SICAK GELİŞME: Ali Koç’tan Aziz Yıldırım’a Tarihi Çalım!

Konular
141
Beğeni sayısı
1,435
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Futbol tarihinde en sevdiğim figürlerin başında geliyor. Hocaların hocası.. keşke bizim başımızda görseydik. Fenerbahçe'nin kaos ortamında kaybolmasını engelleyecektir. Bu bile inanılmaz artı takım için yöneticileri, tavırları düşününce. Oyunu nasıl olacak merak ediyorum, hoca gerektiği yerde ofansif gerektiği yerde defansif oynamasını bilir. Okan bu sene de başarıyla çıkarsa ligden ve Avrupa'dan.. artık gitsin beş büyük ligden birine ya.

GBB

gbedas
Konular
35
Beğeni sayısı
1,438
PG Nakit
330
Yav dayıcık transfer şampiyonu oldun da şampiyon oldun mu ben onu soruyorum kıvırıyorsun hala. Tadic yürüye yürüye bizim ligde skor yapmış attığı gollerin tamamına yakını penaltı. Ne dripling ne hız var. Konuşuyorsunuz hala.
Başta Dzeko tarafından olmak üzere birçok asisti yendi bu adamın ve ona rağmen çift rakamlı asist ve gol katkısı var ve nerdeyse hiç es vermeden tüm sezon oynadı. Zar zor 56 puan toplamışsın ve Rebic'e kalmışsın ve bunları diyorsun. Bunları demek için ya büyük ahraz ya da troll olmak gerekiyor.

Deeppy

BANKER
Konular
133
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
@Deeppy Tineri bırak da beyne iki oksijen gitsin be kardeşim.
Avatarına son 10 yıldaki tek başarınız olan 10 kişiyle GS'yi deplasmanda yendiğiniz maçtan bir resim koymuşsun. Aynı şeyi biz size son 3.5 yılda 2 defa yaptık. Hem de 4 gol atarak. Tineri bırakamam. Çekeriz tineri, gerisini biliyorsun. ;)

Başta Dzeko tarafından olmak üzere birçok asisti yendi bu adamın ve ona rağmen çift rakamlı asist ve gol katkısı var ve nerdeyse hiç es vermeden tüm sezon oynadı. Zar zor 56 puan toplamışsın ve Rebic'e kalmışsın ve bunları diyorsun. Bunları demek için ya büyük ahraz ya da troll olmak gerekiyor.

Rebic'e kalmadık, adam oynamadı bile. İyi bir takıma denk gelseydi, 14 penaltı atan (4'ünü kaçıran) Tadic'den daha fazla katkı verirdi.
Önceki başkan dönemindeki sorunlar sebebiyle kötü bir sezon geçirdik evet. Sizin gibi küme düşme tehlikesi hiç yaşamadık ama. Haberine ve bilgine.
lppkq71.png

Boşuna kendinizi yırtmayın. Her şey ortada.

"Mourinho, daha önce görev aldığı takımlarda daha yüksek miktarlarda tazminat tutarı aldı. 2007'de Chelsea'den 18 milyon sterlin, 2013'te Real Madrid'den 17 milyon sterlin, 2015'te tekrar Chelsea'den 12.5 milyon sterlin, 2018'de Manchester United'dan 17 milyon sterlin, 2021'de Tottenham'dan 18 milyon sterlin tazminat alan José Mourinho, son olarak Roma'dan 3 milyon sterlin kazanmıştı. "

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,257
PG Nakit
965
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Avatarına son 10 yıldaki tek başarınız olan 10 kişiyle GS'yi deplasmanda yendiğiniz maçtan bir resim koymuşsun. Aynı şeyi biz size son 3.5 yılda 2 defa yaptık. Hem de 4 gol atarak. Tineri bırakamam. Çekeriz tineri, gerisini biliyorsun. ;)

Boşu kes. Yorum yapmıyorsun, sağa sola anlamsızca havlayarak ortamı geriyorsun. Avatar istemeye yüzümüz olsun diye sesimizi çıkarmadık, kakasını çıkardın. :)

Deeppy

BANKER
Konular
133
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
990
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Boşu kes. Yorum yapmıyorsun, sağa sola anlamsızca havlayarak ortamı geriyorsun. Avatar istemeye yüzümüz olsun diye sesimizi çıkarmadık, kakasını çıkardın. :)

İsteyebilirsin kardeşim. Alt tarafı herkesin yazabileceği rakibe sataşmalı bir yazı yazdım ve ondan bir tartışma çıktı. Bu kadar büyütmeye gerek yoktu. Siz büyüttünüz.

Ensiferum

eater.of.worlds
Konular
47
Beğeni sayısı
634
PG Nakit
40
Hayırlı olsun Fenerli arkadaşlara. Şampiyon olmasa da ben bu sezon FB'nin futbol olarak şampiyonluğu daha çok hak ettiğini düşünmüştüm. Dolayısıyla İsmail Kartal'ın birkaç kadro seçim hatası hariç hocalık performansını da gayet başarılı bulmuştum. Tabi gelen adam da herhangi biri değil Jose Mourinho ama TD için bu kadar para harcamaya değer mi burası tartışılır.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: