CHP Genel Başkanlık Seçimi 2. Tura Kaldı Özel Önde!

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,676
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Onu anca tarikat zihniyetine mensup birileri yapar. Baska biri için.

Kılıçdaroğlu'nun yolundan yürümek benim için onurdur. Onun açtığı yolda, gösterdiği hedefe yürümek bir şereftir
Mete falan mı la bu? @Nature Boy Trollse cevap vermeyeceğim zaman kaybı. Troll değilse onu ona rağmen kazanmak istiyorum.

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Onu anca tarikat zihniyetine mensup birileri yapar. Baska biri için.

Kılıçdaroğlu'nun yolundan yürümek benim için onurdur. Onun açtığı yolda, gösterdiği hedefe yürümek bir şereftir
Varlığın da Munzur ırmağına armağan olsun mu?
Ne mutlu Dersimliyim diyene!

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Kenan Komutan’ın İstanbul’un fethi hakkındaki iddiaları seninkilerden daha sağlam. Yaşadığın şeyin adı histeridir.
Tanımına baktım ve bir çeşit ilgi peynirliğiymiş histeri denen olay. Ancak ben ilk başta Kılıçdaroğlu'nu normal bir şekilde savunurken sistematik şekilde alıntı atarak sözlü tartışma haline getiren değişimci taraf oldu. Ben millete alıntı atıp salça olsam dediğin doğruydu ancak ortada öyle bir durum yok.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,676
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
tuğla.jpg

Nature Boy

güreşin muhtarı
Konular
178
Beğeni sayısı
2,248
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
MJF
1
Tanımına baktım ve bir çeşit ilgi peynirliğiymiş histeri denen olay. Ancak ben ilk başta Kılıçdaroğlu'nu normal bir şekilde savunurken sistematik şekilde alıntı atarak sözlü tartışma haline getiren değişimci taraf oldu. Ben millete alıntı atıp salça olsam dediğin doğruydu ancak ortada öyle bir durum yok.
Biz seçimden sonra istifa etmesi gerektiğini savunduk halk olarak. Seçmene riayet etmeyip evinin mutfağına kendini kilitleyen o oldu. Nedenini bu forumda kimsenin anlamadığı sebeplerden KK savunman gençliğini yitirmiş forum ahalisinin kanına dokunuyor. Yaşın küçük olduğundan bizi anlamaman doğal.

Ancak KK’nın seçimi ilk turda YİNE kaybettiği ortaya çıkınca delirdin be kardeşim. Yok HDP 2. Parti olacak, yok CHP’yi geçecek… Biz KK’ya rağmen CHP’liyken sen ilk fırsatta partiyi bölücü terör örgütünün maşası olan sözde parti ile değişiyorsun. Daha dur, kaybettiği kesinleşsin derken bunu kastediyorum. Hiç değilse döndüğünde omurgan var diyebilelim.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Biz seçimden sonra istifa etmesi gerektiğini savunduk halk olarak. Seçmene riayet etmeyip evinin mutfağına kendini kilitleyen o oldu. Nedenini bu forumda kimsenin anlamadığı sebeplerden KK savunman gençliğini yitirmiş forum ahalisinin kanına dokunuyor. Yaşın küçük olduğundan bizi anlamaman doğal.

Ancak KK’nın seçimi ilk turda YİNE kaybettiği ortaya çıkınca delirdin be kardeşim. Yok HDP 2. Parti olacak, yok CHP’yi geçecek… Biz KK’ya rağmen CHP’liyken sen ilk fırsatta partiyi bölücü terör örgütünün maşası olan sözde parti ile değişiyorsun. Daha dur, kaybettiği kesinleşsin derken bunu kastediyorum. Hiç değilse döndüğünde omurgan var diyebilelim.
Ben dönmedim, Kılıçdaroğlu kaybederse eger; bunlar olacak şeyler zaten. Ben HDP destekleyeceğim de demiyorum KK kaybederse. TİP taraftarı olacağım. Ancak HDP ve CHP %15 bandında yarisacaklar ve HDP kazanacak bu yarışı eğer KK kaybederse.

Gençliğini yitirten bir gençlik var karşımızda. Ülkenin bu hali asıl benim yaş grubumu ilgilendiriyor. Seneye üni maceram başlayacak ve üni öğrencilerinin yurtlardan ziyade ne biçim bir maddi sorun çektiği herkesin malumu. Bu iktidar 18-25 yaş arası herkesin korelmesinin sorumlusudur bunu inkar etmiyorum. Ancsk bu iktidarı devirecek adamı daha aday olmadan "kazanacak aday" diye algı yaparak yıpratmak kendi topuğuna sıkmaktır.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: