SICAK GELİŞME: Ali Koç’tan Aziz Yıldırım’a Tarihi Çalım!

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
386
Beğeni sayısı
941
PG Nakit
1,470
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
@Deeppy ve @agaoglu23

Arkadaşlar lütfen birbirinizi kıracak veya sinirlendirecek ifadelerden kaçınalım. Ha illaki konuşacaz diyorsanız Discord diye bir şey var. Lütfen forumu kavga ortamına çevirmeyin ve bu tarz meseleler için birbirinize sallamayın ve iyi geçinmeye bakın. İyi forumlar.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,651
Beğeni sayısı
1,654
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Ali Koç isterse en iyi TD'yi getirsin Fenerin başında olduğu sürece Fenerbahçe şampiyon olamaz. Bu sene kesin şampiyonken her kupaya adayken yaptığı saçma açıklamalar ve kupadan çekildiği için oyuncuların moralini bozdu ve seri seri puan kaybı yaşadık. Ali Koç Fenerbahçe'nin başına gelmiş en büyük beladır acilen temizlenmesi gerekiyor.

Yukarıdaki JK tartışmasına gelecek olursam biz bu kupayı aldığımızda teneke ehehehehehe diye dalga geçen adamlardınız ne oldu ne değişti böyle sevinmeye başladınız? Dalga geçtiğiniz Fenerbahçe bu sene 99 puan 99 gol başarısı elde etti şampiyon takımı yendi adamlara korkuyu saldı siz 50 puan gerideydiniz. JK ve taraftarına saygım var ama bu söylemler yakışmıyor.

Centria

nobody
Konular
165
Beğeni sayısı
776
PG Nakit
300
1
Yukarıdaki JK tartışmasına gelecek olursam biz bu kupayı aldığımızda teneke ehehehehehe diye dalga geçen adamlardınız ne oldu ne değişti böyle sevinmeye başladınız? Dalga geçtiğiniz Fenerbahçe bu sene 99 puan 99 gol başarısı elde etti şampiyon takımı yendi adamlara korkuyu saldı siz 50 puan gerideydiniz. JK ve taraftarına saygım var ama bu söylemler yakışmıyor.
indir_1.jpg

Bogi

Jön Türks
Konular
17
Beğeni sayısı
341
PG Nakit
0
Aga Mou boklayan gördüm konuda da. Siz gerçekten kafayı yemişsiniz ya. Valla diyorum yemişsiniz. Hele bunu diyen BJK'li dostlarıma daha da üzülüyorum zira yöneticiniz Mou'yu getirmeyi denedi de beceremedi yani. Es kaza BJK'nin başına gelse çağ dışı değil de modern futbolun gördüğü en iyi 5 hocadan biri mi olacaktı bir anda?

Bi eşeklik edip yazıyosunuz konuya madem, objektif olun az.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,034
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
BJK'nin başına gelse çağ dışı değil de modern futbolun gördüğü en iyi 5 hocadan biri mi olacaktı
Bu arkadaşlar için öyle duruyor. Ben sizi tebrik ediyorum, on numara iş yaptınız. Bu kafayla biz daha çok sürüneceğiz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: