Breaking Bad Evreninden Favori Karakteriniz?

ReQuem

#uncensored
Konular
1,648
Beğeni sayısı
1,626
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Lalo_Salamanca.png

@jaques

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
Breaking Bad izlerken Jimmy idi, Better Call Saul izlerken Nacho Varga. En empati yapabildiğim ise Chuck. Yaşadığı durumun benzerini yaşadığım için Community nefret etse bile ben bu adamı çok sevmiştim. Sonlara doğru Hamlin'e de kanımız ısındı.

Dipnot: Mike agabeye de hasta olmamak elde değil.

Kara

-
Konular
142
Beğeni sayısı
1,180
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Hank Schrader. Babacan bir adam olması, Türk tipi eniştelere kusursuz benzerliği ve ruhsal değişimleriyle favori karakterim. Saul, Walter, Mike hepsi sevdiğim karakterler ama Hank bende ilk sıraya giriyor.

jaques

çlk
Konular
33
Beğeni sayısı
915
PG Nakit
80
RPG Karakteri
CM Punk

Hank'in ölümü mü yoksa bu sahne mi daha etkileyici karar veremedim. Benzersiz bir evren gerçekten.

En etkileyici mi bilmiyorum ama bu sahne kesinlikle evrendeki en gerici sahneydi. Hank'in ölümünden, Gus'ın kendi adamını kesmesinden bile daha gericiydi.

Vicious

Kızılcıklı
Konular
32
Beğeni sayısı
132
PG Nakit
180
Favori Güreşçi
Edge
Diziyi önerilerinizle izledim ve bitirdim, 1-2 ay oluyor herhalde. Favorim net Saul Goodman oldu ama diğer bütün karekterlerin de ayrı ayrı havası var. Sadece Flynn karekteri için fazla uğraşmışlar mı hakkaten diye düşündüryorlar...

GBB

gbedas
Konular
30
Beğeni sayısı
1,201
PG Nakit
290
Favori Güreşçi
Daniel Bryan

GBB

gbedas
Konular
30
Beğeni sayısı
1,201
PG Nakit
290
Favori Güreşçi
Daniel Bryan
Öyle bir evren düşünün ki her karakter ayrı ayrı favorim... Yukarıda yazılan karakterlere ayrı ayrı imza atarım favorim olarak. Bari Jesse Pinkman'dan 100 kat iyi bir karakter bırakıp kaçayım.

Adam son nefesinden önce bile ustasına saygılı. İşte böyle bir adam Todd.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Favori Güreşçi
The Undertaker
En etkileyici mi bilmiyorum ama bu sahne kesinlikle evrendeki en gerici sahneydi. Hank'in ölümünden, Gus'ın kendi adamını kesmesinden bile daha gericiydi.
Olabilir cidden. Evrende pek çok etkileyici sahne var ama bu en özeli galiba benim için. Bir ara rewatch atmayı planlıyorum Breaking Bad'e de. Birkaç animasyon dizisi falan da duyurulmuştu, onları da döneriz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: