GÜNCEL: Ahmet "Jahrein" Sonuç Tutuklandı

Black Widow

ultrAslan
Konular
787
Beğeni sayısı
813
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Yazık. Herkes sadece kendi çerçevesinden bakmaya başlamış. Hanginiz Jahrein'in açıklama videosunu izledi? Hiçbiriniz. Söylediğinin yanlış olduğunu kendisi de kabul ediyor. Baldız olayının ise malum fetva ile ilgili olduğunu kendisi 3 yıl önce de anlatmıştı, şimdi de anlatmış. Ama hayır, herkes nefret kusacak. "Adaletsizlik bana yapılmadı ya, ben mi umursayacağım" diye gezinin. Cidden yazık. Çocuklarla ilgili dediği şey %100 yanlış. Ama bu bildiğim kadarıyla tutuklanması için yeterli değil. Sırf gündemde yeni diye, o kız çocuğunun cinayetinin peşi sıra bunu sürdüler piyasaya. Herkes de hate train biletini almış gidiyor. Adaletin kılıcı keskin. Ancak o kılıç haksız yere savruluyor. Teröristler ters kelepçe takılıp, başı yere eğdirilerek tutuklanmıyor ama Jahrein tutuklanıyor. "İyi olmuş pis şişkoya hahaha, hapiste zayıflasın" diyenler, bugün yarın adaletin kılıcı, sizin de kafanızı haksız yere kestiğinde, her yerde ağlarsınız.

Düşmanın da olsa, adil savaşmak gerekir. Çocuğa, aileye dokunulmaz. Bu konularla eğlenilmez, bu konularla dalga geçilmez. Bu muhalif ya da iktidar yanlısı olmak da değil. Bir gün kelepçeyi yiyen siz olursanız, size hangi siyasi partiyi destekliyorsunuz diye sormayacaklar. Ben de bir dönem attığım siyasi tweetler yüzünden, ifade vermek zorunda kalmıştım. Onun korkusu bana bir ömür yetti. Ancak bol keseden atmak kolay ya, düşene siz de vurun.
Çok haklısınız pedofili tarzı o yorum çok iğrenç ancak tutuklama çok ağır. Bu ülkede twitch üzerinden kara para aklama olayında eastergamers tutuklanmadı bu adam tutuklandı burası Türkiye.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,703
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Düşene tabi vurucaz şu adamı gram izlemem alakam da yoktur yayın kesitlerini izledim ucube obez evli cocugu var baldız muhabbeti yapıyo yok sen cocuk dogur benim cocuk düzsün diyor oglum bu adamı binlerce insan izliyor 13 14 yaşındaki cocuklara binlerin önünde bi adamın bunu yapması normal gelerek o da bu usluba bürünüyor eger bende böyle bi herif olucaksam adaletin kılıcı bana da vursun
Bilmiyorsun işte, alakan yok. Tek bildiğin şişman olması ve bunun üzerinden boş konuşuyorsun. Cidden akıl tutulması. Diyanet fetva yayınlıyor, "baldız ile cinsel ilişkiye girmek, evliliği bozmaz" diye. Jahrein de bunun üzerine tepkisini belli etmek için bunu diyor. Adamın baldızı bile yok. İğneleme yapıyor hani bunu hepimize orta okulda ve lisede öğretiyorlar ya hani??? Çocuk muhabbetindeki şey ise, yanlış kelimeler kullanılsa bile, yine benzer şeyler üzerinden iğneleme. Aynen kanka en iyi sen biliyorsun ya. Adam muhalif bir eleştiri yapıyor ve CHP'nin trolleri bunu kesip biçip size sunuyor. Sen de, bunu bile bile balıklama atlıyorsun. Sen hate train lokomotifinde iyi eğlen hacı, kafanı yorma böyle şeylere. İyi forumlar sana, bir daha muhattap olmamak üzere.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,703
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Çok haklısınız pedofili tarzı o yorum çok iğrenç ancak tutuklama çok ağır. Bu ülkede twitch üzerinden kara para aklama olayında eastergamers tutuklanmadı bu adam tutuklandı burası Türkiye.
Ya amaç tamamen algı hoca. Malum ülke son zamanda küçük çocuk cinayetlerinden aşırı hassas bir duruma geldi. CHP trolleri de bunu kesip biçip, bir algı operasyonu yaptılar. Jahrein haksız değil ama tutuklanacak bir şey yapmadı. Tutuklanma nedeni de, deliller aranırken kaçmasın diye. Yani ellerinde yeterli bir kanıt bile yok. Ama bizim halkımız sever böyle, sesi çıkanın sesini kesmeyi. Kendi celladına aşık bir milletiz yemin ediyorum. Yorumlara bak ya, kendimi 1984 kitabında gibi hissediyorum ya. Bir algı operasyonu yapıldı ve herkes sorgulamadan bunu yiyor. Şaka gibi cidden.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Bunun benzeri düşman olduğu yayıncılara olsa davul zurna çaldırırdı bundan eminim de yine de çıksın bir an önce, muz cumhuriyetinde tutuklanmayı hak edecek bir suçu yok. İçerde kaldığı süre içerisinde de bazı şeyleri düşünmeyi tercih eder umarım.

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,629
Beğeni sayısı
1,425
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Bilmiyorsun işte, alakan yok. Tek bildiğin şişman olması ve bunun üzerinden boş konuşuyorsun. Cidden akıl tutulması. Diyanet fetva yayınlıyor, "baldız ile cinsel ilişkiye girmek, evliliği bozmaz" diye. Jahrein de bunun üzerine tepkisini belli etmek için bunu diyor. Adamın baldızı bile yok. İğneleme yapıyor hani bunu hepimize orta okulda ve lisede öğretiyorlar ya hani??? Çocuk muhabbetindeki şey ise, yanlış kelimeler kullanılsa bile, yine benzer şeyler üzerinden iğneleme. Aynen kanka en iyi sen biliyorsun ya. Adam muhalif bir eleştiri yapıyor ve CHP'nin trolleri bunu kesip biçip size sunuyor. Sen de, bunu bile bile balıklama atlıyorsun. Sen hate train lokomotifinde iyi eğlen hacı, kafanı yorma böyle şeylere. İyi forumlar sana, bir daha muhattap olmamak üzere.
Jahrein'in ülkenin hassas olduğu bu günlerde bu konuyu konuşması baştan bir hata zaten. Dedikleri normal şeyler değil hele hele milletin canı burnundayken başka bir şeyi kastetse bile yanlış anlaşılıyor millet 1 tepki verecekken 5'e falan yükseldi bu. Narinin mezarına gelinlik koyan zihniyetten farkı yok jahreinin söylediklerinin.. Ha ben sadece o çocuklar için söylediklerini eleştiriyorum yoksa jahreini kişisel olarak tanımam etmem.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,703
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Pedofili ya da sübyancılık, belirli yaştaki bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları cinsel açıdan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel rahatsızlık. Bu rahatsızlığa sahip kişilere pedofili ya da sübyancıdenir.

Ha, bu arada pedofilinin anlamı budur arkadaşlar. Jahrein'in kendisi, küçük bir çocuğu arzuladığını beyan etmiyor hiçbir zaman. Bahsedilen klipte; "bizim çocuklarımız sevişse ne olacak, benim oğlumdan iyisini mi bulacak" (ben biraz daha yumuşattım, aynısı olmadığının farkındayım) diyor. Buradaki cümle etik olarak çok yanlış. Jahrein de bunu kendisi kabul ediyor. Ancak bu durum hiçbir şekilde pedofiliyi oluşturmuyor.

Bakın, bu cümle yine de çok yanlış, size katılıyorum. Ancak hak var, hukuk var. Siz bir kişiyi sevmiyorsunuz diye, onun haklarının gasp edilmesine memnun oluyorsunuz. Burada tartıştığımız etik ise, bu da etik açısından çok yanlış. Hatta direkt suç. Ben size Jahrein'i sevin demiyorum. Lafını beğenmezsin, görünüşünü beğenmezsin, duruşunu beğenmezsin vs. vs. sayılır daha. Sevmek zorunda değilsiniz. Ancak haksızlığı savunmak yanlış. O da bir insan. Evet sizden daha fazla etkileşim alıyor, sesi sizden daha çok duyuluyor ama bu onun insan olduğunu değiştirmiyor. Burada sadece ondan da değil, 1 yaşındaki bir çocuğun hayatından da bahsediyoruz. Jahrein içeride kalacak, eşi bundan etkilenecek ve çocuğa da devlet el koyacak. Sonra... siz neyi kazanmış olacaksınız? Sırf siz nefret kusuyorsunuz diye, Bora Emir'in ne suçu var?

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,703
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Jahrein'in ülkenin hassas olduğu bu günlerde bu konuyu konuşması baştan bir hata zaten. Dedikleri normal şeyler değil hele hele milletin canı burnundayken başka bir şeyi kastetse bile yanlış anlaşılıyor millet 1 tepki verecekken 5'e falan yükseldi bu. Narinin mezarına gelinlik koyan zihniyetten farkı yok jahreinin söylediklerinin.. Ha ben sadece o çocuklar için söylediklerini eleştiriyorum yoksa jahreini kişisel olarak tanımam etmem.
Sorun şu ki Bero, Jahrein bunu şimdi konuşmadı. Bu kayıtlar 3 yıl öncesine ait. CHP'nin sözde muhalif kolları, uzun zamandır Jahrein ile uğraşıyordu ve küçük Narin'i, açıkçası kendilerine koz olarak kullandılar. Senin de söylediğin gibi, ülke şu anda hassas. Onlar da bunu kullandılar. Kesip kırpıp, Jahrein'i sübyancı gibi gösterdiler. Jahrein'in o zaman dedikleri yine yanlış, buna kabulüm. Ancak insanların hassas dönemlerinde, CHP'nin trolleri bu video çalışmaları ile, insanların hassas tarafına vurmayı amaçladılar zaten. Jahrein haksız ama bu onun içeriye alınıp, çocuğunun sosyal hizmetler tarafından el koyulması için yeterli değil.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,585
PG Nakit
370
Kendisinin yıllar içindeki değişiminden ötürü soğuyup yıllardır izlemem pek haz etmem de genel olarak. En son 2019 zamanı falan izlemişimdir sanırım. Ama şu an dönen şey direkt algı operasyonu anladığım kadarıyla. Tam olarak bakmadım da ama baldız olayı direkt olarak Diyanet’e iğneleme olduğu çok belli 10 saniyelik kesit izleyerek bile anladım. Diğeri ise çocuklarla ilgili olan birkaç yıl önceki bir video sanırım. Tam bakmadım ama muhtemelen beşik kertmesi geleneği ile alakalı iğneleyici mizah yapıyor. Üslubu yanlış mı 26628262726 kişi izlerken kesinlikle yanlış çünkü arkadaşlarıyla sohbet ettiği alelade bir ortam değil bu bir twitch yayını. Fakat yine de şu an yaşanan bu mevzu direkt hukuksuzluktur. Büyük algı operasyonu dönüyor. Sev veya sevme fakat mevzu Jahrein, X, Y veya Z değil aslında. Tüm hukuk düzenini ve adalet sistemini zedeleyen böyle durumlarda sessiz kalmak veya alkış tutmak gün gelir herkesin canını sıkar.

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Çok talihsiz şeyler söyledi, çok yazık. Niyeti öyle olmasa bile kitlelere hitap eden birisiyse konuşmalarına dikkat etmek zorunda. Söyledikleri farklı yerlere çekildi ve linç edildi ama başına gelen şeyleri geçmişte başkalarına yapmış biridir kendisi. HTalks, Bilge Adam Reis, yescontextfb gibi kişilerle yaşadığı olaylarda çok kez gördük. Ailesi adına üzüldüm.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: