RPG Lockdown 2023

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
45
Beğeni sayısı
1,838
PG Nakit
865
Trial By Combat Match* for World Heavyweight Championship. Bu maç türünü bilmiyordum. Çok iyi fikirmiş. Güzel malzemeler çıkar buradan. ADR alamazsa gece kör kurşunuyla bok yoluna gitmece.

Jeff vs Hangman. İyi başlayan bir limoni arkadaşlık senaryosu. Hangman toksikleşti gibi görünüyor. Jeff iftiraya uğramış gibi ama dünyanın en az güvenilir insanı falan olabileceği için maç içinde bi dk diyip uyuşturucu kullansa şaşırtmaz.

Shark Cage Match for the PGW Television Championship Bu maç türünü de pek iyi bilmiyorum ama hikaye malum zaten. Ekibin üzerine en çok odaklandığı ve beynini yorup okuyabilenlerin anlayıp zevk alacağı derin hikayeli maç. Kemerin değişme ihtimali çok yükseks.

Bobby Lashley vs. Yota Tsuji. Bu ne ag

PURE Championship Scramble Match. Bu maç da 2 seçenekli. Kazanan ilk sahibi olacağı için de önemli. Ben alamam. Totem yapmıyorum. John Morrison'ın -evet morrison ag- maça müdahale edip aleyhimize bir ibinelik peşinde koşması fena tat kaçırır belasını s.. Ya da kardeş olduğumuzu hatırlar belki. Bilmiyorum.

Rikishi vs. Jey Uso #dölsksinhepinizi

Will Ospreay (c) vs. ???
ADR öbür maçın içine sıçınca angelin kafayı kırıp bu maça kafa göz dalması ve olaylar olaylar yok mu he?

Düğünde olacağım şov esnasında daimi takip edemeyeceğiz ama yer yer bakacağız.

Click here to login using your socials account