Breaking Bad Evreninden Favori Karakteriniz?

ReQuem

#uncensored
Konular
1,648
Beğeni sayısı
1,626
PG Nakit
1,850
1 1
Lalo_Salamanca.png

@jaques

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Breaking Bad'i izlerken favori karakterim Saul Goodman olmuştu. Ama Better Call Saul'u da izledikten sonra genişledi iyice kadrom.

Huell reisi bir kere çok severim, orijinal adamdı.

Nacho Varga, çok kaliteli ve iyi yazılmış bir karakterdi. Jessie Pinkman kadar olmasa da etki bıraktı evrende.

Chuck McGill diyeceğim fanbase'den farklı olarak, belki de evrenin Skyler ile beraber en nefret edilen çarı ama adamın yaşadıklarının benzerini yaşadığımdan ne hissettiğini az çok anlıyorum. Yer yer irrite edici olsa da iyi hoş adamdı.

Jimmy McGill, anlatılmaz yaşanır bir adam.

Hank reise de parantez açalım, kaliteli adamdı.

Mike'ı saymıyorum zaten herkesin listesinde.

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
Ya bu çok ikilemde bırakan bir soru cidden. Saul Goodman kadar benzeştiğim az kurgusal karakter var ama bana sorsalar Mike olmak isterdim. Çok cool adam hacı. Gus Fring de çok orijinal ve egzantrik bir karakter. BB evreninde kötü karakter bulmak çok zor.

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
Breaking Bad'i izlerken favori karakterim Saul Goodman olmuştu. Ama Better Call Saul'u da izledikten sonra genişledi iyice kadrom.

Huell reisi bir kere çok severim, orijinal adamdı.

Nacho Vargo, çok kaliteli ve iyi yazılmış bir karakterdi. Jessie Pinkman kadar olmasa da etki bıraktı evrende.

Chuck McGill diyeceğim fanbase'den farklı olarak, belki de evrenin Skyler ile beraber en nefret edilen çarı ama adamın yaşadıklarının benzerini yaşadığımdan ne hissettiğini az çok anlıyorum. Yer yer irrite edici olsa da iyi hoş adamdı.

Jimmy McGill, anlatılmaz yaşanır bir adam.

Hank reise de parantez açalım, kaliteli adamdı.

Mike'ı saymıyorum zaten herkesin listesinde.
Chuck McGill’e benim de sempatim var bu arada ölümüne çok üzülmüştüm. Bir noktada da haklı olduğunu düşünüyorum.

jaques

çlk
Konular
33
Beğeni sayısı
915
PG Nakit
80
Öyle bir evren düşünün ki her karakter ayrı ayrı favorim... Yukarıda yazılan karakterlere ayrı ayrı imza atarım favorim olarak. Bari Jesse Pinkman'dan 100 kat iyi bir karakter bırakıp kaçayım.

Click here to login using your socials account