendikleri kadar başka başarılı takımlardan da etkilenmişler. Dax ve Cash kesinlikle bu sporun en başarılı öğrencileri. Bizden, Arn ve Tully'den, Hartlardan... Sadece izleyerek bu kadar şey öğrenmeleri muazzam. Bunu yapan başka bir takım var mı emin değilim.

ezgif-3-ced5325f4d.gif

Ariel Helwani: O zaman bu maçta onların kazanacağını mı düşünüyorsun?

Jim Cornette: Büyük oranda favori oldukları doğru. Ancak ben rakiplerinin çok küçümsendiğini düşünüyorum. Ben Ring of Honor'da çalışırken Rhett de oradaydı. Harika bir çocuk. Gerçekten yapabileceklerinin sınırı yok. Televizyon çekimlerinin olmadığı günlerde onu salonda çalışırken bulacağınızı bilirdiniz. İnanılmaz bir kardiyovasküler sistemi var. Maçlarda asla yorulmaz, en beklemediğiniz anlarda maça dengeyi getirebilir. Ayrıca şu anda spordaki en iyi Dropkick'i onun yaptığını da söyleyebilirim. Durduğu yerde bir anda ayaklarını kulağınızın dibine kadar çıkartabilir ve tekme geldiğinde kendinizde olma ihtimaliniz çok düşük. Tamamen teknik çalışıyor.

Jim Cornette: Ferrera ile ben gittikten çok sonra tanışmışlar. Ancak Hunter'dan— Hunter Johnston, öğrendiğim kadarıyla o da en az Rhett kadar çalışkanmış. Henüz 31 yaşında olmasına rağmen eğitmen olarak ROH dojo'sunda görev almış. Bunu çok sık görmeyiz. Önümüzdeki şovda FTR ile karşılaşacakları için ikilinin bazı geçmiş maçlarına baktım. Kesinlikle şakaları yok. Kusursuz bir teknikleri var, rakibi yanıltmakta başarılılar. Birbirleri ile iletişimleri son derecede iyi. FTR ile aynı ringde çarpışacak seviyedeler.

ezgif-3-649ce172f2.jpg

Ariel Helwani: Peki bu maçın nasıl gerçekleşmesini bekliyorsun.

Jim Cornette: Titus ve Ferrera'nın FTR'dan eksik kalan tek yanı başarı. Hiçbir zaman ulusal televizyonda görünmediler. Kemerler kazanamadılar. Çeşitli sebeplerden şovların başındaki maçlara sıkıştılar. Adaylık sıralamalarında yükselememiş olmaları onları tehlikeli kılan şey. Başarıya açlar. Sana bir sorum var, Ariel. Bir takımın üyesi olsaydın ve kendine isim yapmak istediğinde FTR karşısında galibiyet almaktan daha iyi ne yapabilirsin?

Ariel Helwani: Sanırım başka bir şey yok.

Jim Cornette: Aynen öyle! Bu yüzden ellerinden geleni artlarına koymayacaklardır. Kondisyonları yüksek olduğundan yüksek tempolu bir maç yürütmeye çalışacaklardır. Burada FTR tempoyu kontrol eden taraf olmayı başarırısa kazanma şanslarını yükseltirler. Ama bunu yapamadıkları takdirde bir sürpriz görebiliriz. Her şeye hazırlıklı olun, millet. Sonuç aklınızı alabilir. Titus veya Ferrera'nın aniden çıkaracağı Dropkick'in ardından tuşa gidip "1, 2, 3!"ü bulabileceğini aklınızda tutun.

ezgif-5-bd9fc3281e.gif

Ariel Helwani: Bize zaman ayırdığın için teşekkür ederim, Jim. Bizim için büyük bir onurdu.

Jim Cornette: Esas ben teşekkür ederim. Umarım Norman halkı harika bir pazartesi geçirir.

UCW EMBEDDED
Universal Championship Wrestling, LLC™ & © 2023
All Rights Reserved

ayrac.png

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
FTR şu anda şirketin en top takımı hatta bir adım ileri gideyim Orton-Paul gibi adamlarla birlikte ana isim ve senin mantığında TTC kemeri de bir ana kemer gibi olacağı için (genelde ttc mid card olarak kullanıldığı için diyorum) FTR bayağı büyük işler yapacak ve bu adamları seviyorum. Rhett Titus'un Jim Cornette ile ROH dönemlerinde bir geçmişi vardı sanırım hatta ANX takımı da Cornette üzerinden kuruluyor veya ilişkisi vardı diye anımsıyorum. Ben Rhett'in yanında Kenny King görmek isterdim yalan yok.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: