Promo Çeviri l Ben Eddie Kingston Ölmekte Olan Neslin Sonuncusu

Baroš

freakin
Konular
83
Beğeni sayısı
368
PG Nakit
1,555

Doktorlara gittim. Bana MCL'imde hafif bir yırtık olduğunu söylediler ve o da güreşmemem gerektiğini söyledi. Ona baktım, ona baktım ve ona şunu söyledim: Evet elbette, haydi bunu hızlandıralım.'. Bunu ona söylememin ve bir damla gözyaşını bile umursamamamın nedeni, her gün acı çekmeyi umursamamamın nedeni, 13 Kasım'da ECW-Arena'da gerçekleşecek olan en büyük maç. Hayatımın, kariyerimin değil, hayatımın günü o gün. CHIKARA'nın 10 yıllık tarihindeki en büyük maç, ilk kez Büyük Şampiyonu taçlandırdığımız gün. 2011 benim için kişisel ve profesyonel anlamda berbat bir yıl oldu. Ancak 13 Kasım'da her şey pencereden çıktı. Çocukluğumdan kalma kişisel eşyalarım bile pencereden dışarıda. Gittiğim her liseden atıldım. Gittiğim iki güreş okulundan atıldım. Hayatımda yaptığım tüm kötü şeyler, çocuklara zarar vermek, kadınlara zarar vermek, yanlış yaptığım şeyleri yapmak. Her şey pencerenin dışında. Pencerenin dışında çünkü o şampiyonluğu kazandığımda, o unvanı elime aldığımda kefaretimi almış olacağım. Benim kefaretim var. Ve buna ihtiyacım var, ayrıca buna ihtiyacım var çünkü bu turnuvaya adını verdiğimiz adam, Alex Whybrow, diğer adıyla Larry Sweeney, BENİM kardeşim. BENİM dışında hiç kimse. Bu adam düğünümün en iyi adamı olurdu. O adam çocuklarımın vaftiz babası olacaktı. Seni seviyorum Alex Whybrow ve o gece izleyeceğini biliyorum ve Mike Quackenbush, hain olsun ya da olmasın, o adamı hayal kırıklığına uğratmamın hiçbir yolu yok. Çünkü insanları hayal kırıklığına uğratmaktan yoruldum. Kendimi aşağılamaktan yoruldum. Bayanlar ve baylar, eğer daha önce CHIKARA'yı hiç izlemediyseniz, profesyonel güreşin bir saniyesini bile izlemediyseniz: Şok olacaksınız ve CHIKARA'nın size sunduklarına hayran kalacaksınız. Ve daha önce hiç görmediğiniz kavgaları göreceksiniz. Buna ihtiyacım var. Kurtuluşuma ihtiyacım var. Ona ihtiyacım var. Çünkü incinmekten çok yoruldum, kötü adam gibi hissetmekten çok yoruldum ve yaptığım hiçbir şey doğru değil. Ama Büyük Şampiyonayı kazandığımda, antrenörümü kötü diziyle sıkıştırdığımda ya da sıkıştırmadığımda çünkü Philadelphia'ya sürüneceğim, oraya ulaşmak için ellerim ve dizlerim üzerinde sürüneceğim çünkü buna ihtiyacım var. Bayanlar ve baylar, silah arkadaşlarım beni izlerken, ben ve sen, Mike Quackenbush, destansı bir maç yapacağız. Güzel annemin gözü önünde sana garanti veriyorum, sana garanti ediyorum Alex, o gece destansı bir maç oynayacağız. Daha önce hiç kimsenin, herhangi bir profesyonel spor dalından hiç kimsenin görmediği bir maç. Seni hayal kırıklığına uğratmayacağım. Artık insanları hayal kırıklığına uğratmayacağım. Ben Eddie Kingston'ım ve 13 Kasım'da Büyük Şampiyon olacağım. Mike, savaşa hazırlan. Hayatının savaşına hazırlan çünkü bu artık bir oyun değil, bu şaka değil. 13 Kasım'da, ölmekte olan neslin sonuncusu Eddie Kingston, ilk Büyük Şampiyon olacak.

Centria

nobody
Konular
97
Beğeni sayısı
613
PG Nakit
209
Ellerine sağlık ortak. Eddie'nin klasikleşmiş promolarındandır sayende arşive sağlam bir parça ekledik. Ortak kafaya koymuş senenin başından bu sene kazanacak yılın çevirisini

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Eddie'ye bir mikrofon ver context olmasa da olur, sadece arkana yaslanıp izle.

10 senedir falan indy güreşini takip ediyorum. AEW öncesi ise bu adam tam manasıyla bir indy darling değildi çok underrated idi AEW ile gerçekten şans buldu. Ki Punk promosunda biraz bundan da bahsediyor. Hatta partneri Homicide ondan daha başarılı ve daha popülerdi bir dönem. Ancak yine de ROH Şampiyonluğunu desteklemiyorum. O kemeri Lethal-Briscoe gibi adamlar almalı.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
922
Beğeni sayısı
953
PG Nakit
350
1 1
10 senedir falan indy güreşini takip ediyorum. AEW öncesi ise bu adam tam manasıyla bir indy darling değildi çok underrated idi AEW ile gerçekten şans buldu. Ki Punk promosunda biraz bundan da bahsediyor. Hatta partneri Homicide ondan daha başarılı ve daha popülerdi bir dönem. Ancak yine de ROH Şampiyonluğunu desteklemiyorum. O kemeri Lethal-Briscoe gibi adamlar almalı.
Eddie'nin kendini bulması ne kadar sövseniz de TK'e yazar ya, kariyerinin dibini görmüş ve güreşi bırakacakken hop nereye diyip çekti şirkete... Kemer konusunda da bence Eddie ROH şampiyonluğuna fit bir isim, ROH efsanesi olup almayanlar da var elbet ama sıraları mutlaka gelir, Mark %100 alacak zaten bence. Lethal ise zaten içinden geçmişti o kemerin.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Eddie'nin kendini bulması ne kadar sövseniz de TK'e yazar ya, kariyerinin dibini görmüş ve güreşi bırakacakken hop nereye diyip çekti şirkete... Kemer konusunda da bence Eddie ROH şampiyonluğuna fit bir isim, ROH efsanesi olup almayanlar da var elbet ama sıraları mutlaka gelir, Mark %100 alacak zaten bence. Lethal ise zaten içinden geçmişti o kemerin.

Abi Eddie'nin ROH kemerini almasını nasıl tasvir edeyim... ECW kuruyorsun tamam mı ama Raw güreşçisine ECW Şampiyonluğunu veriyorsun.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
922
Beğeni sayısı
953
PG Nakit
350
1 1
Abi Eddie'nin ROH kemerini almasını nasıl tasvir edeyim... ECW kuruyorsun tamam mı ama Raw güreşçisine ECW Şampiyonluğunu veriyorsun.
Heee o bakımda diyorsun sen, ben direkt isim bazından ele aldım.

Sahip oldukları hiçbir şov keskin şekilde ayrı değil, ayrı bir şirket olan ROH bile. Şirketin ilk düzeltmesi gereken şeylerden biri kesinlikle. Ortalık 56'ya döndü iyice ve bu düzensizlik çok rahatsız edici.

Click here to login using your socials account