CHP Genel Başkanlık Seçimi 2. Tura Kaldı Özel Önde!

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Ben dönmedim, Kılıçdaroğlu kaybederse eger; bunlar olacak şeyler zaten. Ben HDP destekleyeceğim de demiyorum KK kaybederse. TİP taraftarı olacağım. Ancak HDP ve CHP %15 bandında yarisacaklar ve HDP kazanacak bu yarışı eğer KK kaybederse.

Gençliğini yitirten bir gençlik var karşımızda. Ülkenin bu hali asıl benim yaş grubumu ilgilendiriyor. Seneye üni maceram başlayacak ve üni öğrencilerinin yurtlardan ziyade ne biçim bir maddi sorun çektiği herkesin malumu. Bu iktidar 18-25 yaş arası herkesin korelmesinin sorumlusudur bunu inkar etmiyorum. Ancsk bu iktidarı devirecek adamı daha aday olmadan "kazanacak aday" diye algı yaparak yıpratmak kendi topuğuna sıkmaktır.
TİP’te sana başarılar canım. Yazdığın geri kalan kısım boş maalesef.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,676
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Özgür Ozel'de Dersim diye bahsediyor, argüman yapılacak taraf yok.

İlk soru için evet diyorum.
Bu sana siyasi konularda son yazışım. Çünkü bir iddiada bulunuyorsun ama onu temellendiremiyorsun. KK'nın başta kalmasını savunmak için hiçbir somut veri yok. Bunu anca laf salatasıyla sağlayabilir kendisi. Aynı ülkenin başındaki diğerleri gibi. Ve sen de iktidar yanlılarının yaptığı gibi halka lider olması gereken birini ilahlaştırıyorsun. İkisi çok farklı şeyler. Aleviyim diyorsun o zaman Müslüman olduğunu varsayıyorum. -Aslında İslam ve Alevilik bambaşka iki dindir ama o farklı bir konu- İslam'da kula kul olmak diye bir şey yoktur.

"Ey Muhammed! de ki: “Ben de ancak sizin gibi bir insanım...."

En sevdiğim politik figür Atatürk'tür. Bugün CHP'nin başında olsa, senelerdir seçim üstüne seçim kaybetse, stil değiştirip herkesin suyuna gitmeye başlasa geçmişinden dolayı eyvallah derim ama bizim bir de yaşamamız gereken bir gelecek var. KK'nın cv Atatürk'te olsa ona bile oy atmam. Kimseye bu kadar körü körüne bağlanma. Kimseye sırf seninle aynı dine mensup diye ne yaparsa yapsın hak verme. Kırmızı çizgin olsun. Öncelik kendin olmalısın. Kraldan çok kralcı olmak çoğu insanı şirke sürükler. Sen şu anda kör olmuşsun. Normal, akıllı düşünen bir halkın yaka paça kovacağı bir piyona gözün kapalı güveniyorsun. Müslüman olduğunu iddia ediyorsan bu işleyebileceğin en büyük günah. Sadece kendi hayatını değil bizim hayatımızı da mahvediyorsun.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Daha Özgür Özel'i yenemeyen birinden medet uman yakınlarım adına üzüldüm hakikaten.
Di mi ya! Partideki mülayim adamlardan birisine, fesat karıştırarak kendi adamlarını delege yapmasına rağmen yeniliyor. Müthiş bir kaybeden.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,676
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Di mi ya! Partideki mülayim adamlardan birisine, fesat karıştırarak kendi adamlarını delege yapmasına rağmen yeniliyor. Müthiş bir kaybeden.
Kazandığı savaş yok. Acaba mahallesinin muhtarı olabilir mi?

Pink Floyd

biggest icon in wrestling
Konular
7
Beğeni sayısı
118
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
The Rock

Karşısına ben çıksam sırf o değilim diye oy alabilirim yani o özgüveni verdi bana şu an.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: