DUYURU Foruma Dair İstek ve Önerileriniz | Mayıs 2024


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Katılım
27 Haz 2023
Konular
5,365
Mesajlar
14,145
Beğeni sayısı
3,659
PG Nakit
3,015
Konum
İzmir
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
forumlogo.png


Herkes için güzel bir ay olmasını dilerim. Foruma ilişkin önerilerinizi, şikayetlerinizi, fikirlerinizi mayıs ayı boyunca bu konu altından bizlerle paylaşabilirsiniz.​
 

Heartbroken Kid

real lies
Katılım
5 Tem 2023
Konular
201
Mesajlar
3,716
Beğeni sayısı
1,048
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
Twitter'ın, maalesef ki para kazanmaya yönelik bir platform olması sırf etkileşim almak için açılan toxic hesapların artışına büyük bir sebep oldu. Yönetim ekibinin profesyonel güreş ile ilgili bu tip hesapların listesini oluşturup, foruma bu hesaplarının tweetlerinin atılmasını yasaklamaları hem Twitter'ın toxicliğini forumdan uzak tutacak hem de daha sağlıklı bir forum ortamı oluşturacaktır diye düşünüyorum.
Kuzen, toxic bir insanların da görüşlerini belirtme hakkı var. Tabi etkileşim için terör savunan vb. şeyler yapan hesapların tweetlerini foruma atılınca ayıklamaya çalışıyoruz. Böyle bir kuralı getirebilecek kişi ben değilim ama fikrini üst yönetime ileteceğim. Teşekkürler tavsiyen için.
 

Styles Clash

Sword of the Morning
Katılım
3 Tem 2023
Konular
88
Mesajlar
4,105
Beğeni sayısı
1,402
PG Nakit
420
Konum
Mandalore
Favori Güreşçi
AJ Styles
Seçim gündemi de bittiğine göre artık siyasi konuların ağırlıkla tek başlıkta toplanması taraftarıyım. Yine ülke gündemine düşen olaylar ayrı konuda açılabilir ama yok Reis şunu dedi yok Reis şöyle yaptı böyle yaptı gibi konulara daha fazla maruz kalmak istemiyorum. Ki forum ekseni WM'den bu yana ağırlıklı güreşe de kaydığı için siyasi konulara yapılacak törpünün çok zeval vermeyeceği kanaatindeyim.

Bunun yanında burası benim için twitter toksikliğinden kaçıp kurtulduğum bir yer ve twitterı toksik yapan siyasi gereksiz tartışmalar bunları buraya başlık başlık taşımanın gereği yok. Tek konuda tartışılabilir.

Şimdi diyebilirsiniz ee reis sen de açıyordun falan eyvallah haklısınız ama son dönemde beni bile sıkmaya başladı yani.

Bu konu halen daha çözülmedi. Gerçekten çözüm istiyorum artık.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: