DUYURU Foruma Dair İstek ve Önerileriniz | Temmuz 2023

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,848
Beğeni sayısı
3,294
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
forumlogo.png

Herkese mutlu haftalar diliyoruz. Bildiğiniz üzere ProfesyonelGures.com olarak 1. haftamızı tamamlamış bulunmaktayız ve bu ilk 1 haftalık periyotta gerek sunduğumuz yeniliklerle, gerekse başlangıçtaki teknik eksikliklerle alakalı birçok sıkıntıyı probleme kavuşturarak sitemizde birçok şeyi büyük ölçüde rayına oturttuk.

Bu vesileyle bir duyuruyu da sizlerle paylaşayım. İlk günden beri Discord sunucumuzda olan herkesin bildiği üzere sunucumuza açılan #istek-öneri kanalı, açılış sürecinde hep beraber fikirleşebilmemiz adına hem DC sunucusu için, hem de forumla alakalı taleplerinizin ve açılış sürecinde haliyle yaşanabilecek teknik aksaklıkların paylaşılabilmesi adına geçici bir süreliğine açılmıştı. Bir şeyleri büyük oranda rayına oturtmamızla beraber, bu kanalın geçici hizmet süresini doldurduğunu düşündüğümüzden ötürü bu kanalı Discord'dan kaldırma kararı aldık. Zira artık bugün itibariyle forum içerisinde istek-öneri paylaşımlarına başlamış bulunuyoruz ve istek-öneri konularını ilk aşamada ayda bir kere, duruma göre ilerleyen süreçlerde 2 ayda bir kere açıp foruma dair istek ve önerilerinizi periyot periyot gözden geçirip bunları yönetim toplantılarında konuşarak daha sistematik bir yol izlemek istiyoruz. Bu açıdan, istek ve önerileriniz hakkında vereceğimiz kararların verimliliği de daha çok artacaktır.

*İstek-öneri kanalında, forum içinde mesajların birden fazla gitme konusu hakkında soru soran arkadaşlar kanalın silinmesinden ötürü cevabımı göremedilerse buradan da belirteyim: Bu sıkıntı RPG şovunda yaşandı ve şovda da hatırlayacağınız üzere ufak bir sistemsel sıkıntı yaşamıştık. Bu sıkıntıdan kaynaklı olduğunu düşünüyoruz onun, önümüzdeki RPG şovlarında forum sistemiyle alakalı daha önlemli olacağımızı ve şov takibi esnasındaki konforunuzu üst seviyede tutmak için her türlü çabayı göstereceğimizi de ayrıca belirtmek isteriz.

Şimdilik sizlerle paylaşacak başka bir şeyimiz yok, artık top sizde. Forumla alakalı idari, forum içi, teknik/sistemsel istek ve önerilerinizi bu konu altından bildirebilirsiniz. İyi forumlar.​

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
518
Beğeni sayısı
1,189
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Yüksek ihtimalle sitenin sağladığı alanla alakalıdır da direkt foto yüklerken fotonun max 1 MB olmasını istiyor. Bu limit artabiliyorsa artarsa çok iyi olur.

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
134
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
Buuuuuuu BAB konularına hem yazma hem de okuma açısından epey bir teveccüh var benim gördüğüm kadarıyla. Özellikle şovların takibi için düzenli güncellenen bir konu açılıp sabitlenmesi düşünülebilir gibi. Bir de bizim emekli maaşları ne zaman yatacak hacı...

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,848
Beğeni sayısı
3,294
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Buuuuuuu BAB konularına hem yazma hem de okuma açısından epey bir teveccüh var benim gördüğüm kadarıyla. Özellikle şovların takibi için düzenli güncellenen bir konu açılıp sabitlenmesi düşünülebilir gibi. Bir de bizim emekli maaşları ne zaman yatacak hacı...
Be a Booker’ı şu an kurulan evren döndürüyor tabiri caizse. Bilhassa BAB Evrenindeki konular için evrendekilerle kurduğumuz DC sunucusunda fikir alayım arkadaşlardan bu konu hakkında, ayrıca toplantıda yönetimle de konuşuruz.

Sana emekli maaşı bağlarsak ELITE üyeliklere zam yapmak zorunda kalırız diyerekten TR enflasyonuna Olacak O Kadar şekli dokundurmamızı yapalım…

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
301
Beğeni sayısı
581
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Braun Strowman
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Mesajları ileride yazma süresi gelebilir, örneğin ben bir mesajı saat 22.00'da atmak istiyorum, ama belki unuturum diye daha erken bir saatte o mesaj hazırlayıp saat 22'ye ayarlarım. Ama tabii ayarladığım saatten saat 22'ye kadar bu mesajı normal üyeler, yapılabiliyorsa modlar göremez.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,848
Beğeni sayısı
3,294
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Mesajları ileride yazma süresi gelebilir, örneğin ben bir mesajı saat 22.00'da atmak istiyorum, ama belki unuturum diye daha erken bir saatte o mesaj hazırlayıp saat 22'ye ayarlarım. Ama tabii ayarladığım saatten saat 22'ye kadar bu mesajı normal üyeler, yapılabiliyorsa modlar göremez.
Bunu sistemsel olarak yapabilmemiz pek mümkün değil gibi görünüyor. Bir mesajı ileri zamanda atabilme özelliği var ama o özellik de sadece yönetim ekibine açık, özelliğin tek kullanım amacı da zaten şimdilik sabitleme eklentisi olmadığı için yukarıda kalmasını istediğimiz konuları ana sayfada tutmak. Bu özelliği üyelere atasak dahi üyelerin görmemesini sağlamak imkansız zaten dediğim gibi. Kaldı ki sistemsel açıdan yapılabilir olsa dahi, bu sefer de site içindeki konu-mesaj akışında ciddi karışıklıklara sebebiyet verebilir bu özelliği sağlamamız.

Tolgamer

Pepsi Konseyi
Konular
301
Beğeni sayısı
581
PG Nakit
1,030
RPG Karakteri
Braun Strowman
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Bunu sistemsel olarak yapabilmemiz pek mümkün değil gibi görünüyor. Bir mesajı ileri zamanda atabilme özelliği var ama o özellik de sadece yönetim ekibine açık, özelliğin tek kullanım amacı da zaten şimdilik sabitleme eklentisi olmadığı için yukarıda kalmasını istediğimiz konuları ana sayfada tutmak. Bu özelliği üyelere atasak dahi üyelerin görmemesini sağlamak imkansız zaten dediğim gibi. Kaldı ki sistemsel açıdan yapılabilir olsa dahi, bu sefer de site içindeki konu-mesaj akışında ciddi karışıklıklara sebebiyet verebilir bu özelliği sağlamamız.
Zaten dediğin konu-mesaj akışı açısından normal üyelerin görmemesi olayını söylemiştim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: