CHP Genel Başkanlık Seçimi 2. Tura Kaldı Özel Önde!

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,676
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Bu hissi en son fedöyü savunan bir arkadaşın yüzüne bakarak fetoşa ana avrat küfrettiğim gün yaşamıştım. Arkadaşım daha geçen gün instagramda Atatürk fotolu 100. yıl kutlaması paylaşmıştı. Kendisinin amcası da dershanelerde öğretmen miydi neydi.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
803
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Keşke bir akrabalık ya da kayırma olsaymış kirvem. En azından bu söylediklerinin mantıklı bir zemini olurdu.
Mevcut siyasi koşullar herkesi rant siyaseti yapıyor sanmaniza sebep oluyor ancak CHP'de öyle birisi çıkamaz. Aile içinden baba tarafimin erkek bireyleri örgütlerde aktif olarak rol aldılar ancak ben TİP ile gireceğim siyasete, Kılıçdaroğlu bugün kazansa da bu degismeyecek. Yani demokratikligin gereğinden şaşmayan bir yapı var CHP'de. Ama dediğim gibi mevcut iklim öyle sanmamizi sağlıyor.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,676
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Mevcut siyasi koşullar herkesi rant siyaseti yapıyor sanmaniza sebep oluyor ancak CHP'de öyle birisi çıkamaz. Aile içinden baba tarafimin erkek bireyleri örgütlerde aktif olarak rol aldılar ancak ben TİP ile gireceğim siyasete, Kılıçdaroğlu bugün kazansa da bu degismeyecek. Yani demokratikligin gereğinden şaşmayan bir yapı var CHP'de. Ama dediğim gibi mevcut iklim öyle sanmamizi sağlıyor.
TİP'e gireceksen TİP'le ilgilen kardeşim. CHP'nin 6 oku vardır. Bu oklar partinin iskeletidir. Bu şekilde yönetmek istemeyen kişi yani KK başka bir partiden devam edebilir siyaset yapmaya. Ölene kadar siyaset yapsın umurumda değil. İnsanların umutlarıyla oynamaya hakkı yok.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: