SICAK GELİŞME: Ali Koç’tan Aziz Yıldırım’a Tarihi Çalım!

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
374
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Bu vasat altı adamlardan tek isteğim popülizm rüzgarına kapılmamalarıydı, hortuma yakalandılar. 99 gol+puan kombinli hoca yollayıp en az 10-20 milyon euro yükün altına giriyoruz, inanılmaz.
Dediklerine katılıyorum fakat çoktan İsmail hocanın veda klibi hazırlanmış, Aziz'de Mou ile mevcut yönetim anlaşırsa maaşının yarısı benden - yine de şüpheli - demiş, Mourinho gibi üst düzey bir hoca gelmişken bence çok da sıkıntı edilecek bir durum gibi durmuyor. Haciz Yıldırım olsaydı çilek ayağına 35 yaşında dedeleri çekip kulübün borcunu yine katlama ihtimali yüksekti ama ben Ali Koç ile böyle bir şey olacağını da düşünmüyorum.

satriale

uncensored
Konular
88
Beğeni sayısı
540
PG Nakit
335
RPG Karakteri
Matt Morgan
Favori Güreşçi
Steve Austin ve mOx
Fred out Matic in
Bats out Abraham in
Syzmanski out Talisca in
Dzeko out Lukaku in
Djiku out Smalling in

göreceğiz. kötü bir futbol izleyeceğimiz aşikar ama şu şekil transferler gerçekleşirse yazık olur.

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
440
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Fener adına dönüm noktası olacak. Ya dominasyon gelir ya da uzun bir süre boyunca 18-19 sezonundaki kadro gibi vasat ekipler izlenir. Bu adam gittiğinde büyük bir mali kriz olacaktır. Alınacak topçuların bonservis bedellerine bakacağız. Ayrıca 17 hafta seri yapmamıza rağmen peşimizi bırakmayan hocanın gitmesine sevindim.

Money Makerz

trapstar
Konular
117
Beğeni sayısı
617
PG Nakit
434
1 1
Aziz Yıldırım'ın anlaştığı adamı gidip almış mı yani? Puahahaha bu ne şimdi lan. Çok vizyonsuzca bir hareket bence. Tamam iyi bir hoca ama başka bir başkanın anlaştığı birini gidip daha fazla paraya büyük ihtimal satın almak bence koltuk sevdasından öte bir şey değil. Mourinho'dan daha iyi birini getirmeye çalışırdın ve başarırdın o zaman tebrik edilirdin ama başkasının fikirlerini/projelerini çalmak bence çok ucuz bir hareket.

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
91
Beğeni sayısı
1,553
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
İsmail Kartal'ın devam etmesine de okeydim ama Jose Mourinho'ya da heyecandan öldük yani ne yapalım yalan mı söyleyelim?

Aga sen Beşiktaşlı değil miydn ya hesabı birisine mi çaldırdın ne yaptın kendine gel lütfen sanane Fenerden ya?

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: