Promo Çeviri l Ben Dünyanın En Teknik Güreşçisiyim

Baroš

freakin
Konular
83
Beğeni sayısı
369
PG Nakit
1,555

Ne kadar saçmalık! Ne saçma sapan bir saçmalık! Birisi suyumu verebilir mi lütfen? Evet? Birisi suyumu verebilir mi? Çok teşekkür ederim, teşekkür ederim. Evet, 20 dakika daha ayırabilirsen çok güzel olur. Ah çok teşekkür ederim, teşekkür ederim. Aptal hakemlerle dolu bir şirkette en yoğun olanı Marty Asami'dir. Gerçek şu ki, o o kadar aptal ki, o kadar yoğun bir ışık etrafında kıvrılıyor ki. Ne çirkin bir kargaşa. SANADA çok yetenekli bir güreşçidir. Lanet olası bir mantıksal matematiğin beni yenebilmesinin hiçbir yolu yok. Yani burada bir çeşit faul var. Evet? Bütün ülkelerin Amerika'sında. Bu ülke şu anda ne büyük bir felaket. Büyük Britanya size katılıyor. değil mi? Benim sözüm. Tabii ki konsantre olamıyorum. Ülkem Boris Johnson'ı bir sonraki Başbakan yapacak! Tamamen saçmalık. Bu ülkede olmak yeterince itici. Her ne kadar SANADA beni devre dışı bırakamadıysa da - ve o da beni devre dışı bırakamadı, değil mi? Tehlikeli bir hesapla beni suçlamak zorunda kaldı. Ama SANADA'yı devre dışı bıraktım! Geçen yıl Yeni Japonya Kupası'nda! Sadece beni sıkıştırdı, evet. Çünkü Yeni Japonya'da değil, tekkerler için profesyonel güreşte kimse bana dokunamaz! 'Tekkers' siz moronlar için teknik beceri demektir. Evet, sizin için de tercüme yapmam gerekiyor arkadaşlar. Ah, öyle dedi... SANADA gibi zorlu güreşçiler tarafından meydan okunmak, güreşmek zorunda olduğum diğer aptallarla mücadele etmekten çok daha keyifli, değil mi? O maç ne büyük kayıptı. Amerikada. Onlara Amerikalı bir kalabalığa bu teknik kalitede bir maç vermek, bir köpeğe Shakespeare okumak gibi olurdu: Tamamen anlamsız! Düşünmesi hoş ama yine de son derece anlamsız. Neden burayı açıyoruz? Japon kalabalığının aptal olduğunu düşünmüştüm ama karşılaştırıldığında MUNSA üyesi gibi görünüyorlar... Biliyor musun, SANADA'ya yenilmek umurumda değil. Hepimiz hata yaparız. Volk Han birkaç kez kaybetti... Brian Eno Coldplay'le çalışıyordu, yani... Tanrı biliyor ki hepiniz başarısızlığa uğrayabilirsiniz, değil mi? Gerçekten umurumda değil. Bir sonraki maçım Okada. Rygoku'da on bin kişinin önünde onu ele vermeye bu kadar yaklaşmıştım. Bu sefer yapacağım. Ve IWGP Ağır Siklet Şampiyonluğumu garantileyeceğim. Britanya Ağır Siklet Şampiyonluğumun yanında çok gösterişli görüneceğini düşünüyorum! Dünyanın en teknik güreşçisiyim. Boş bir gündü. Bu işteki diğer çağdaşlarımla karşılaştırıldığında hâlâ dokunulmazım. Daha yeni başlıyorum. Olduğun gibi."​

Click here to login using your socials account