CHP'nin Yeni Genel Başkanı Özgür Özel!

Caliph

british master
Konular
207
Beğeni sayısı
1,407
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
Kardeşim Öymen Örs falan mı kazandı da direkt Muharrem İnce'ye sallıyorsunuz? KK ile devam edilse muhalif seçmen sandığa gitmeyecekti birçok yer AKP'ye kaybedilecekti. Özgür Özel ile insanlara umut verdiler ve yine garanti rant sağlayacakları yerleri kazanacaklar. Adamı seçim dönemince yedik adamın dedikleri tek tek çıktı hala adama sallıyorsunuz.
Muharrem İnce'ye sallamaya devam edeceğiz evet Memet.

Caliph

british master
Konular
207
Beğeni sayısı
1,407
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
Bu kafayla o zaman sizden bir cacık olmaz.
Birbirini takip eden her bir başka gün bir milliyetçi, bir serbest piyasacı, bir kemalist, bir Özdağcı, bir İnceci karması biri olacağıma cacık, hıyar, hoşaf olmasın bizden Memet. İnce gibi bomboş, balon bir adamı kurtarıcı görüyorsan bana laf düşmez daha.

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,824
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Birbirini takip eden her bir başka gün bir milliyetçi, bir serbest piyasacı, bir kemalist, bir Özdağcı, bir İnceci karması biri olacağıma cacık, hıyar, hoşaf olmasın bizden Memet. İnce gibi bomboş, balon bir adamı kurtarıcı görüyorsan bana laf düşmez daha.

Bu laf bana mı şimdi 😛

Burada mesele Muharrem İnce değil ki. CHP seçim döneminde hatta seçim döneminden sonra çok büyük hatalar yaptı bunun hepimiz farkındayız. Tüm bunlara rağmen halen daha cehapeli birisi gelip Muharrem İnce şöyle demişti bakın biz böyle yaptık demek tam manasıyla YÜZSÜZLÜKtür. Cehapeli arkadaşlar Allah rızası için başka partilere sataşmak yerine yedikleri bokları düşünsünler. Bir gün Akşener'e sallarlar bir gün Özdağ'a bir gün de İnce'ye. Muharrem İnce'yi kurtarıcı olarak görüp görmeme değil mesele.

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,824
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Muharremci olduğunu bilsem bende aynılarını söylerdim dost.

Olm ben Muharremci değilim lol 😛 ama adama haksızlık edildi seçim dönemi boyunca. Velev ki edilmemiş olsun. Mevzu chpnin iç siyaseti adamı niye katıyorsunuz? Adam zaten kendini bitirmiş salın adamın yakasını.

Haa Muharremci olmaktan daha kötüsü de KKcı olmaktır. 😛😛😛😛

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,824
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Kendimi şöyle ifade edeyim. Bugün Özgür Özel'in dediklerini seçim döneminde İnce, Özdağ, Akşener gibi isimler söyledi. O dönem chpli arkadaşlar hatta açık konuşayım ben bile linçledim. İnce'ye küfür ettim hatta açık net. Fakat gelinen bu noktada chpnin halka kocaman bir kazık attığı ortada. KK tek bir konuda haklı. Tek suçlu kendisi değil. Hatta kendisi sadece bir figür. Tuncay Özkan zart zurt isimler geleceğimizi çaldı. Seçim döneminde cadı avı yapıp seçimden sonra başkan değişince oktroll moduna girerseniz olmaz işte. Halkta yarattığınız travmadan haberiniz yok.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: