SICAK GELİŞME: Ali Koç’tan Aziz Yıldırım’a Tarihi Çalım!

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
589
PG Nakit
345
Yav dayıcık transfer şampiyonu oldun da şampiyon oldun mu ben onu soruyorum kıvıryorsun hala. Tadic yürüye yürüye bizim ligde skor yapmış attığı gollerin tamamına yakını penaltı. Ne dripling ne hız var. Konuşuyorsunuz hala.
Rebic kanzi aynen asdlksnaskdlksansdkf sizin gibi ahrazlar yüzünden koskoca asırlık çınar BJK bu hale düştü, şakşağa devam.

Deeppy

BANKER
Konular
133
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
990
Rebic kanzi aynen asdlksnaskdlksansdkf sizin gibi ahrazlar yüzünden koskoca asırlık çınar BJK bu hale düştü, şakşağa devam.
Rebic kanzi dediğim bir tane mesaj göster bakayım. BJK bu haliyle bile kupa alıyor siz şeytan kupası almaya devamke.

images

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
794
PG Nakit
855
Kesinlikle abi, hani arkadaşın dediği gibi herif top oynamasa zaten söyleyeceğiz eyvallah diye ama saçma sapan bir teneke üzerinden sezonu gol+asistte çift hane yapmış bir adama balon malon demek realiteden epey uzak geliyor bana.

Kaliteli bir Beşiktaş'ı çok özledik, umarım en kısa zamanda tepede görürüz.
Ben özlemedim abi ya, GS ile mücadele daha iyi gerçekten. 2021'de Beşiktaş da çok fazla algı yapıyordu.

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
589
PG Nakit
345
Rebic kanzi dediğim bir tane mesaj göster bakayım. BJK bu haliyle bile kupa alıyor siz şeytan kupası almaya devamke.

images
Aldığın kupayı geçen sene aldık aldığımız gün herkes ana bacı sövdü teneke diye bilader kupa aldık diye avutun kendinizi daha hoca indiremiyorsunuz, asbaşkanınızın bitti dediği adamlar bir bir rakiplerinize gidiyor. Önce önünüzdeki pisliği temizleyin sonra başka kapılarda arayın derdinizi.

@Spear of Chaos abi yok ya 3 takımlı hatta Başak/TS'li bir 4lü yarış her daim favdır bende.

Sister Abigail

PG.com Kullanıcısı
Konular
2
Beğeni sayısı
79
PG Nakit
0
Abi bak, ben anne baba demeden önce en büyük beşiktaş demiş adamım (gerçek bu arada). Fanatiklikse dibine kadar var. Ama ülke futbolunun yerinde saymasının sebebi bu tarz akıl tutulmaları. Şapkayı önüne koyup düşünmüyorsan, yönetimin taraftarın gördüğü bariz şeyleri görmüyorsa burada bir sıkıntı vardır.

Herkese hakkını vermek lazım.
Tayfur Bingöl GOAT mıdır abi?

Deeppy

BANKER
Konular
133
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
990
Aldığın kupayı geçen sene aldık aldığımız gün herkes ana bacı sövdü teneke diye bilader kupa aldık diye avutun kendinizi daha hoca indiremiyorsunuz, asbaşkanınızın bitti dediği adamlar bir bir rakiplerinize gidiyor. Önce önünüzdeki pisliği temizleyin sonra başka kapılarda arayın derdinizi.

@Spear of Chaos abi yok ya 3 takımlı hatta Başak/TS'li bir 4lü yarış her daim favdır bende.

Van Persie'yi de biz ilgilenirken aldılar zamanında. Hatta 42m€ harcamışlardı transfere ama bil bakalım şampiyon kim oldu. :D Siz transferlerle kendinizi avutmaya devam. Fenerbahçe'ye özel tramsfer kupası üretsinler de kupasız kalmasınlar. ZTK bu kadar kötü geçirdiğimiz bir sezonda önemli elbet. Sizin için de önemli. Keza 2018'de sahaya giriyordunuz az daha finale çıkmak için. Sonra finalde Akhisar'a yenildiniz. 😜

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
589
PG Nakit
345
Van Persie'yi de biz ilgilenirken aldılar zamanında. Hatta 42m€ harcamışlardı transfere ama bil bakalım şampiyon kim oldu. :D Siz transferlerle kendinizi avutmaya devam. Fenerbahçe'ye özel tramsfer kupası üretsinler de kupasız kalmasınlar. ZTK bu kadar kötü geçirdiğimiz bir sezonda önemli elbet. Sizin için de önemli. Keza 2018'de sahaya giriyordunuz az daha finale çıkmak için. Sonra finalde Akhisar'a yenildiniz. 😜
Hocan kafasına peruk atılıp bayılınca öyle oldu, sen de Cyber'in BJK versiyonusun, aynı eşeklik aynı ahrazlık var sende. Tuttum seni.

Deeppy

BANKER
Konular
133
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
990
hatırlatma: tadic'in bu sezon sadece beşiktaş'a karşı 3g/a katkısı var
Kasımpaşalı Nuno Da Costa'nın da 4 golü var. Bu sezon bizi yenmeyeni dövdüler. Aynısını önümüzdeki sezon yapsın öyle konuşalım. Amartey'e Eric Baily'e Necip'e karşı oynarken ben de yaparım.

Click here to login using your socials account