Promo Çeviri l Ben Jay Briscoe Herkesin Elini Sıktım Ama Sen Benim Elimi Sıkamazsın EC3

Baroš

freakin
Konular
83
Beğeni sayısı
368
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk

EC3 burada öylece duruyorsun dostum. "Anlatınızı kontrol edin"den bahsediyorsunuz. Peki oğlum, bunu anlaman ne kadar sürdü? WWE'nin bizi kaç kez arayıp gelmemizi istediğini anlatamam. WWE bize anlaşmalar teklif etti, bir sonraki seviye NXT anlaşmaları. Onlara ne dedim biliyor musun? "Dostum, bu çevre düzenlemesini yapabilirim" dedim. Anlatımımı kontrol etmemden mi endişeleniyorsun? Hadi dostum, kendi kontrolüne geç! Kaç kez oraya gittiniz ve bir süperstar olmayı denediniz? S*kt*r et o süperstarın saçmalıklarını! Burada oturup kiminle dövüşecek olursak olalım onunla dövüşmek güzel. Asla hiçbir yere gitmedim ve asla hiçbir yere gitmeyeceğim! Bu lanet çiftlikte yaşıyorum, kimse beni buradan çıkarmıyor. Peki EC3, onurun gerçek olup olmadığını merak ediyor musun? Neden elini sıkmadığımı bilmek ister misin? Sana şunu söyleyeyim; elimi sıkmayı hak etmiyorsun. Bu el burada mı? Mitsuharu Misawa, Samoa Joe, Kensuke Sasaki. Bryan Danielson'la göz göze geldim, elini sıktım. Tyler Black ile gözlerimi kilitledim. Dünyanın her yerinde el sıkıştığım onca insan var dostum, sen de içeri girip "Hey Jay elimi sıkar mısın?" diye konuşmak istiyorsun. Hayır, elini sıkmıyorum. Lanet el sıkışmamı hak etmiyorsun, özellikle de gözlerimin içine bakamadığın için. Yani en azından gözlerimin içine bakabilirsin, sonra belki elini sıkmayı düşünebilirim. Ama gözlerimin içine bile bakamıyorsun dostum. Eğer benimle kavga edersen ve gözümün içine bakarsan elini sıkarım ama ancak kıçına tekmeyi bastıktan sonra.​

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: