Fenerbahçe - Tartışma Konusu

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,267
PG Nakit
1,065
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
İsmail Kartal kalmalı. Ekstrem bir teklif gelmedikçe kadro korunmalı. Her sene td değiş, oyuncu değiş. Bu şekilde olmaz. Kupa alamasak da bu sene başarılı bir seneydi. Ligin sportif gerçekliği yok falan evet bunlara ben de inanıyorum ama en azından Avrupa'da başarılı olunabilir.

Akashi

spin god
Konular
502
Beğeni sayısı
1,602
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
Şu seneden sonra ümidi kestiğim için en makara hangi başkan ve hocayla dönecekse o gelsin istiyorum. Kapı da en çok Aziz - Mou ikilisine çıkıyor onlar gelir umarım. Genel ne düşünür bilmem de Dzeko'da gider umarım iki yapılanmada bir kalas pivot forvet görmekten sıkıldım izlemesi de sıkıcı Boupendza ayarı hayvanat lazım. Haberlerini gördüm diye de belirteyim Saint-Maximin ya da o kasa bir şey de lazım. Osayi'de sezon sonu gider gözüyle bakıyordum da bu sezon yaşananlardan sonra Atatürk seviyesine eriştiği için kalır umarım. İlerisi için temennilerimiz bu yönde.

Badger

#uncensored
Konular
489
Beğeni sayısı
504
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Teknik ekibe iyi eklemeler yapılması şartıyla İsmail Kartal'ın kalması gerektiğini düşünüyorum. Ligde 99 puan toplamış, 99 gol atmış, derbilerde 4/6 (2 tanesi aşırı kritik deplasman) yapmış bir hocanın sezon sonunda gönderilmesini mantıksız buluyorum.
Takımın iskeleti çok bozulmadan eklemeler yapılırsa Fenerbahçe 2025'te kesinlikle şampiyon olacaktır. Ali Koç'un kazanacağını düşündüğüm için bir dahaki sezon da Mario Branco ile çalışılacak olması çok değerli olur.

Baroš

🦁
Konular
88
Beğeni sayısı
443
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Başarısızlıkların, Galatasaray'a mal edildiği kaçıncı sezon oldu sayamadım. İstanbul'daki halı sahalardan rastgele seçeceğin birkaç adamın ilk 11 zorlayacağı Beşiktaş, bunlardan fazla kupayla bitiriyor sezonu. Sivas ve Konyaya taksa şampiyon olacak ama hala gs eyyam yaptı.

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
408
Beğeni sayısı
948
PG Nakit
1,495
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Başarısızlıkların, Galatasaray'a mal edildiği kaçıncı sezon oldu sayamadım. İstanbul'daki halı sahalardan rastgele seçeceğin birkaç adamın ilk 11 zorlayacağı Beşiktaş, bunlardan fazla kupayla bitiriyor sezonu. Sivas ve Konyaya taksa şampiyon olacak ama hala gs eyyam yaptı.
Herkes herşeyin farkında biz işi makaraya vurarak sizin keyfinizi kaçırıyoruz. Anlaşılan işe yaramış.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
2.yken: TFF istifa
Liderken: İmza vermeme vs vs.

Böyle devam.

Cigaretta

PG.com Kullanıcısı
Konular
7
Beğeni sayısı
65
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Edge
Ben rakip olarak İsmail Kartal hakkında bir iki şey söylemek istiyorum.

Sağdan soldan duyduğu bir iki cümleyle duayen rolleri kesen bir yorumcu var. Galatasaray winner takım Fenerbahçe buraları oynayamaz diye yıllardır kafa ütülüyor. 3 rakibine karşı da tarihsel olarak birebir maçlarda açık ara yapmış bir takım buraları oynayamıyor aynen. Tarihi deşsek Galatasaray'ın da son haftalarda verdiği şampiyonluklar vardır, Fener'in son 20 yıla denk gelmesi biraz daha akılda kalıcı yapıyor sanırım.

Neyse aynı yorumcu arkadaş Kartal'ın baskıyı kaldıramadığını söylüyor. Trabzon'da harpten çıkmış, 10 kişi Sami Yen'de şut çektirmemiş Kartal ha yanlış olmasın. İsmail Hoca ilk Fenerbahçe maçında Süper Kupa aldı bizden, sonra çıktığı derbilerin hepsinde de bize üstünlük kurdu. Bu yıl Süper Kupa maçına çıkmamak gibi saçma bir karar alınmasa bence o maçın da favorisi Fener'di.

Hoca'yı insan olarak seviyorum, GS hak etmedi gibi söylemlerini de koltuğunu kaybetmek üzere olan bir adamın duygusal yoğunluğu olarak görüyorum. Ama burası böyledir Hocam, biraz karizmatik olsan, felsefe biliyorum triplerine girsen ya da sahte kabadayılık yapsan sen de sevilirdin emin ol. Böylelikle kendini kabul ettirmek için rakibine saldırmak zorunda kalmazdın.

İnşallah Aziz ve Mou gelir, hem ikisini izlemek zevkli olur hem de bizim için kolay bir şampiyonluk olur.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: