Promo Çeviri l Sana Söylemiştim Ben Bir Yılanım

Baroš

freakin
Konular
83
Beğeni sayısı
368
PG Nakit
1,555

Size küçük bir hikaye aktarayım, böylece belki tam olarak nereden geldiğimi anlarsınız. Bir zamanlar, patikadan aşağı atlayan küçük bir tavşan vardı, yola bakıyor ve bir arabanın altında bir yılan ezilmişti; neredeyse ölmüştü ama tam olarak değil. Ve tavşan dışarı atladı, yılana baktı ve şöyle dedi: 'Yılan, çok kötü yaralandığını biliyorum ve seni inime geri götüreceğim ve sana yardım edip sağlığına kavuşturacağım.' Yılan, 'Hayır bunu yapamazsın, ben bir yılanım' dedi. Ben bir yılanım, bunu yapamazsın.' 'Ah, ama sizi arkadaşım yapacağım Bay Yılan' dedi ve öyle yaptı. Yılanı inine geri taşıdı, inine koydu ve yavaş ama emin adımlarla, tıpkı söylediği gibi onu sağlığına kavuşturdu. Sonra bir gün tavşan, yılana daha fazla yiyecek ve su sağlamak için dışarı çıktı. Geri döndü... yılan gitmişti. Arkasını döndü, karşısında yılan vardı ve yılan şöyle dedi: 'Bay. Tavşan, seni yiyeceğim.' Ve tavşan şöyle dedi: 'Ah hayır, ben senin arkadaşınım.' Yılan da şöyle dedi: 'En başından beri sana yılan olduğumu söyledim.' Ve sen, Ultimate Warrior, şimdiye kadar gördüğüm en büyük, en aptal tavşan olmalısın.​

Click here to login using your socials account