Promo Çeviri l Ben Eddie Kingston Ölmekte Olan Neslin Sonuncusu

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Heee o bakımda diyorsun sen, ben direkt isim bazından ele aldım.

Sahip oldukları hiçbir şov keskin şekilde ayrı değil, ayrı bir şirket olan ROH bile. Şirketin ilk düzeltmesi gereken şeylerden biri kesinlikle. Ortalık 56'ya döndü iyice ve bu düzensizlik çok rahatsız edici.

Zaten bunun üstesinden gelseler tüm sorun çözülecek.

Baroš

freakin
Konular
83
Beğeni sayısı
368
PG Nakit
1,555
Ellerine sağlık ortak. Eddie'nin klasikleşmiş promolarındandır sayende arşive sağlam bir parça ekledik. Ortak kafaya koymuş senenin başından bu sene kazanacak yılın çevirisini
Diğer şirketlerde çok sağlam promolar var. Yılın çevirisine bakma orada trolle yakın bir cevap verdim senin promo gayet iyiydi eline sağlık. Hakkedene gitti yani :d

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130
Abi Eddie'nin ROH kemerini almasını nasıl tasvir edeyim... ECW kuruyorsun tamam mı ama Raw güreşçisine ECW Şampiyonluğunu veriyorsun.
Ya aslında tam olarak bana öyle gelmiyor. Görece uzak geçmişte Owens'ın Steen olduğu zamanda Kingston daimi güreşiyordu. Bana göre o feud acayip iyi bir drawdı ama çok underrated kaldı. Kingston ROH'un ROH olduğu dönemde de güreşti; ama görece çok kısa sürdü o. Yani bence Kingston'ı ROH'tan ne çok ayıkla ne de çok içine sokma derim. Lakin William Regal hiç ana kemer almadı. O dönemde alsaydı belki senin düşündüğün gibi sırıtabilirdi. Kingston için de sana öyle bir tat bırakmış olabilir diye düşünüyorum.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Ya aslında tam olarak bana öyle gelmiyor. Görece uzak geçmişte Owens'ın Steen olduğu zamanda Kingston daimi güreşiyordu. Bana göre o feud acayip iyi bir drawdı ama çok underrated kaldı. Kingston ROH'un ROH olduğu dönemde de güreşti; ama görece çok kısa sürdü o. Yani bence Kingston'ı ROH'tan ne çok ayıkla ne de çok içine sokma derim. Lakin William Regal hiç ana kemer almadı. O dönemde alsaydı belki senin düşündüğün gibi sırıtabilirdi. Kingston için de sana öyle bir tat bırakmış olabilir diye düşünüyorum.

Evet ama şu detayı kaçırıyoruz. Mark Briscoe - Dalton Castle - Jay Lethal hatta buraya Matt Taven da eklenebilir son 5 yıl içerisinde ROH'de bulunmuş ve hikayesi olan isimler. Sadece Eddie özelinde değil Castagnoli için de aynısı geçerli. Bu adamlar şirketin son hatta 15 senesinde yoktu yani. Ve kemer alma sebepleri tamamen AEW kemer potasının dolmasından kaynaklanıyor. Çünkü Eddie Kingston %100 bir AEW güreşçisi ama bahsettiğim üç adam daha çok Ring of Honor adamı.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
32
Beğeni sayısı
1,105
PG Nakit
130
Evet ama şu detayı kaçırıyoruz. Mark Briscoe - Dalton Castle - Jay Lethal hatta buraya Matt Taven da eklenebilir son 5 yıl içerisinde ROH'de bulunmuş ve hikayesi olan isimler. Sadece Eddie özelinde değil Castagnoli için de aynısı geçerli. Bu adamlar şirketin son hatta 15 senesinde yoktu yani. Ve kemer alma sebepleri tamamen AEW kemer potasının dolmasından kaynaklanıyor. Çünkü Eddie Kingston %100 bir AEW güreşçisi ama bahsettiğim üç adam daha çok Ring of Honor adamı.
Bu adamlar yoktu ama bi ahde vefa gibi düşün bu olanları. Yani Lethal ve Taven şirketin içinden geçti suyunu sıktı zaten. Castle da göz önündeydi. Briscoe bi solo run atsa güzel olurdu tabi ki olmalı da yani. Ben halimden memnunum açıkçası. Şu saatten sonra Lethal, Taven ROH kemeri kazansa net söverim. Hadi Dalton her şeyden çok uzak kaldı ona bir şey diyemem de. Briscoe'ya da bi hatır şikesi yapılıp kemer ona gider düşünüyorum.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Bu adamlar yoktu ama bi ahde vefa gibi düşün bu olanları. Yani Lethal ve Taven şirketin içinden geçti suyunu sıktı zaten. Castle da göz önündeydi. Briscoe bi solo run atsa güzel olurdu tabi ki olmalı da yani. Ben halimden memnunum açıkçası. Şu saatten sonra Lethal, Taven ROH kemeri kazansa net söverim. Hadi Dalton her şeyden çok uzak kaldı ona bir şey diyemem de. Briscoe'ya da bi hatır şikesi yapılıp kemer ona gider düşünüyorum.

Kanka Eddie kazanmasın demiyorum ama ortada bir düzen yok ki? Sıkıntı bu. Benim derdim ROH ayrı AEW ayrı olsun arada özel şovlar olabilri özel görünümler olabilir. Eddie ise daha çok AEW'da boy göstersin.

Click here to login using your socials account