DUYURU Foruma Dair İstek ve Önerileriniz | Temmuz 2023

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,848
Beğeni sayısı
3,290
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
forumlogo.png

Herkese mutlu haftalar diliyoruz. Bildiğiniz üzere ProfesyonelGures.com olarak 1. haftamızı tamamlamış bulunmaktayız ve bu ilk 1 haftalık periyotta gerek sunduğumuz yeniliklerle, gerekse başlangıçtaki teknik eksikliklerle alakalı birçok sıkıntıyı probleme kavuşturarak sitemizde birçok şeyi büyük ölçüde rayına oturttuk.

Bu vesileyle bir duyuruyu da sizlerle paylaşayım. İlk günden beri Discord sunucumuzda olan herkesin bildiği üzere sunucumuza açılan #istek-öneri kanalı, açılış sürecinde hep beraber fikirleşebilmemiz adına hem DC sunucusu için, hem de forumla alakalı taleplerinizin ve açılış sürecinde haliyle yaşanabilecek teknik aksaklıkların paylaşılabilmesi adına geçici bir süreliğine açılmıştı. Bir şeyleri büyük oranda rayına oturtmamızla beraber, bu kanalın geçici hizmet süresini doldurduğunu düşündüğümüzden ötürü bu kanalı Discord'dan kaldırma kararı aldık. Zira artık bugün itibariyle forum içerisinde istek-öneri paylaşımlarına başlamış bulunuyoruz ve istek-öneri konularını ilk aşamada ayda bir kere, duruma göre ilerleyen süreçlerde 2 ayda bir kere açıp foruma dair istek ve önerilerinizi periyot periyot gözden geçirip bunları yönetim toplantılarında konuşarak daha sistematik bir yol izlemek istiyoruz. Bu açıdan, istek ve önerileriniz hakkında vereceğimiz kararların verimliliği de daha çok artacaktır.

*İstek-öneri kanalında, forum içinde mesajların birden fazla gitme konusu hakkında soru soran arkadaşlar kanalın silinmesinden ötürü cevabımı göremedilerse buradan da belirteyim: Bu sıkıntı RPG şovunda yaşandı ve şovda da hatırlayacağınız üzere ufak bir sistemsel sıkıntı yaşamıştık. Bu sıkıntıdan kaynaklı olduğunu düşünüyoruz onun, önümüzdeki RPG şovlarında forum sistemiyle alakalı daha önlemli olacağımızı ve şov takibi esnasındaki konforunuzu üst seviyede tutmak için her türlü çabayı göstereceğimizi de ayrıca belirtmek isteriz.

Şimdilik sizlerle paylaşacak başka bir şeyimiz yok, artık top sizde. Forumla alakalı idari, forum içi, teknik/sistemsel istek ve önerilerinizi bu konu altından bildirebilirsiniz. İyi forumlar.​

Jack Daniels

PG.com Kullanıcısı
Konular
67
Beğeni sayısı
11
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
LA Knight
Yani bilmiyorum fazla bakamıyorum ama sansürlü çok argo ya da küfür geçiyor. Sık bakamadığım için şikayet butonuna basmıyorum ama tesadüf eseri bazen yöneticilerin bile sık sık argo kullandığını görüyorum.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,648
Beğeni sayısı
1,622
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Yani bilmiyorum fazla bakamıyorum ama sansürlü çok argo ya da küfür geçiyor. Sık bakamadığım için şikayet butonuna basmıyorum ama tesadüf eseri bazen yöneticilerin bile sık sık argo kullandığını görüyorum.
Üyelerin ve dediğiniz gibi bazen yöneticilerin bile bunu alışkanlıktan yaptığını düşünüyorum. Biz gördüklerimizi düzeltip zaten üyeleri uyarıyoruz ama insanız tabii ki gözümüzden kaçabiliyor. O yüzden bize buton yoluyla bildirirseniz daha dikkatli oluruz. İyi forumlar dilerim.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
294
Beğeni sayısı
577
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Braun Strowman
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Konu açarken çıkan benzer konulara biraz ayar gelebilir. Tekel bayi saldırısı yazıyorum, altta RAW bilmem kaç şov incelemesi çıkıyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,848
Beğeni sayısı
3,290
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Konu açarken çıkan benzer konulara biraz ayar gelebilir. Tekel bayi saldırısı yazıyorum, altta RAW bilmem kaç şov incelemesi çıkıyor.
Bu benim de fark ettiğim bir şeydi, onu ayarlayabilip ayarlayamadığımıza bir bakalım. Düzeltmeye çalışacağız.
Haftanın parlayan üyesi normal üye ise 1 günlük Elite verilsin, Elite ise de Plus eklensin.
Onun yerine 1 hafta boyunca Haftanın Üyesi rankı vermek daha cazip geldi, o yüzden şimdilik böyle bir şey yapmayı düşünmüyoruz.

Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar, konuyu kapatıyoruz. Eylül ya da ekim ayında yeni bir konu açacağız bunun için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: